Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

web sitesi hack leyecek bi müslüman arıyorum !!

phpcooker

New member
BU SİTEYEİ HACKLEYENLER HEP EMNiyete çağrılıyorlar ve server hemen geri yükleni,yor

biz hackle değil Allahın kitabıyla karşılık verelim vesselam

S

Sacrificed

Guest
katılmıyorum.
Bu bir nevi şiddet kullanmak oluyor.Bizim silahımız hack tool ları olmamalı.Kalemimizle onların iftiralarını çökertmeli ve bunu insanlığa duyurarak tebliğ vazifemizi yerine getirmelidir.bu durumda onların sesi zaten kısılacak!!

S

Sacrificed

Guest
siteye şöyle bir göz attım.mümkün olduğunca tarafsız eleştirmeye çalıştım.kelimenin tam anlamıyla "zırvalamışlar".bunlar çok ucuz numaralar.ayetleri bölüp kesip 3-5 kelimesini yazıp milletin kafasını karıştırmaya çalışıyorlar.kuran'ı kerime baktığımızda kendilerinin söyledikleriyle alakasının olmadığını görüyooruz.ayrıca düşünceleri hep kuran'ın meali üzerine.zaten mealin en büyük zararı da bu.bilmeyen insanları daha da kötü hale getiriyor.halbuki bir tefsir okusalar ,eğer hidayete erecek kimselerdenseler, muhakkak kuran'ın mükemmelliğini,eksiklerden çelişkilerden uzak olduğunu anlayacaklar.
Bu arada anlattıkları hikayelerin çoğu varsayımlara dayalı.hikayeleri uydurmuşlar.

falanca şöyle söyledi.hz ebubekir onun yakasına yapıştı.sonra şöyle oldu böyle bitti falan filan .

Karababa

Member
Web sitesi
mantolamabursa.tk
Tefekkür zira Mehdinin zuhuru yakın.
Sitede iki tane var mesela. Ama birine daha mehdiyet verilmiş olmasına rağmen henüz açıklamamış. (Ben nasıl biliyosam)
Ey allahım şeytana uydurma.

bLindteN

New member
S.a

S.a

Forumda Yeniyim Arkadaşlar Hepinize s.a

Daha Önce Bu Siteye göz Atmıştım Ama Gerçekten Dinimizi Çok Kötülüyorlar

Bende Mesajı Yazan ARkadaş Gibi Düşünmüştüm "Bu Site Hacklenmeli"

Bunu Bu işlerden Anlayan Bi Arkadaşıma Danışıcam..

ama Böyle Yapmakta Bi türlü Şiddet Kullanmak Olarak Tabir Edilebilir.

Ama Bunlar Böyle durdukca Uyku uyumak Haram Bize Diye Düşünüyorum

bLindteN

New member
Site Belirli Bir Süre Hacklendi Anasayfasıda En Kısa Zamanda Konulacaktır.

karakan

New member
hack

hack

selamunaleykum arkadaşlar.

ben uzun zamandır hack konularıyla ilgileniyorum ve bu söylediğiniz siteyi inceledim ve server ına kadar ulaştım Allah ın izni ile kısa bir zaman içerisinde siteyi yok etmeye çalışacağım inşallah.

metes

New member
Hack leme konusunda ciddiyseniz, bu konuda yardımcı olabilirim, zevkte duyarım
Bu arada yeniyim.Selamün Aleyküm Herkeze

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
selamın aleyküm kardeşler siteleri haklamak çözüm değil o siteleri hazırlayanların akıllarına format çekmek lazım onuda yapıcaz inşallah... dinimizi yaşıyarak ve onlara anlatıp göstererek. asırlardır dinimize saldırıldı ve saldırlıcaktır gerek ayan yapıldı gerek gizli ama bu hep yapılıcaktır. Allah yardımcımız olsun...

Üst Alt