Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

islamcidan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

islamci

New member
arkadaşlar ne kadar ayıp beni banlamanız yetmiyormuş gibi bide yazılarımı değiştirmişsiniz. şifremi girip benim adımla yazılar yazmışsınız bi müslümana yakışır mı sizin bu hareketiniz. hem benim adıma her türlü yazılar yazıyosunuz hemde bana hakaret ediyosunuz. buda yetmezmiş gibi beni engelliyosunuzki size yazı yazma cüretinde bulunmayayım yazık be.....................................................................................................................
hangi müslüman yapar sizin bu yaptığınızı. biliyorum bu yazıyıda sileceksiniz yada kimse görmesin diye çöpe atacaksınız. amacınız hakkı gizlemek.

bekir

sadece bir kul
Yönetici
İslam Forum'dan, forum kurallarını ihlal etmeniz nedeni, müteaddit defalar yapılan ikazları dikkate de almadığınız için çıkartıldınız.

Bilahare de farklı nickler ile forum a girerek aynı "kabul edilemez" tarzı devam ettirdiniz. Tekrar ikaz edildiniz ve tekrar devam ettiniz. Bu nedenle de yine forum kuralları gereği forumdaki tüm yazılarınız silindi.

Şimdi ise "ana server" değişikliği nedeni ile tüm banlanmış üyelerin banları teknik bir nedenle sehven kalktı. Bunlar yine eski haline dönecektir. Ve sizin iddia ettiğiniz gibi bir durum yapılmamıştır, varsa da teknik bir karışıklık söz konusudur...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt