Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Adminlere çağrı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tarikay

New member
..

..

burası diğer yobaz sitelerden çok farklıdır herkez fikrinde özgürdür tevhidweb,sadakat,ravda,kasva,yeşilyol,çileforum bu yobaz siteler islam müslüman geçinir fakat el yazması kitaplara taptıkları için bizler Allahdan kurandan bahsettiğimiz zaman öfkelerinden bizleri atarlar onlara göre biz kafir sapık bozuk itikat aklına gelen her türlü fitne ve kötülüğün başıyız fakat it ürür kervan yürür Allahın izniyle Efendi hazretleri Peygamberimizin işaret ettiği gibi güneş batıdan doğuyor hidayet güneşi batıdan(amerikadan)doğuyor

tarikay

New member
..

..

1uydumuz nur tv ile 600 milyona tebliğ yapılıyor 2. uydumuz 300 milyon amerikaya tebliğe başladı www.mihr.com 3000 saatlik bilgi hazinesi http://www.universityofallah.org/ Allahın üniversitesi 5 yaşında bunlar Allahın yardımı ile oldu harun yahya,nazım kıbrısi ve bilmediğimiz yardımcıları Allah gönderdi bizim hiçbirşeyimiz yokken deccalin televizyonları üniversiteleri vardı Efendi hazretleri bizlerde bu imkanların sahibi olacağız inşaallah dedi ve Rabbime sonsuz şükrederim oldu

tarikay

New member
..

..

önyargılı ve yobazlara sesleniyorum siz Allah için ne yaptınız üstadımız hayatını vakfetti yıllarını Allah yoluna verdi günde 3-4 saat uyku ile insanları kurtarmaya çalışıyor siz ne yapıyorsunuz (Allaylardan başka)utanın birgün gelecek bu yaptıklarınızdan çok utanacaksınız

dagdeviren

New member
Ben şahsen Allah rızası için bu mükemmel din-i mübiyni bölüp parçalamak isteyen her türlü sahte , yalancı , halkı Hakk yerine kendine çağıranlara karşı , onları ve aldattıkları müslüman kardeşleri hakikata çağırmaya çalışıyorum.

Rabbimden niyaz ederken de :

Ya Rabbi kaderi ve kazayı bilen ancak sensin , dileğim dileğindir. Rıza-ı ilahinde ne bahşetmiş isen razıyım , nereyi layık gördüysen razıyım. Bana din-i islamiyyeyi bölmeye kalkanlara karşı mücadele gücü ver.

Dışarıdan bölmek isteyen kafirlere karşı mücadelenin yanında , islammış gibi görünen bu sahte münafıklara karşı hakikatı duyurma gücü ver diye istimdat ediyorum.

Bu sahte mehdi eğerki bu zehiri yaymak için 2-3 saat uyku ile geceleri geçiriyorsa , Ya Rabbel alemin , bana gece uykusunu haram kıl , tüm geceyi bu ve benzeri bölücülerle mücadele ile geçirmeyi nasip eyle diyorum sadece.

...

yigit

New member
Gerçekten güzel bir yazı.

Bu sahte mehdi eğerki bu zehiri yaymak için 2-3 saat uyku ile geceleri geçiriyorsa , Ya Rabbel alemin , bana gece uykusunu haram kıl , tüm geceyi bu ve benzeri bölücülerle mücadele ile geçirmeyi nasip eyle diyorum sadece.

demişsin;

Burası dahada güzel.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt