Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Erkekler Bölümü Acilsinmi

Erkekler Bölümü Acilsinmi

• evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • hayir

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
O Kadar Yaslanmadin üstad Simdi Ona Ne Gerek Var Sen Yaslaninca Acilir Insallah Ne Zaman Acilsin 2008 Senin Yasliligina Denk Geliyordu Degilmi :)

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
üstad Mizahta Senin Kadar Güldüremem Senin Gönlünden Gelen O Güzel Kelamlari Ben Söyleyemem Bizimkisi Kalp Kirmak Olduysa Bu Kardesine Hakkini Helal Et

B

bezen

Guest
Sadece özel Konular Konusulsun Diyemi Acilacak Erkekler Bölümü Onu Anlayamadim Sebebi Ne Acaba Acilmasinin??

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
Sadece özel Konular Konusulsun Diyemi Acilacak Erkekler Bölümü Onu Anlayamadim Sebebi Ne Acaba Acilmasinin??

HANIMLAR BÖLÜMÜ GIBI NASIL INSANLARIN CEKINIP HERSEYI SORAMADIKLARI KONULARI ORDA ERKEK ERKEGE DAHA RAHAT OLACAGINI DÜSÜNDÜGÜMDEN BÖYLE BIR FIKIR ATTIM CÜNKÜ NE KADAR 2007 DESEK NE KADAR ICIMIZ KÖTÜLESSEDE NEKADAR RECM HALINE GELSEKTE SU FORUMDAYKEN BILE BUNLARI UNUTUP ALLAHI HATIRLATAN BIR COK VESILEDEN DOLAYI INSANLARIN UTANMA HISSIYATLARI DOGABILIYOR HELEKI SANAL ORTAM DA BU SAYGI VARSA DAHADA GÜZEL OLUYOR
SAYGILARLA

B

bezen

Guest
Büyük Harflerle Yazmanin Sanalda Bagirmak Oldugunu Biliyorum Bu Kadar Sert Cikmanizin Sebebini Anlayamadim Fikrimi Söylemek Benim,Saygi göstermek Sizin Isinizdi
Saygilarimla......

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
Büyük Harflerle Yazmanin Sanalda Bagirmak Oldugunu Biliyorum Bu Kadar Sert Cikmanizin Sebebini Anlayamadim Fikrimi Söylemek Benim Saygi Duymak Sizin Isinizdi
Saygilarimla......

BEN SANAL ALEMDEKI HARFLERI COK BILMEDIGIMDEN DAHA COK YAZILARIN SEKLI ILE DEGIL ANLAMLARI ILE UGRASTIGIMDAN SIZIN BOYUTUNUZDAN BAKMAMISIM AMA FIKIRLER BURADA MANTIKLI OLDUGU SÜRE ICERISINDE DEGERLENIR MANTIKSIZ DÜSÜNCELER ISE ASKIYA ALINIR

SAYGILARLA:)

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
Yanlis Gördügünüz Bir Davranisimiz Varsa Söyleyin Düzeltelim Yoksa Ortami Germek Icin Söylüyorsaniz Ya Susun Ya Da Susmaktan Daha Degerli Seyler Söyleyin

unzurna

New member
Bence de açılmasın. Beraber tartışmadıktan sonra ne anlamı var. Kesinlikle hayır. Ayrım yapmayın. Hanımları daha iyi anlamak ve onlarında engin fikirlerinden bilgi almakta isterim. Yine de sizler bilirsiz, ama yanlış bir düşünce. Adalet, adalet, adalet.

B

bezen

Guest
Yanlis Gördügünüz Bir Davranisimiz Varsa Söyleyin Düzeltelim Yoksa Ortami Germek Icin Söylüyorsaniz Ya Susun Ya Da Susmaktan Daha Degerli Seyler Söyleyin

YANLIS GÖRDÜGÜM BIR DAVRANISINIZ YOK TABIKI KARDESIM SIZLER ERKEKSINIZ BÖYLE BIR ISTEGINIZ VARSA ELBETTEKI ACILSIN. AYRICA YANLIS BIR KELIME KULLANDIYSAM AFFOLA.
SELAM VE DUA ILE...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt