Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İş arama topiği

yelken06500

New member
sevgili yöneticilerde uygun görürse iş sıkıntısı içerisinde ki arkadaşlar için iş ilanlarının ve işçi ilanlarının asıldığı topik yapmak istiyorum...biliyorum sitenin görünürdeki amacına ters gibi dursada sonuç itibariyle hayırlı bir işe vesile olmasını amaçlıyoruz...bu vesileyle çevrimizde güvendiğimiz bildiğimiz firmaların ilanlarını burada yayınlayarak işsizlik sıkıntısı çeken dostlarımızı rahatlatmayı hedefliyoruz...inşallah hayırlara vesile olur...

bekir

sadece bir kul
Yönetici
sevgili yöneticilerde uygun görürse iş sıkıntısı içerisinde ki arkadaşlar için iş ilanlarının ve işçi ilanlarının asıldığı topik yapmak istiyorum...biliyorum sitenin görünürdeki amacına ters gibi dursada sonuç itibariyle hayırlı bir işe vesile olmasını amaçlıyoruz...bu vesileyle çevrimizde güvendiğimiz bildiğimiz firmaların ilanlarını burada yayınlayarak işsizlik sıkıntısı çeken dostlarımızı rahatlatmayı hedefliyoruz...inşallah hayırlara vesile olur...

İslam Forum muhakkak ki hayra yönelik her işin hadimidir. Bu gün gibi ciidi sıkıntıların olduğu bir dönemde ben münasip görmekteyim. Ve konuyu diğer yönetici arkadaşlarımla görüşüp, sizi bilgilendireceğim.

Ayrıca bu hassas ve hayırlı düşünceleriniz için hususen teşekkü,r ederim.

MekSeLina

New member

Hayırlı olmasını temenni ettiğimiz değerli önerinize teşekkür ediyoruz.

Topic İslamForum Hoşgeldiniz bölümünde açılmıştır.

yelken06500

New member
MİGROS VE TANSAŞ BÜNYESİNDE Tezgahtar , Kasiyer ,Kasap, Şarkütör ve Meyve/Sebze Elemanı ALINACAKTIR...NİSAN VE EKİM AYLARI ARASI GEÇİCİ YANİ MEVSİMLİK ELEMAN ALINACAKTIR.İLGİLİ ARKADAŞLARA

Tezgahtar ve Kasiyer için

-30 yaşını aşmamış,
-En az lise öğrencisi/mezunu,
-Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek

Kasap, Şarkütör ve Meyve/Sebze Elemanı için

-Konusunda deneyimli,
-Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek

not:başvurular şahsen bu firmaların şubelerine yapılacaktır...ayrıca part-time çalışmak isteyen öğrenci kardeşlerimizde başvuru yapabilirler...

Son düzenleme:

yelken06500

New member
HİTACHİ VE ALARKO BAYİSİ OLAN Gökova Soğutma Klima Ltd. Şti. bünyesinde aşağıdaki niteliklere sahip Ankara 'da görevlendirilmek üzere bayan ''Ön Muhasebe Sorumlusu'' aranmaktadır.
  • En az lise, tercihen üniversitelerin ilgili lisans ve önlisans programlarından mezun, Tercihen Logo ve diğer muhasebe programlarına hakim , iyi derecede kullanabilen ,Cari Hesap, Fatura, Stok, Banka, Kasa işlemlerini yürütecek, Ofis programlarını iyi derecede bilen, İş disiplinine önem veren, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Dikkatli, özenli ve tertipli çalışma alışkanlığına sahip,
  • Konusunda en az 3 yıl deneyimli,
ikonok_mor.gif
İş Tanımı:

• Cari Hesapların , banka Hesaplarının ve stokların takip edilmesi, Müşterilerin Aylık Faturalarının ve Müşteri Tahsilatlarının takip edilmesi,
  • Ayrıca Yönetici tarafından belirlenecek görevlerin yerine getirilmesi.
tel: (312) 4840998
adres: Gölbasi sanayi sitesi 8.sokak no 44 golbasi
Turkiye
Ankara

Son düzenleme:
Üst Alt