Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hakkınızı helal edin...

berfut

New member
Tüm dost ve kardeşlerimin haklarını helal etmesi dilegi ile..
forumdan ebedi ayrılıyorum yolunuz acık olur inş.. kalın saglıcakla...

asikkulun

New member
olamaz hemşerim ayrılamazsın..hemşerini tek bırakma nereye abicim gitme:(

samanyolu

New member
Berfut kardeşim neden ayrılmak istediğinizi bilmiyorum fakat kalmanızı gönülden isterim.

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Böyle sebepsiz ayrılışlar da, ( hakkımız olmamasına rağmen ) helalleşmek hak olmuyor. Yazınızın arşive alınması sizi rahatsız etti ise, bunun sebebinin şahsınızla ve fikrinizle hiç bir alakası olmadığını ve sırf Forum Kuralları bu tür mesajları kabul etmediği için olduğunu biliniz.

Elifnisa

New member
berfu kardeş neden gitmek istiyorsunuzki? gitmenizi hiç istemem umarım her şey tatlıya bağlanır ve kalırsınız...

radikal

New member
Gitmek, yada kalmak. Olayın, bu düşünce aşamasına gelmesi üzücü. Bekir kardeşimin küçük açıklamasına bakarak şunu anladım: bir yazın, forum kuralları gereği arşive kaldırılmış, buna üzülüp kendi şahsına alınmışsın sanırım. (Tamamen zan yapıyorum şuan, çünkü gerçekten konuyu bilmiyorum)
Benim arşivde yer alan bir çok yazım var sevgili derviş! Ve iftihar ediyorum. Yazdıklarım, bu site ınternet ortamında kaldığı sürece herhangi bir cümlemden dolayı arama motorunda çıkacak ve insanlar okuyacak. Belki yazdığım konunun altında teşekkür butonu olmayacak, ama; okuyan gerçekten içten gelerek éAllah razı olsun" derse, işte en büyük ödül burada olacak.

Senin "Allah razı olsun" dedirtecek o kadar çok yazıların var ki, sadece şunu söyleyebiliyorum: "Allah razı olsun ey zamane Yunus'u, nereye gidiyorsun."

Abi diyorsan abin olarak, kardeşim diyorsan kardeşin olarak söylüyorum: daha derviş olamadık belki ama, en azından o yola çıkmaya çabalıyoruz. Bu çabada ancak kardeşler arası muhabbet ile hasıl olur ey Berfut.

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
Gidip ne yapacaksiniz tatli aci yillarimiz bu forumda beraber paylasarak gecti. Biz hayr pesinde kosuyoruz dostluklarimizi peskistiriyoruz bazen kiziyor bazen gülümsüyoruz. Ama eger kizdiysanizda belli süre girmezsiniz ama tümden gitmek bünyeyi sarsar en azindan benim sarsiyor. Burada paylasiyoruz baska yerde paylasiyoruz. ben 2004 ya da 2005 de üye oldum o gün bugün yaziyorum cok kere gitmeyi düsündüm fakat gitmeyi isteyen nefsimdi bunun kararina vardim. En iyisidir gitmemek tavsiyem olsun. Mehmed akif ersoyun dedigi gibi

Adam aldirmada gec git diyemem aldiririm cignerim cignenirim hakki tutar kaldiririm.

Cok fazla bu konuya hitap etmesede bu sözde az da olsa ders var.

gizemli

New member
Gönlümüz gitmemenden yana ama, hakkında hayırlısı olsun diyorum abim. Hak varsa helaldir, Sende hakkını helal eyle inşaAllah...

mhmt

New member
Kavga dövüş ne güzel geçiniyoruz abi. Nereye gidiyorsun. Bu forum kaliteli insanları ile müsemma. Bu yüzden çekici. Öğrenecek çok şey var. Gitmemek lazım...

Helal olsun varsa..

selametle..

NUAYMAN

New member
benim hakkım herkese helaldir Berfut kardeşim ...ama tamamen gitmek yok ona göre biraz kafanı yüreğini dinle, nefsini dinleme sakın ..alttaki link senin açtığın konudur orda bir çok özlediğimiz yanımızda olmasını istediğimiz kardeşimiz var burdaki kişilerin içine birde sen girme lütfen bizleri varlığınla mutlu et yokluğunla üzme lütfen...

http://www.islamforum.net/konu-disi/22197-gozunuz-kimi-gormek-istiyor.html

humanely1

New member
Ben daha yeniyim ama gideli çok olmuş galiba..
Helal olsun genede :)

Üst Alt