Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Cehennemden gelen çığlıklar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Arkadaşlar bizler elimzdeki verileri ne olabiliceğini kaynaklar bununla ilgili bilgi varmı onlardan yola çıkarak söylemey çalışıyoruz. şayet böyle bir sesler işitilmişse eğer benim nazrımca onlar o kavme ait olduğunu düşünüyorum kaynaklarımda hadislerden aldım. dileyen inanır dileyen inanamaz. ama byük zatlar için o onun elini öpsün bu bunun elini öpsün bakıyorum şeyh-ül islam olmuş katdeşim ilim sahibi denilen zatın ilmini yarıştıryorki bu alameti gurur olmala beraber , enaniyet duygusundan kaynaklanır acil önlemini almalıdır.
ama şuda kesindirki , herşeyin en iyisini Alemlerin Rabbi bilir.

saygılarımla...

imran268

New member
bana bak ulan ercan 1980 mi ne sin.
sen kendini ne zannediyorsu. sen nebiçim konuşuyorsun. laflarına dikkat et. bence sen değil laflareına dikkat eti. sen adam olamazsın..... nedenini demeye gerek yok. alim bir insanı dünyada eşi benzeri olmayan birinin adını bir daha ğazına alam.

ha şu seslere gelince inşallah olmaz ama senin sesini orda duymak isterim.. tabi bnede orda oabilirim allah bilir....

kalın sağlıcakla. ben inanırım buna..

Mrymes

New member
yaw siz ne biçim müslümansınız?! dönüp kendinize bi baksanıza ya!! ercan sen neden ömrünü insanların imanını kurtarmaya vesile ve kurban etmiş bi alim için böyle şeyler konuşuyosun? sen üstad bediüzzaman hakkında ne biliyosun? hiç hayatını okudun mu? kendisinin zekasının bir kütüphaneyi alacak kadar geniş olduğunu biliyormuydun?onu haksız yere hapislere atıp kaç kere zehirlediklerini duymuşmuydun?ömründe 23 kere vücuduna zehir enjekte edildiğini ve buna rağmen ölmediğini?sen ondan hoşlanmıyor olabilirsin.ama ömrünü islama adamış biri için kim olursa olsun sana yakşımayan kelimeler kullanma..sen müslümansın.üstadla aynı Allah a inanıyosunuz aynı peygamberi ve kitabı sevip tasdik ediyosunuz.neden bu düşmanlık öyleyse?şeytanları, münafıkları sevindirmeye pek meraklısınız galiba?yeter artık ya! peygamber efendimizin : 'müminler bir binanın tuğlaları gibidir' hadisini unuttunuz galiba.zaten bu dünyada müslümanların başına ne musibet geldiyse böyle iğrenç iğrenç birbirimize laf atmaktan, üstünlük , doğruluk taslamaktan, birbirimizn ayıbını araştırmaktan geldi..ve biz düzelmedikçe de gelmeye devam edicek..başımıza geşen musibetler hep kendi ellerimizn yaptıkları yüzündendir..arkadaşlar, şu klavyenin tuşlarına (bişeyler yazmak için basarken) biraz merhamet edin, düşünün ya! akledebilmeyi savunuyosunuz madem, sizde akledin..gaflette olmayalım! Allah a emanet olun.

Mrymes

New member
Allah a her namazda müslümanların birlik olması için dua edeceğinize birbirinize laf atıp beddua ediyosunuz..biz akıllanmadıkça ne ilerleyebiliriz ne de huzura kavuşabiliriz..neden mi?çünkü herşey Allah ın olduğu gibi bu dünya Allah'ın ise bizde Allah'ın halifeleriyiz..biz yamuk yumuk davranırsak bu dünyanın dönmesinin ne gereği kalır?Allah u teala bu evreni peygamber efendimizin hatrına var etmedi mi?bu dünya müslümanlar için varsa bizim birbirimizi yememiz ne kadar mantıklı?hangi mantığa sığar bu??lütfen ya..düşünün biraz..

Nurgül

New member
Ellerine Saglik Mrymes!!! Allah razi olsun ilkin dedim yoksa budami ateist? Ne bicim Müslümansiniz diye basladiginiz icin:eek: sonra baktim görüsleriniz tamamen dogru aynen katiliyorum rabbim razi olsun. bize akil fikir versin. Müminlerin aralarindaki Muhabbeti artirsin inshallah

Selam ve Dua ile

haberci

New member
selamu akeyküm arkadaş lar yüce yaratan allahın selamı ve koruması üzerinize olsun. bu seslerin hepsi gerçek çünkü bir çok din kitabında okudum yaşım 37 ve yeni üyeyim. çok farklı şeyler yazmak istemiyom önce sitenin yapısını tanımam lazım çünkü yanlış yazmak istemiyom. hangi site kimin kitabını okuyor bilemem zamanla yazacam. allaha emenet olun.

khan19556

New member
Ehl-i imanın bu tip meselelerde dikkatli olması lazım.Yarın bu sesler yalandı denilse itikadı zayıf olanların kuvve-i maneviyeleride zedelenir.Bana inandırıcı gelmiyor şahsen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt