Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bakmadigimi sandigin zaman..

hannane

New member
Benim bakmadigimi sandigin zaman, ilk yaptigim resmimi buzdolabinin kapisina astigini gordum ve hemen bir baska resim yapmak istedim.

Bakmadigimi sandigin zaman , sokaktaki bir kediyi besledigini gordum ve hayvanlara karsi nazik olmanin iyi bir sey oldugunu ogrendim.

Bakmadigimi sandigin zaman, benim icin en cok sevdigim keki yaptigini gordum ve kucuk seylerin yasamdaki ozel seyler olabilecegini ogrendim.

Bakmadigimi sandigin zaman, bir dua okudugunu isittim ve her zaman konusabilecegim bir Allah oldugunu ve Allah'a guvenmeyi ogrendim.

Bakmadigimi sandigin zaman, yemek yaptigini ve hasta olan bir arkadasina goturdugunu gordum ve hepimizin birbirimize bakmamiz gerektigini ogrendim.

Bakmadigimi sandigin zaman, zamanini ve parani, hicbir seyi olmayan insanlara verdigini gordum ve bir seylere sahip olanlarin, hicbir seyi olmayanlara vermeleri gerektigini ogrendim.

Bakmadigimi sandigin zaman, evimizi ve isindeki herkesi gozettigini, ozen gosterdigini gordum ve bize verilenlere bakmamiz gerektigini ogrendim.

Bakmadigimi sandigin zaman , iyi hissetmedigin zamanlarda bile sorumluluklarini yerine getirdigini gordum ve buyudugum zaman sorumlu olmam gerektigini ogrendim.

Bakmadigimi sandigin zaman , gozlerinden yaslar aktigini gordum ve bazen olaylarin incittigini, ama aglamanin yanlisi olmadigini ogrendim.

Bakmadigimi sandigin zaman, umursadigini gordumm ve olabilecegim her sey olmayÄi istedim.

Bakmadigimi sandigin zaman, buyudugum zaman iyi ve uretici bir insan olmak icin bilmeye gereksinim duydugum yasamin derslerinin cogunu ogrendim.

Bakmadigimi sandigin zaman, sana baktim ve "bakmadigimi sandigin zaman gordugum her sey icin tesekkur ederim" demek istedim.

unutmayin cocuklara bir seyler ogretmenin en iyi yolu onlara bunu gostermektir eger siz yaparsaniz o da yapar cunku o sizin bir parcaniz ..yaptiklarinizin da oyle ..

Alintidır

berfut

New member
paylaşımın için rabbim senden razı olsun kardeşim...

Üst Alt