Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslam forumun şirinleri

samanyolu

New member
grandpasmurfau6.jpg

Büyük Baba sirin ilyas
papasmurf2ne8.jpg

şirin Baba mücahit

smurfettend6.jpg

şirine tabiki de mekselina
100pxfishersmurffq3.jpg

Balıkçı şirin bekir

samanyolu

New member
babysmurfra5ei7.jpg

yaramaz şirin ayışığı

clumsysmurfqv4lz3.jpg

sakar şirin selamla baslamıstı

tailorsmurfaz2lf9.jpg

terzi şirin takyon
sassettesmurffl5la6.jpg

örgülü şirine tanyeri

takyon

New member
samanyolu kardeşim terzi şirin takyon yazınca dahada bi heveslendim dikiş dikmeye :) Allah razı olsun bizide yazdığınız için

ayýþýðý

New member
yhaf benin ne yaramazlıgımı gördün annecim ya :)
dur daha yaramazlık yapmadım yaramaz diosun, acaba yapsam ne dersin :)
hem anneler kızını över:Dyaa över dedim ha döver degil

ha bu arada gözlüklü şirin yokmu yhaf

ya bayılırdım bu şirinlere küçükken derdimki cennete gidince bende şirin olcam,
ah ahh kısmet bu forumda şirin olmakmış oda güzel....:)
güzel fikir ve konu olmuş ellerine sağlık annecim...

istanbluerdem

New member
İslamforum Şirinler=)

İslamforum Şirinler=)

EEN ŞİRİN BABA)İlyas

Şirin Baba, Şirinlerin lideridir ve kırmızı kıyafetleri ile beyaz sakalı sayesinde diğer şirinlerden kolaylıkla ayırt edilebilir. Kötü bir durum söz konusu olduğunda Şirin Köyü'ndeki herkes Şirin Baba'ya danışır. Şirin Baba, büyü ve iksir yapımında oldukça başarılıdır.

(ENN ŞİRİNE)Su Misali

Şirine, Şirin Köyü'ndeki üç kızdan biri ve en eskisidir. Şirine, yüksek topuklu ayakkabılar ile etekli elbise giyer ve saçları sarı, kirpikleri uzundur. Olaylar karşısında diğer Şirinlerden daha hassastır. Şirin Baba da dahil pek çok Şirin, Şirine'ye aşık olmuştur. Şirine, aslında Gargamel tarafından Şirinleri yok etmek için yaratılmıştır. Şirin Baba bir büyü yaparak Şirine'nin iyi bir Şirin olmasını sağlar. Büyünün etkisiyle Şirine sarışın olur

(ENN GÜÇLÜ ŞİRİN)Panterai

Güçlü Şirin, adından da anlaşılacağı gibi en güçlü şirindir. Kolunda kalp şeklinde bir dövme bulunur. Ağırlık kaldırıp, spor yapan bir şirindir
(ENN GÖZLÜKLÜ ŞİRİN)AntiQa

Gözlüklü Şirin, genelde yanlış şeyler yapmasına rağmen, kendini Şirin Köyü'nün en zeki Şirini olarak görür. Şirin Baba'dan sonra köyü yönetebilecek ikinci Şirin olduğunu düşündüğü de olur. Saçma fikirlerinden dolayı diğer Şirinler tarafından tekmelenerek köyden atıldığı sıklıkla görülür

(ENN ŞAKACI ŞİRİN)Bekir

Şakacı Şirin, diğer Şirinlerle eğlenmekten zevk alan bir Şirindir. Daima aynı hileyi kullanır: sarı-kırmızı renklerde bir kutuyu kurbanına hediye olarak verir. Kutuyu alan Şirin, onu açtığında kutu siyah dumanlar çıkararak patlar ve Şirinin yüzünün ya da patlamanın şiddetine göre tüm vücudunun kararmasına neden olur

(ENN SOMURTKAN ŞİRİN)_İslam

Somurtkan Şirin, Şirin Köyü'nün asosyal Şirinidir. Genellikle "...dan nefret ediyorum" tarzında cümleler kurar. Yüzünde genelde uykulu ve mutsuz bir görünüm vardır.

(ENN HAYALCİ ŞİRİN)__Yelken

istanbluerdem

New member
Hayalci Şirin daima diğe yerlerde yaşamakla ilgili hayaller kurar. Hayalci, en çok Astronot Şirin olarak bilinir. Bir keresinde hayali olarak Swoofları kendi gezegenlerinde ziyaret etmiştir
(ENN SAKAR ŞİRİN)_Talha

Sakar Şirin, yaptığı her işi mutlaka sakarlığıyla en az bir kez bozan, dikkatsiz bir Şirindir. Kaya koleksiyonu vardır. Sakarlığı yüzünden bu kayalarıyla da pek çok kez başına dert açmıştır

(EN OBUR ŞİRİN)_Enver İstek

Obur, adı üzerinde, Şirin Köyü'nün en obur şirinidir. Kek, pasta ve diğer Şirin yemeklerini yemekten çok hoşlanır. Obur Şirin genellikle Aşçı Şirin'in pişirdiği Şirin yemeklerini çaldığı için kovalanır.
Çizgi film serisinde, Obur Şirin yemek yapmayı çok seven, fakat kendi yaptığı yemekleri sonunda yine kendisi yiyen aşçı şapkalı bir Şirindir.
(ENN AŞÇI ŞİRİN)_Gül Dostu

Aşçı Şirin, adından da anlaşıldığı gibi Şirin Köyü'nün aşçısıdır. Yüzlerce yemek tarifi bilir ve pek çoğunu Şirinler için pişirir. Şirinler vejeteryan olduklarından yemeklerinde asla et kullanmaz, ama yemeklerinde genellikle yumurta vardır. Başında daima bir aşçı sapkası bulunur.
Çizgi film serisinde Obur Şirin ve Aşçı Şirin, Obur Şirin adı altında tek bir karakterde toplanmıştır ve Aşçı Şirin'in görünümündedir

(ENN SÜSLÜ ŞİRİN)_Mekselina

Süslü, dış görünüşe çok önem veren, şapkasında pembe bir çiçekle dolaşan bir Şirindir. Genellike elinde bir ayna vardır ve bu aynada çok beğendiği kendi görüntüsünü sık sık öper.

(ENN USTA ŞİRİN)_Ce_NEferi

Usta Şirin, Şirin Köyü'nün tulum giyen ve kulağının arkasında daima bir kalem bulunan becerikli sakinidir. Köydeki onarım, tamir işlerinden sorumlu olmakla beraber sürekli yeni bir icat peşinde olan Usta, teknolojik bilgisiyle ön plana çıkmaktadır.

ENN MÜZİSYEN ŞİRİN)_Samanyolu

Müzisyen Şirin, müzik yeteneği pek elvermese detrompet çalmaktan özellikle hoşlanan, müzikle uğraşan bir Şirindir. Genellikle bir şey çalmaya başladıktan çok kısa bir süre sonra durması istenir

(ENN SAİR ŞİRİN)_Caferi

Şair Şirin, Şirin Köyü'nde yaşayan sanatçı ruhlu bir şairdir. Zamanının çoğunu doğada şiirlerine malzeme arayarak geçirir. Bazen dizeler arasında uyak kurmakta zorlanır. Genellikle küçük kazalar geçirdiğinde daha verimli bir şair olur (Bir sabun kalıbına basıp düşmek ya da kafasına bir armut düşmesi gibi).

(ENN NAT ŞİRİN)_Duha

Nat de küçük Şirinlerden biridir. Koyu yeşil bir tulum giyip samandan bir şapka takar. Ayakları da çıplaktır. Nat hayvanlarla konuşabilir ve doğayla, çevreyle ilgili her şeye inanılmaz bir sevgi duyar. Aslında, "Doğal Şirin" (Natural Smurf) adında yetişkinbir Şirinken küçük bir Şirine dönüşmüştür.

Moderatör tarafında düzenlendi:

istanbluerdem

New member
(ENN ÇEVİK ŞİRİN)_Chamdali

Çevik Şirin, büyüyle gençleşerek Küçük Çevik Şirin'e dönüşmüştür. Kırmızı ve üzerinde fırtına bulutu yer alan bir tişört giyer

(ENN ÖRGÜLÜ ŞİRİN)_Melike

Örgülü, diğer küçük Şirinler tarafından, onlara bir kız kardeş olarak hizmet etmesi için yaratılmıştır. Örgülü çilli, kızıl örgülü saçlı küçük bir kız çocuğudur

(ENN AŞİK ŞİRİN)_İstanbluerdem

Aşık Şirin, Şirine köye geldiğinden beri ona aşıktır. Rüyalarında onu görür, ismini ağaçlara kazır ve "seviyor, sevmiyor..." diyerek papatya falları bakar. Şirine ona ters davrandığı zaman bütün gece ağlar

(ENN BALIKÇI ŞİRİN)_Mahsunkul

Balıkçı Şirin, köyde balık avlamakla uğraşann Şirindir.

(ENN UÇAN ŞİRİN)_Uhud Dağı

Uçan Şirin'in hayatta bir gerçek tutkusu vardır: uçmak. Uçmak için pek çok yol denemiştir. Çubuk ve tüylerden kanatlar yapmış, sıcak hava balonu kullanmış, hatta bir maya karışımı yemiştir. Bütün bu uğraşları kısa süreli sürmüş ve hayal kırıklığıyla sonuçlanmıştır. Günün birinde Usta Şirin ona kendi yaptığı basit bir uçak hediye edinceye kadar...

ENN KRAL ŞİRİN)_Alptraum

Kral Şirin, lider olma ve güç tutkusuyla yanıp tutuşan bir Şirindir

(ENN TEMBEL ŞİRİN)_Bodom

Tüm Şirinler içinde en tembel Şirin, Uykucu Şirin'dir. Zamanının çoğunu, gece ya da gündüz, yatağında, hamakta ya da herhangi bir yerde uyuyarak geçirir.

Yorumlarınızı bekliyorum !!!:=)

sumisali

New member
çocukluğuma döndüm sayende en sevdiğim karekterde şirineydi çok sevindim teşekkür ederim emeğine sağlık

mhmt

New member

Peki bu kim? Çıkaramadım.. :)

selametle..

istanbluerdem

New member

NEşeli şirin Mhmt

yataktan coşkuyla kalkan, yaz da olsa kış da olsa penceresini açıp dışarıdaki havayı temiz-kirli demeden içine çekip şarkı söyleyerek elini yüzünü yıkayan, üşenmeden çay demleyip keyifle kahvaltı eden, oldu olacak sabah sporu yapan, vitamin takviyeli, hayret edilesi, şirinlik muskası insan modeli. ömrü hayatım boyunca olamadığım, bundan sonra da olur muyum bilmediğim yaşama sevinci tellalı kişilik.

mhmt

New member
Üff.. Ben neymişim be abi.. Çoğuda tuttu aslında. Sabah çay demlemeler, hele o kahvaltılar... Kahvaltı biraz baskıyla olsa da güzel oluyor tabi. :)
Neyse, eyvaAllah sağolasın. ; ))

selametle..

Üst Alt