Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

allahım bize mahmud mustafanı s.a.s gönder ne olursun

muhacir_b

New member
bismillahirrahmanirrahim.
elhamdulillahirabbil alemin essalat vesselem ale seyyidine muhammed ve eshabi ehli beyti ve şehidin ecmain.

ey bütün eksik ve noksanlıktan münezzeh.ey kuluna acıyıp kalbiyle oynayıp ona isteteten ve sonra icabet eden.ey rahim olan allah.
ey rabbim ayette buyuryorsunki habibim ne derse kafasından sölemez ne söledise vahiye dayalıdır.ya rabbi habibinden duyduk.buyuryorki cihan sultanı s.a.s allah cc bana dediki eyer kullarım sana beni sorarlarsa deki ben onlara şah damarlarından yakın ve onların ettikleri duaya icabet ederim.ey rabbim vallahi sen dilemessen ve hatırlatmassan biz sana dua edenlerden olamazdık.allahım eyer sen bize dua ettiryosan muhakkak bize acıyor ve bir hikmet ve mağfiret diliyosun bizim için.allahım ne olursun muhammed ümmetine hidayet ikram et.allahım habibinin ümmetini boynu bükük bırakma .allahım bize ahmedini gönder,allahım bize mustafanı gönder,allahım bize mahmudunu gönder ne olursun allahım.bana ve mümin kardeşlerime gönder.allahım o yolunda cihad eden mucahidlere esmaül hüsna ismi şeriflerinin hatrına o mucahidlere mahmudunu gönder allahım ne olursun.allahım ümmet paramparça kalbimizde paramparça.munafıklar bir yandan,yahudi hiristiyanlar bir yandan,ataistler bir yandan,siyonistler bir yandan islamın üstünden türlü türlü oyunlar yapıyor .allahım sen bedirde 300 kişiyi 3000 kişiye galip kılan sen muhakkak hikmeti ve kudreti mutlak ve baki olansın.allahım biz nefsimize zülm ettik.allahım bize bir kapı aç ne olursun.allahım bu fitne devrinde bu kadar vebal içinde ancak bizi cihad temizler.o kafirlerin elleri mümin kardeşlerimizin üstünde bir ateş olmuş ancak o eteşi cihad bitirir.allahım bize bir kapı aç ne olursun.tek kurtuluşumuz senin yolunda dinin için ölmektir.allahım ben bir gençim.ya rabbi annem babam üstüme geliyor evlendirecekler ama allahım ümmet paramparça olmuşken,islam yanarken,islamın mushablara ,habbalara ihtiyacı varken ben nasıl evleneyim allahım haya ederim.allahım ben söz verdim şehadete ne olursun bütün ümmetin gençlerinede senin davan uğrunda şehadetle evlenmeyi nasip et.allahım bizi mustafana götürecek şehadete kavuştur bizi ne olursun.ancak ki ancak senin cemalini görmek resulallahtan s.a.s geçiyor.allahım benim en çok sevdiğim şehid arif gülerin hatrına bizede nasip et.allahım o şehidin evine gitmeyi nasip etmiştin.o elinde ki iki kitabı satarak yoluna düştü.oysa evimizde yüze yakın kitap var.allahım o arif ki nefsini ümmet için değişti.allahım banada nasip et o şehidin yaşantısını ve ümmetin gençlerinede.

allahım sen herşeyi hakkıyla bilen ve ikram edensin.bizi sabit kıl allahım.

sumisali

New member
çok güzel bir dua Allh razı olsun amin...

Allah’ın emirlerini gözet ki, Allah da seni koruyup gözetsin. Allah’ın rızasını her işte önde tut, Allah’ı önünde bulursun. Bir şey isteyeceksen Allah’tan iste. Yardım dileyeceksen Allah’tan dile! Ve şunu da iyi bil ki, bütün insanlar bir araya gelip sana fayda temin etmeye çalışsalar, ancak Allah’ın senin için takdir buyurduğu faydayı temin ederler. Yine bütün insanlar, sana zarar vermeye kalksalar, ancak Allah’ın senin hakkında takdir ettiği zararı verebilirler.” (Tirmizi, Kıyamet 59)

Üst Alt