Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Astrolojiye inanır mısınız?

Astrolojiye inanır mısınız?

• Kullanılan toplam oy
    4

enes38

New member
geleceği allahtan başka kimse bilemez bunlar insanı gizli şirke sokar haberiniz olsun ...

Azra

New member
inanmam..

.........

bir ara çoktakmıştım burçlara..

ama şimdi öyle değil:)

Asya

New member
Astrolojiden anlaşılan kişinin burcu ve karakteriyle ilgili bir konu ki bu gerek bilim, gerekse de yaşanan tecrübeyle doğruluğu ispatlanmıştır, ayrıca yaratılan hiç bir şey gereksiz yere yaratılmamıştır, hele Kuran'da geçen " burç" kelimesinin mutlaka bir sırrı olduğunu düşünüyorum, bu nedenle burçlara inanırm
ben de aynen katılıyorum.kuranda burç suresi var.tabiki inanırım.

Asya

New member
zaten biz burçlara karakter babında inanıyoruz.geleceği kimse bilemez.

Asya

New member
geldim işte yine buradayım benden kurtulamadınız yani :p;);)

chaostouch

New member
Web sitesi
www.buzcevheri.com
mesela ben oğlak burcuyum ama islamiyette burçların olduğunu bilsem de detayı bilmem yani oğlak war mı yok mu aslında tek bildiğim süreyya burcu onu da sadece kulak bilgisiyle biliorum bilmek denirse

ama o fallar falcılar çok sakat adamı imandan ederler.Bir sürü olay duyuyorum falcıların gaibden haber wermeleri olur olmaz şeyleri bilmeleri.valla ne hikmet çözemedim ama tehlikeli.
Allah hepimizi falcılardan korusun.....

TAYCAN

New member
Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji, bilimlerin en eskisidir. Ben inanıyorum.

barbie

New member
ben kesinlikle inanıyorum ayrıca bu dualardada var dua kitaplarındada bi çok kez gördüm ve ben astroloji kitapları çok okuduğumdan galiba çok bağlantılı ve mantıklı şeyler yakaladım bir insanın yüzünden ne burç olduğunu anlayabiliyorum mesela yada davranışlarından hem neden olmasınki herkesin kişilik özelliklerini belirleyici bir burcunun ve yükseleninin olması gayet mantıklı

wasdwasd34

New member
gaybı bılme ıddıası bı yana karakter tahlılı yaparak ınsanları kategorıze etme cabası olan astrolojıye de ınanmıyorum..bılgı ve bılımle arası hoş olmayan toplumlarda boyle pagan ılmı safsatası gelışıyor maalesef..ınsanın mızacını etkıleyen basta genetık kodlarıdır..

tabii ki genetik kodlarda var ama mesela;
benim annem çok otoriter biridir fakat ben hiç de öyle değilim o çok sinirlidir ama ben daha çok ağır başlıyım tabii ki burçlarda bizim bildiğimiz hiçbir şey gibi kesin doğru diyemeyiz ben de inanamıyorum gerçi bu burçlara nasıl oluyorda doğruyu söylüyor ama ben inandım terazi burcuyum bu arada :D

Üst Alt