Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Akil Almaz Gida Hİlelerİ...

beyza

New member
BUNLARI YEDİRİYORLAR! İŞTE GIDA HİLELERİ...

* Dönere, tavuk derisi, kıyması, bağırsağı ve taşlık karıştırılıyor.

* Soframızda her öğün bulunan ekmeğe karbonat katılarak rengi beyazlaştırılıyor.

* Et terbiye edilirken %20-25 oranında su verilip ağırlaştırılıyor. Siz bir kilo diye alıyorsunuz ama onun sadece 750 gramı et.

* Kırmızı bibere kiremit tozu, karabibere renk alması için kanserojen boya katılıyor.

* Kırmızı etten yapılan kıymaya tavuk kıyması karıştırılıyor.

* Küf tutmuş ve bayatlamış peynirler, eritilerek eritme peynir olarak piyasaya sürülüyor.

* Salam sosis ve sucuk gibi et ürünlerine tavuk derisi bağırsağı taşlık karıştırılıyor.

* İhraç ürünü olan ancak hormonlu bulunarak geri gönderilen birçok sebze ve meyve, iç piyasada ithal ürün olarak satılıyor.

* Sütün öz yağı alınarak, katı yağ ile karıştırılıyor. Bu şekilde süte yağlı süt imajı veriliyor.

* Tereyağ patates ve margarin katılarak piyasaya sürülüyor.

* Zeytinin rengi koyulaştırılmak ve parlak hale getirilmek tekstil boyası kullanılıyor.

MC_MaCESte

New member
Web sitesi
www.mc-maceste.net.tc
Eee ne olacak halimiz ; bu zalim insanlar Üçkağıtçı Darvin'i haklı çıkarmak için ellerinden geleni yapıyor yakında başkalaşım geçirecez. Neyse Evlenince bahçeli bi ev alacam Sebzemi meyvamı kendim yetiştirecem iki tavuk ikide inek oldumu benden rahatı yok :D

yavuzburak

New member
Eee ne olacak halimiz ; bu zalim insanlar Üçkağıtçı Darvin'i haklı çıkarmak için ellerinden geleni yapıyor yakında başkalaşım geçirecez. Neyse Evlenince bahçeli bi ev alacam Sebzemi meyvamı kendim yetiştirecem iki tavuk ikide inek oldumu benden rahatı yok :D

tamamen katılıyorum...:)

Üst Alt