Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Güncel Bir Dua

cüneyt

New member
Katılım
19 Tem 2006
Mesajlar
191
Tepkime puanı
15
Puanları
0
Euzi billahi mine-ş şeytani`r- racim.Bismillahirrahmanirrahim.
Elhamdü lillâhi rabbil'âlemin. Errahmânirra-hîm. Mâliki yevmiddin. İyyâke na'budü ve iyyâke neste'în, İhdinessırâtal müstakîm. Sırâtellezine en'amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.

Bismillahirrahmanirrahim.Kul hüvellâhü ehad.Allâhüssamed.Lem yelid ve lem yûled.Ve lem yekün lehû küfüven ehad.Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühu ve resulühü.Allahümme salli ala seyyidine muhammedün inne biyyün ümmiyüm ve ala alihi ve sahbihi vesselim.Vessalatü vessela-niü ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmein Allâhümme salli alâ Muhammedin ve alâ âli Muhammed. Kemâ salleyte alâ İbrahime ve alâ âli İbrahim. İnneke hamidün mecîd.Allâhümme bârik alâ Muhammedin ve alâ âli Muhammed. Kemâ bârekte alâ İbrahime ve alâ âli İbrahim. İnneke hamidün mecîd.Sübhânekellâhümme ve bi hamdik ve tebârekesmük ve teâlâ ceddük ve lâ ilâhe ğayrük.

Allahım beni ve tüm müslümanları Hz.Muhammed (SAV)`in yolundan ayırma.
Sana edilen hayırlı duaları kabulet.Yarabbi bizi sana hamd edenlerden eyle.
Her türlü günahımızı bağışla.Bizi ahlaklı ve temiz eyle yarabbi.
Yaptığımız hayırların ecrini kat kat eyle yarabbi.
Bizi hiç kimseye rezil etme.Bize dünyada ve ahirette güzel bir makam ver.
Allahım Hz.Muhammed (SAV)`in senden dilediği hayrın aynısından müslümanlarada ver yine sana sığındıklarından da tüm müslümanları koru yarabbim.

Ey Alemleri yaratan ve koruyan rabbim sana karşı umutsuz olmaktan her türlü kötü alışkanlıktan geçimsizlikten haksız yere kavga etmekten dövülmekten işkence görmekten düşman eline esir düşmekten düşmana yardım etmekten bedduadan haksız yere beddua etmekten felaketten kıyametten kazadan beladan kan davalarından öldürülmekten haksız yere öldürmekten küçük veya büyük günah işlemekten her türlü şerden şeytandan ve cinden sana ibadetsizlikten adaletsizlikten kabir azabından fitneden helak olmaktan isyankar olmaktan hased etmekten nazardan cahillikten her türlü psikolojik problemlerden dertten şımarmaktan kandırmaktan kandırılmaktan unutkanlıktan hasta olmaktan insanlar tarafından zorlanmaktan kabir azabından cehennemden aşağılanmaktan üzülmekten ahmaklıktan delirmekten strese girmekten fakirlikten bu dünyada ve ahirette mevkisizlikten kibirlenmekten nazlanmaktan faldan falcılıktan ve büyücülükten lanetten hayırsızlıktan israftan cimrilikten haksız yere korkmaktan ezilmekten rezil olmaktan senin emir ve yasaklarına uymamaktan yaptığımız hayırları kayıp etmekten dua etmemekten beni ve tüm müslümaları dinimizin üzerinde bulunan tüm varlıkların sehidlerin islam alimlerinin peygamberlerin ve senin hatırına ve hürmetine koru.

Vesselamün alel mürseliyn velhamdü lillahi Rabbil âlemin.(Fatiha süresini Okuyun)
Bismillahirrahmanirrahim.Elhamdü lillâhi rabbil'âlemin. Errahmânirra-hîm. Mâliki yevmiddin. İyyâke na'budü ve iyyâke neste'în, İhdinessırâtal müstakîm. Sırâtellezine en'amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.Amin.

*Bu duayı hergün uyumadan önce okumalıyız.Hayırlı Günler dilerim sizlere.
 

hasret

New member
Katılım
26 Kas 2006
Mesajlar
709
Tepkime puanı
5
Puanları
0
Yaş
37
Allah razı olsun amin...
 

cüneyt

New member
Katılım
19 Tem 2006
Mesajlar
191
Tepkime puanı
15
Puanları
0
Selamün Aleyküm müslüman kardeşlerim Mesajımın Görüntülenme sayısında bir hata var.Öyle düşünüyorum.Hayırlı Günler dilerim sizlere.
 
Üst Alt