Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bu sitede Muhammed (S.A.V.) ümmetinden olmayan var mı?

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Bazı mesajlardan aldığım intibalar ile sormadan edemeyeceğim.
Bu sitede Muhammed (S.A.V.) ümmetinden olmayan var mı?

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Muhterem Mücahid;
Bu sitede; hiç kimsenin din, mezhep, ırk, dil, inanç, yol veya benzeri hususiyetleri konusundaki fikir ve düşüncelerine aşağılayıcı, tahrik edici veya benzeri bir üslupla yaklaşmadım.

Bu tür bir soru sormamın ve muhatabını aramamın sebebi şudur.

Bu sitede din ve İslam konusunda benim hiç rastlamadığım değişik yol ve ahkamlara rastladım, bu bir çeşitlilik ve dünya hali olsa gerek. Muradım bu kadar değişik fikirler arasında böyle bir düşünce de var ise, bizzat o düşünceye tabii olan kişiye sorular yöneltmek, bilgi almak, teati etmektir.

Zaten bu sitenin bir misafiri olduğum bilinen gerçektir. Böyle bir kısıtlama yetkimim olmadığını biliyorum

Ama bu sitede yazılanlardan dolayı, doğaldır ki bende uyanan hissiyatlara cevap aramam makul olmalıdır.

Selam

kizilanka01

New member
Selam

Ben varım. Ben "İslam ümmetindenim". Bütün peygamberler önce hanif müslüman kardeşlerim ondan sonra da manevi atalarımdır.

bekir

sadece bir kul
Yönetici
İzah

İzah

Selam

Ben varım. Ben "İslam ümmetindenim". Bütün peygamberler önce hanif müslüman kardeşlerim ondan sonra da manevi atalarımdır.

Evet, Mücahid Kardeşim bulamayacağımı sanmıştı ama varmış.

Değerli kizilanka01

Eğer bu konuyu aşırı teferruata girmeden anlaşılabilir bir biçimde ve Kuran Azimüşşan ışığında anlatabilirseniz sevineceğim

Selam

Mücahid

New member
Evet, Mücahid Kardeşim bulamayacağımı sanmıştı ama varmış.

Değerli kizilanka01

Eğer bu konuyu aşırı teferruata girmeden anlaşılabilir bir biçimde ve Kuran Azimüşşan ışığında anlatabilirseniz sevineceğim

Selam

Sevgili bekir sanırım yazdığımı yanlış anladınız bi daha okuyn lütfen ben bulunmaz demedim ki :)

Üst Alt