Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ellerine sağlık...

isimsiz

New member
admin abi;formumuzdaki düzen değişikliği çok hoş olmuş,...
allah sizden razı olsun,...

alem-i ervah

New member
@isimsiz kalbimiz birmiş..ve de benden çok yaşayacaksın..(hani öyle derler ya)bende bu konuyu açmayı düşünmüş ama vazgeçmiştim...
bence de çok güzel olmuş...

emegi geçenlerden ALLAH razı olsun..

selametle..

byolcu

New member
ben nedense beğenemedim bu yeni sayfa modelini. renkler, yazı biçimleri ve resimler sadece arap kültüründen ibaret olup islamla hiç bir alakası yok gibi geliyor bana. Yeşil rengini severim ama bu forumdaki yeşil bana biraz garip geliyor. Türkiye'nin doğasında ve türk kültüründe böyle bir yeşil yok.

Mesela bazı camilerdeki hat yazıları o kadar güzel yapılmış ki arap harfleriyle olduğu halde bizim kültürümüzden ve bizim dinimizden bir şeyleri anlatıyor. ama bu forumdaki sayfa modeli büyük çoğunluğuyla arap kültürünü anımsatıyor. yukarıda bulunan büyük harflerle İslam Forum yazısının etrafındaki kılıçlar ve hilal osmanlıdan ve türk islam kültüründen bir parçadır ama forumun diğer kısımları sadece arap kültüründen ibarettir.

milwaukee

Üyeliði durduruldu
Turk Kulturu Arap Kulturu Ne Farkeder.muminler Kardestir.arapi Turku Yok.irkcilik Yapma.osmanlisi Falan Yok Bunun Islami Var.

isimsiz

New member
yeni dizayn, yine teşekkür......

yeni dizayn, yine teşekkür......

sitemizin yeni dizaynı çok güzel olmuş abi....ellerine sağlık....

sade oluşu rahatlık veriyor göze....

allah razı olsun....

ÝPEK YOLU

New member
emeği geçen herkesten allah razı olsun yalnız sadece bir öneri babında diyeceğim kimse kırılmasın aman...
üst tarafta islam forum yazısını sanırım jpeg formatında kayıt yapıp atmışsınız.bunun arka planı boş kalırsa geri plandaki gülün güzelliği de ortaya çıkacak...
allah razı olsun benim çok hoşuma gitti forum...
o yüzden burdayım ya zaten....

Üst Alt