Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Allahım Sen Büyüksün.Duaları Kabul Edensin.

cüneyt

New member
Euzi billahi mine-ş şeytani`r- racim.Bismillahirrahmanirrahim.Elhamdü lillâhi rabbil'âlemin.Allahümme salli ala seyyidine muhammed.Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühu ve Resulühu.
Bismillahirrahmanirrahim.Elhamdü lillâhi rabbil'âlemin. Errahmânirra-hîm. Mâliki yevmiddin. İyyâke na'budü ve iyyâke neste'în, İhdinessırâtal müstakîm. Sırâtellezine en'amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.Amin.

Ey alemleri yaratan Yüce Allahım,
Kar yağdığı zaman yurdumuzda kaza olmasına izin verme.Yurdumuzdaki tüm araçları kazalardan belalardan koru.Hertürlü şerden sana sığınırız Ey rabbim.Hz.Muhammedin (s.a.v) , alinin ve ashabının hatırına ve hürmetine tüm müminlere yardım et.Allahım Yüzümüze bak bizi acılardan koru.Müslüman hastalara şifa ver.Bizi kabir azabından ve cehenneme girmekten kurtar.İmanımızı koru.Ey rabbim Senin gücün herşeye yeter.Yoksullara yardım et.Yaşlılara yardım et.İnsanların imanını artır.Allahım Hz.Muhammedin (s.a.v) bizden memnun olamsını sağla.Allahım insanları şeytanların şerrinden koru.Kıyametin şiddetinden beni ve sana inananları koru.Sen herşeye kadirsin.Bize acı.Bize rahmet,merhamet eyle.zalim müslümanları doğru yola ilet. Müslümanların aralarında çatışma çıkmasına izin verme.Peygamberimizi (s.a.v) koru ve yücelt.Ecrimizi artır ve bizi değerli kimselerden eyle.Bize kıyamette cemalini göster ve bizi daima huzurlu, mutlu, sağlıklı ve güvende yaşat.Kimsenin bizi kırmasına izin verme.Kimsenin bizi aşağılanmasına izin verme.Bizi sevdiklerimizden ayırma.Sen Yücesin Alemleri yaratansın.Bizi koru,gözet ve bizi sevdiklerinden eyle.Hayırlı dileklerimizi kabul eyle.Senden başka sığınılacak kimse yoktur.Düşmanların bizi zorlamasından sana sığınırız.Bizi sıkıntılardan ve belalardan Kurtar.Sana olan ibadetlerimizi artır.Bizi yücelt.Bizi imanımızda sağlam et.Tüm kötü huylardan beni ve müslümanları koru.Allahım Ayıplarımızı ört ve bizi temizle.İleride kafirlerle savaşırsak bizi Zafer ver.Bize her türlü savaş tekniği ve silah ilmini ver.Bize en az dünyadaki en kaliteli silahlardan ver.Allahım Senden adalet,barış ve huzur dolu bir hayat istiyoruz.Bu senin için çok kolaydır.Allahım kafirlerin hakimiyetini yer yüzünden kaldır.Mehdi (a.s) ve Yüce Hz.İsa (a.s) gelirlerse onlara deccale ve kafirlere karşı yardım et.ALLAHIM Zafer Senin VE Resullerinindir.Allahım sana sonsuz şükürler olsun.Peygamberlerimize,alimlere,şehidlere sonsuz salat-u selam olsun.

Vesselamün alel mürseliyn velhamdü lillahi Rabbil âlemin.
Bismillahirrahmanirrahim.Elhamdü lillâhi rabbil'âlemin. Errahmânirra-hîm. Mâliki yevmiddin. İyyâke na'budü ve iyyâke neste'în, İhdinessırâtal müstakîm. Sırâtellezine en'amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.Amin.

mehmet_16

New member
tekrar soruyorum neden başları ve sonları Arapça?
Yinede Tanrı(Allah) Kabul etsin.Fakat Mehdi ve İsa dediklerine katılmıyorum.

T

teslimolan

Guest
Allahim Kuran da olmayan seylerin dinimize sokulmasina izin verme. Mehdi ciligi bizden uzaklastir.

Dua kisisel olarak icten ne gelirse söylemek onu ezberlemekten ve söylemekten daha güzel benim icin. Ben namazimi öyle bitiriyorum sag ve soluma selam vermede önce elimi acip Allah la konusmak bana huzur veriyor.

Üst Alt