Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

86 mesaja modluk

• Konbuyu başlatan teslimolan
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

teslimolan

Guest
86 mesaj yazan birine utanmadan SIKILMADAN nasil modluk verirsiniz ?

T

teslimolan

Guest
ohaaaaaaaaaaaih2.jpg

__BODOM

New member
teslimolan kardeş mod olsan ne olurolmasan...... salla gitsin

T

teslimolan

Guest
teslimolan kardeş mod olsan ne olurolmasan...... salla gitsin

Kardesim ben adalet istiyorum islamforum adi altinda adaletsizligin her sekli sanat olarak gösteriliyor. Azra nin masaüstü nü silmisler size ne kardesim insanin masaüstündeki resimden irandaki bekciler gibi basimiza bekcimi kesildiniz ?

rusen_alp

New member
ama burası özel mülkiyet kamu malı değil, isteyen istediğini mod da yapar, admin de yapar, demek ki arkadaşlar uygun görmemiş silmişler

Admin

Active member
Yönetici
Forum Admin
o kisi en azindan konularin hangi bölüme acildigini biliyor.

T

teslimolan

Guest
o kisi en azindan konularin hangi bölüme acildigini biliyor.

Zaten 86 mesaja bile gerek yok hatta sifir mesaj yazsin yeterki kankaniz olsun nasil olsa hic bir vasif tanimasina gerek yok modlarin mesela sabir saygili hosgörülü olma gibi bir kriterleri yok sade ce kankaniz olsun arti birde konuyu nereye actigini bilsin.

Asya

New member
mod olmak benim için önemli değil.sanal aleme fazla dalmamak lazım.ama azranın masaüstü meselesine aynen katılıyorum.

casus021

New member
Web sitesi
www.islamportali.net
teslimolan kardeş mod olsa dahi bazı haklar verilir yine onu siteden atabilirler mod oldukları halde atılan insanlar var onun için kafayı bile yorma zaten sanal alemdesin ne gerek var bunlara

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Zaten 86 mesaja bile gerek yok hatta sifir mesaj yazsin yeterki kankaniz olsun nasil olsa hic bir vasif tanimasina gerek yok modlarin mesela sabir saygili hosgörülü olma gibi bir kriterleri yok sade ce kankaniz olsun arti birde konuyu nereye actigini bilsin.

modluk verirken sizemi sorucaktık? bidakine anketle mod alırız, şuan dikkat edersiniz modlarımızı mümkün olduğunca özenle seçerizbaşvurlarını değerlendiririz, burda hiçbri mod diğerini tanımaz, ne yüz yüze nede farklı bir şekilde görüşmüşlüğü vardır hatta onları mod yapıcağımızdan kendileri bile haberdar olmadı, modların sayısına değil aldığı teşekküre bakın ozaman anlıcaksınız .. bizim için edepli olsun , haddini aşmasın ve güzle paylaşım yapsın ehli sünnet olsun ne düşünceni bilsin mod olmay layık olur. siz bu denle tarışmayla , bu şekilde değil 500 mesaj 1000 mesaj yazsanız nafile... mod olmak için ilk önce saygı arıyoruz...edep arıyoruz. bilgi arıyoruz, ve sitenin onlardan incilmemiş olmasını arıyoruz sanırım gerekli anlatımı yaptık sizin tahmin edemiceğiniz kadar özellik arıyoruz... bırakın bu işi biz halledelim kimi seçiceğimi iyi biliriz. biz mesaj sayısına değil mesajın içeriğine bakarız...

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
modlarla kanka olmak sanirim ?

hiçbir mod birbirini tanımaz... bu yaptığın sadece iftira ..

biz mod yapmak için kişide insanlığa bakıyoruz... mekselinanın hizmeti çoktur.. onun hizmetini biz biliyoruz o mesajdan çok mesajları inceleyerek hizmet eder Allah razı olsun ondan .. mod olmak için saygı olucak.. kim mekslinadan incinmiş sitede? birde bu soruyu sizin için soralım?

T

teslimolan

Guest
86 mesaj yazan insan bu foruma hic bir sey vermemis dir. Burda emek sarfeden insanlari esgecmekten baska hic bir sey degildir bu uygulama. Bana sormayin sorsaniz hic birinize modluk vermem o kapasite de görmüyorum sizi onun icin. Bayanin biri bir masa üstü koyuyor ona bile karisiyorsunuz yav size ne ?

Benim derdim modluk filan degildir benim derdim adalet ve herkeze esit uygulama. Daha gecen modluk icin cok online kalman lazim diye yazi varken biriniz cikip öyle bir sey yok diyemediniz neden demediniz peki ? Isinize gelmiyor cünkü ben iftira atmiyorum bir tane nurcu olmayan mod varmi aslinda nurcu diyerek utaniyorum cünkü islam da nurcu murcu yoktur mümin ile müslüman vardir.

mhmt

New member
saygıdeğer teslimolan.. bence bu önemli bi konu değil.. mod olsa ne olmasa ne?? onunla ilgili bi sıkıntınız mı var? zannetmiyorum. önemli değil o zaman.. bilmediğimiz bi yönde buraya fazlasıyla hizmeti vardır.. :)

selametle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt