Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bu duaya amin denmez mi?

Moejoe

New member
Katılım
25 Ocak 2007
Mesajlar
4
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
44
GüzelAllah`im sen güzellerin güzelisin, büyüklerin bügüsün, yücelerin en yücesi senisin. Var olan, omus olan ve olacak olan hersey rabbisin.

Ne kadar günah islesek asla ve asla seni üzmek, seni kizdirmak ve emirlerini cignemek icin yapmayiz. Bunu yapmadan önce bizi bu dünyadan ayir.
Günahlarimizi bir yandan nefis, diger yandan seytan bizimle ugrastigi icin, ne cenneti ne cehennemi görmedigimiz icin ve hatali aciz kullarin oldugumuz icin isleriz.

Ne olur bizleri bagisla, hatalarimiza affet, cirkin islerimizi ört ve kiyamet güngünde bizleri utandirma. Acizane, bilerek bilmeyerek yanlis ve kusurlu yaptigimiz ibadetlerimizi kabul eyle. Eksik kildigimiz namazlarimi sen tamamla.
Bilerek bilmeyerek yanlis yaptigimiz ibadetlerimizi sen düzelt. Bu senin icin kolaydir.

Ne olur kalbimizdeki imani artir ki sana daha güzel kul olalim, peygamber efendimize daha güzel ümmet, babamiz ve annelerimize daha hayirli evlat ve topluma daha faydali insanlar olalim.

Kardeslerimizin, yavrularimizin ve bizden sonra gelecek olan kullarinin kalbindeki imanlarini öyle arttir ki bizim yaptigimiz hatalari yapmasinlar. Ibadetlerini daha güzel yerine getrip sana daha güzel kul olsunlar, cünkü sen bizden daha güzel kullara layiksin.

Bizden önce gidip ve su an kabirlerinde yatanlara merhamet et. Kabirlerini azap tan koru ve cennet bahcelerinden biri eyle. Hatalarini bagisla, kusurlarini ört ve ibadetlerini kabul et.
Onlara kiyamet gününde sevgiyle ve sefkatle muamele eyle. Onlari dogrudan cennetine koy ve orada önceden kaybettikleri ve geride biraktiklari aileleri, arkadaslari, sevdikleri ve ümmeti Muhammed le orda bulusup ebediyen mutlu olmalarini nasip eyle.

Sen güzellerin güzelisin, büyüklerin bügüsün ve dönüs ancak ve ancak sanadir.

Amin
 

hasret

New member
Katılım
26 Kas 2006
Mesajlar
709
Tepkime puanı
5
Puanları
0
Yaş
37
amin...amin...
Allah (c.c) razı olsun kardeşim....
selam ve dua ile...
 

mehmet_16

New member
Katılım
31 Ağu 2006
Mesajlar
367
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
40
Herşeyden öte imanlı yaşat tanrım...
 

yýldýz

New member
Katılım
22 Ağu 2006
Mesajlar
1,359
Tepkime puanı
8
Puanları
0
Hepinizin dualarına amin diyorum kardeşler.
 

..:Þirine:..

New member
Katılım
7 Şub 2007
Mesajlar
32
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
28
Konum
tr
amin amin

hani dua allahla yakınlaşmanın sadece onu zikredip bu dünya ve ahiret için ona sığınmanın en güzel yoludur ya bu ihlas ve sevgiyle dolu bu dua bunun en büyük göstergesi olmuş bence allah ihlaslı dua geri çevirmez...inşaallah rabbimiz o merhamatini şimdi de gösterir...

selametle
küçük kardeşiniz şirine...
 
Üst Alt