Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Üniversitelerde ki başörtü yasağına karşı görüşler

Üniversitelerde ki başörtü yasağına karşı görüşler

• Kararlar kesinlike doğru değil...

Kullanılan: 0 0.0%
  • Karara aynen katılıyorum...

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
  • Anket kapatılmış .

eeseoglu_islam

New member
üniversitelerde uygulanan başörtü yasağı hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Z

zabotek

Guest
aslında şöyle desek daha mantıklı.. sadece başörtüsü yasağı değilde.. her türlü yasakçı zihniyete karşı bakışımız nasıl olmalı demeli.. bu geniş kapsamlı yasakçı zihniyetin bir ürünüde bu başörtüsü yasağı çünki..

reyyan

New member
onu hiç bana sormayın başörtü dedimiydi benim için akansular durulur o yüzde sinirlenmemek için yorum yok degerli kardeşim

Z

zabotek

Guest
onu hiç bana sormayın başörtü dedimiydi benim için akansular durulur o yüzde sinirlenmemek için yorum yok degerli kardeşim

reyyan hocam yorum yok derken de öyle bir derin yorumunuzu gördük ki.. yani o bi tek cümlede bile kendisini gösteriyor..

reyyan

New member
reyyan hocam yorum yok derken de öyle bir derin yorumunuzu gördük ki.. yani o bi tek cümlede bile kendisini gösteriyor..

yani demek istedimagzım bir açılırsa kapanmak bilmez o yüzden başörtü benim içimde hep bir kanayan yara oldugu için çok üzülüyorum olaylara

Z

zabotek

Guest
yani demek istedimagzım bir açılırsa kapanmak bilmez o yüzden başörtü benim içimde hep bir kanayan yara oldugu için çok üzülüyorum olaylara

HZ. EYÜBÜN hayatını okursanız. okumuşsunuzdur ama yinede okursanız.. biraz daha sabrlı olmayı ve her şeyin bir takdir ilahi olduğunu.. daha verimli idrak edersiniz..

ne demek istediğimi anlamışsınızdır umarım

selametle

H

hüma-gül

Guest

Anliyoruz abla seni.Bence bas örtüsü yasagi Türkiyenin en büyük ayibi, dinimiz müslüman ama müslümanligin geregi olan bas örtüsünü üniversitelerde kullandirtmiyolar ayip degilde ne bu? Özgürlükten bahsediyoruz türbana gelince özgürlük kavraminin anlami degisiyo.Büyük anlamsizliklar bunlar

hatice_aslan

New member
Evet ne yazıkki sanki insanlar başını örterek akıllarına örtü çekiyormuş gibi gösteriliyor. Ne yazıkki üniversitelerde yasak olduğu gibi ; devlet idarelerindede yasak ve artık özel sektörlerde bile bu yasak yayılıyor.
Bunlara sebep olanları Allah hidayet etsin, hidayetle uslanmayanı ıslah etsin, ıslah ile uslanmayanı kahretsin.

mhmt

New member
burda hangi akıllı!! diyebilir ki kararlar doğru diye..yasakları koyanlar bile farknda zaten..ancak sistemi kuranlar bunu istiyor..eskiden ne mitingler olurdu bununla ilgili..şimdi kalmadı..aslında bizde uyuduk..artık normal görmeye başladık..bunu başardılar..ama serbest olacak..bizim yönetimde olmamızdan korktukları için bunları yapıyorlar..ama korktukları başlarına gelecek en kısa zamanda inş...

yolcu

New member
bunun adı yasak diger bir deyişlede CAHİLİYE 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007
KAİNATIN RABBI OLAN ALLAH ın İZNİYLE BİR GÜN BİTE(cekti)R

Asya

New member
aslında Tayyip erdoğan bu meseleyi çözecek ama cumhurbaşkanlığı seçimini bekliyor.

berfut

New member
Bu Zulüme Hepimiz Ortagiz
Benim Evim ünvrst Karsisinda Her Gun Ordan Gecerken Kiz Kardeşlerime O Kadar üzülüyorumki Yolun Ortasinda Baş örtülerini Aciyorlar Ve Ben Kendimden Utaniyorum Elimizden Hiç Bir Sy Gelmiyor Dua Dan Başka Inş Rabbim Bizleri Af Eder çünkü Yapilan Zülüme Karsilik Veremiyoruz............

Asya

New member
nasıl vereceksiniz ki?elinizden duadan başka ne gelir?

pusula

New member
dua.........o da zaten en kuvvetli olanı değil mi?

Asya

New member
evet haklısınız.dua en büyük silahımız.duaya su kadar hava kadar ekmek kadar muhtacız.

Üst Alt