Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Güven

Derya

New member
Esra Uzun' Alıntı:
nedenmis giziyom ama seni cok seviyom be bacim

SIMARTMA BENI GIZZ SONRA DAHA COK COSARIM HABERIN OLAA :D

gercek beni cok sevindirdim Rabbim razi olsun senden (AMIN)
Bende seni cok seviyorum. (DERMISIM :p )
Allah tutugunu altin etsin emi (AMIN)

E

Esra Uzun

Guest
ALLAH razi olsun ama sunu bil dostumsun diye degil tanidigim icin vallaha seni tangim icin ALLAH sükürler olsun!
Simarma konsunua gelince bana´mi kalmis seni simartmak yaw ALLAH ALLAH ben gönlümden geleni yaziyorum suraciga!

Derya

New member
Esra Uzun' Alıntı:
ALLAH razi olsun ama sunu bil dostumsun diye degil tanidigim icin vallaha seni tangim icin ALLAH sükürler olsun!
Simarma konsunua gelince bana´mi kalmis seni simartmak yaw ALLAH ALLAH ben gönlümden geleni yaziyorum suraciga!
NE diyecegimi bilemiyorum cok duygulandirdin beni

Allah senden razi olsun
Ancak bence ben bu iltifatlara layik bir insan degilim sen en iyisi baskasini bul bu kelimelere ;)

E

Esra Uzun

Guest
Yok yok sen bana güven gercekten insani canndan bezdirirsin ama iyi bir insansin nede olsa "Derya " dosyasinin uzmaniyim dir

Derya

New member
Esra Uzun' Alıntı:
Yok yok sen bana güven gercekten insani canndan bezdirirsin ama iyi bir insansin nede olsa "Derya " dosyasinin uzmaniyim dir

Allah razi olsun daha baska bir kelime bulamiyorum (Nasil olsa klelimelerin en güzeli )

Sana gelince benim tarif edemeyecegim kadar Güzel bir insansin
Kendinin kiymetini bil :D

(Seni zorla kendini beyendirmis yapacam bu gidisle :D )

E

Esra Uzun

Guest
Yok bu sefer olmadi kizin gitsene hem bana bak ben sana hak ettigin seyleri söylüyorum sende tutmus bana haketmedigim seyleri söyölüyorsun suzsana sen aaa!

Derya

New member
Esra Uzun' Alıntı:
Yok bu sefer olmadi kizin gitsene hem bana bak ben sana hak ettigin seyleri söylüyorum sende tutmus bana haketmedigim seyleri söyölüyorsun suzsana sen aaa!

Bababba kim demis hakketmedigini biz hakketmediklerimizi duyuyoruz ama sen hakkettiklerini duyuyorsunda giziyorsun bu ne is Allah askina ;)

E

Esra Uzun

Guest
Derya bala bece bu böylümde susalim baksan giz duá yazdi bizde burada cene yapiyoruz biz en iyisi baska yerlere yol alalim!

Derya

New member
Esra Uzun' Alıntı:
Derya bala bece bu böylümde susalim baksan giz duá yazdi bizde burada cene yapiyoruz biz en iyisi baska yerlere yol alalim!

Zaten benim her ugradigim bölüm nedense konusundan cikiyo hahahhaha :D

E

Esra Uzun

Guest
olsun 1001 gece masallari gibi yaw konunun icinde baska konu iyi ya iste konu olsun konusmaya hic degilse

Derya

New member
Esra Uzun' Alıntı:
olsun 1001 gece masallari gibi yaw konunun icinde baska konu iyi ya iste konu olsun konusmaya hic degilse

Konusuzlukdan bikmis gibi görünüyorsun :D

E

Esra Uzun

Guest
Yok be ne konusuzlugu sen varken yaw hadi konusda radyo gibi dinleyeyim seni

isimsiz

New member
evet yaş tahtaya basmamalı(mecazi anlamda yani)

şimdi gördüğünüz tahtayı kontrol edersinizde ne bileyim...

Üst Alt