Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

tütsü

K

kardelenmisali

Guest
Tütsü derken...nazardan korunmak amaclı evlerde tütsü yakılır vsvs bu manadamı soruyorsunuz kusura bakmayın tam olaraka sorunuzu anlayamadım!

Asya

New member
bu konuda bir fikrim yok.bilgisi olanlar bilgilendirirlerse merakımızı gidermiş olurlar.

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
yaklasik iki sene önce sordugum bir soruyu burda cvplanmis görünce sasirdim gercekten evet arkadaslar normal kokulu tütsü yü sormustum ben cesitlerinide bilmem

yýldýz

New member
ilk önce insan sağlığına zararlı olduğu düşüncesinde olduğumu söyleyeyim kardeşler.

Hatta normal sürülen kokuların bazıları dahi zararlıdır diyebiliriz. Neden derseniz, şu anda açık olarak zinaya zemin hazırladığı söylenen kokular reklam yapılıyor ve satılıyor sanırım.

Tütsü ciğerlere zararlıdır sanırım. Tabi ki iyi bir doktordan sağlığa zararlı yanı olup olmadığını öğrenmek gerekir. Hemen böyledir diyemeyiz, onay gerekli.

Şu anda reklamlarını gördüğümüz oda parfümlerini bir akrabamızda görmüştüm, ciğerlerimi çok acıtmıştı. Sanırım tütsü ile eşdeğer bir durum. Dolayısı ile zararlı sanırım.

ebedi

New member
Can Kardeşim Benim Bu Konuda Pek Fazla Bi Bilgim Yok Ama Manevi Manada Da Zarari Olduğunu Duymuştum.

Üst Alt