Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Zina_Evlilik ve Örtünme Adabı

ercan1980

Üyeliði durduruldu
Web sitesi
www.kurandini.net.tc
Yazı, yazan tarafından editlenmiştir!

Sebep: Özel nedenlerden dolayı! :(

Bunlar: Meal ve mealcilikten vazgeçilmiştir, sadece Kuran ile sadece Kuran incelenmektedir/inceleniyor, dışarıdan herhangi bir bilgiye başvurulmuyor, yerleşmiş akaidler Kuran'a değil - Kuran'daki akaidler kalblere yerleştiriliyor, tüm ayetler birbiriyle bağlantı kurulmak suretiyle yine kuran dahilinde çevirilmeye çalışılıyor! Önceden çalakalem yazılmış yazılarımızdaki küçük hatalardan dolayı okuyuculardan (kendi adıma) özür dilerim. Ama en azından yazılarımızın, Kuran'ın duvardan indirilmesine (bir nevi) vesile olduğunu düşünüyor bununla avunuyorum! Rabbim gerçeği görmeyi (hepimize) nasip eylesin!

Geri döneceğiz inşallah ...

Selametle!!!

ercan1980

Üyeliði durduruldu
Web sitesi
www.kurandini.net.tc
Yazı, yazan tarafından editlenmiştir!

Sebep: Özel nedenlerden dolayı! :(

Bunlar: Meal ve mealcilikten vazgeçilmiştir, sadece Kuran ile sadece Kuran incelenmektedir/inceleniyor, dışarıdan herhangi bir bilgiye başvurulmuyor, yerleşmiş akaidler Kuran'a değil - Kuran'daki akaidler kalblere yerleştiriliyor, tüm ayetler birbiriyle bağlantı kurulmak suretiyle yine kuran dahilinde çevirilmeye çalışılıyor! Önceden çalakalem yazılmış yazılarımızdaki küçük hatalardan dolayı okuyuculardan (kendi adıma) özür dilerim. Ama en azından yazılarımızın, Kuran'ın duvardan indirilmesine (bir nevi) vesile olduğunu düşünüyor bununla avunuyorum! Rabbim gerçeği görmeyi (hepimize) nasip eylesin!

Geri döneceğiz inşallah ...

Selametle!!!

ercan1980

Üyeliði durduruldu
Web sitesi
www.kurandini.net.tc
seyfullah putkıran' Alıntı:
Sevgi Değer Kardeşim Merakimda Sormaktayim Bu Yaznin Kaynaği Yazai Kimdir?

Saygilarimla...

Alıntı yaptığım her yazımın altına mutlaka kaynağını belirtirim. Lakin fikir hırsızlığı kötü birşey! Altına alıntı kaynağı belirtmediğim yazılar kendi fikirlerimdir.

Selametle!!!

Enver Ýstek

metin mete
ercan1980' Alıntı:
Alıntı yaptığım her yazımın altına mutlaka kaynağını belirtirim. Lakin fikir hırsızlığı kötü birşey! Altına alıntı kaynağı belirtmediğim yazılar kendi fikirlerimdir.

Selametle!!!

Sevgi deger kardesim,Ercan1980 önce seni Alemlerin Rabbi olan Allahin selami ile selamlarim.Su yazdigin yazilardan dolayi sana minnet ifadelerimi nasil yazacagimi bilmiyorum(o nedenle baska bir sey yazmiyorum).Allaha emanet ol,Sevgi deger kardesim.

Nebiye atf ile binlerce herze uydurdun.
Yıktın da dini mübini yeni bir din kurdun.

Doğrudan doğruya Kuran'dan alarak ilhamı.
Asrın idrakine söyletmeliyiz İslam'ı.

ercan1980

Üyeliði durduruldu
Web sitesi
www.kurandini.net.tc
metin mete' Alıntı:
Sevgi deger kardesim,Ercan1980 önce seni Alemlerin Rabbi olan Allahin selami ile selamlarim.Su yazdigin yazilardan dolayi sana minnet ifadelerimi nasil yazacagimi bilmiyorum(o nedenle baska bir sey yazmiyorum).Allaha emanet ol,Sevgi deger kardesim.

Nebiye atf ile binlerce herze uydurdun.
Yıktın da dini mübini yeni bir din kurdun.

Doğrudan doğruya Kuran'dan alarak ilhamı.
Asrın idrakine söyletmeliyiz İslam'ı.

Selam'ın en güzeli bizden size olsun inşallah!

caferi_humeyni

New member
IMAM CAFERI SADIK HAZRETLERI MUTA NIKAHININ CAIZ OLDUGUNU VE MUTANIN KURANDA OLDUGUNU SOYLEMEKTEDIR.VE IMAM CAFERI SADIK SUNNI IMAMLARIN HOCASI OLDUGUNDAN SUNNILER BUNA NASIL KARŞI CIKIYOR ANLAMIYOR.MUTA KURANDAN DIR.(www.caferilik.com)

Üst Alt