Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Timurtaş Hocanin Vaazlari 550mb

efsanesamet

New member

efsanesamet

New member
Arkadaşlar Bence Kaçirmayin . Bu Vaazladan Alacağiniz çok Ders Var En Azindan Birini Indirin Dinleyin Görün Nasil Vaaz Ettiğini Timurtaş Hocanin

efsanesamet

New member
arkadaşlar gördüğüm kadarıyla hiç indiren yok vaazları ama olurda biriniz çıkarda indirir ve daha yokmu derse , elimde yine vaaz var timurtaş hocanın . istek olursa onlarıda rapide atıp linkleri veririm ama üzüldüm hiç rağbet olmamasına çünkü gerçekten insanın tüylerini diken diken eden sohbetler bunlar .

kahraman99

New member
kardes ALLAH razi vede memnun olsun senden.Senin gibi duyarli kardeslerimiz oldugu icin kiyamet kopmaz en azindan gönüllerimizde kiyamet olmaz ,sürurlu vede huzurlu gönüller icin sohbetler sart..cok cok tesekkürler..Devamini bekliyoruz..Buda benden sana hediye...(Insan rahat etmek istiyor ve ALLAH´a dönüs yolunun kapanmasini istemiyorsa kalbini nefsten,dünyadan kurtarmak icin calismali,kamil bir mürsidin yolunu takip etmelidir.MEHMET ILDIRAR HOCA EFENDI)..Umarim begenmissindir..

KaYnUkA

New member
Değerli kardeşim çaban takdire şayandır. Ancak hidayet Allahtandır ve sen sözünü istediğine dinletemezssin. Dinletecek olan Allah'tır.

Sen vazifeni yap. İlan et. Satıcı olma. Zira, elindeki malın değerli olduğunu bilen bir satıcı müşteri olmayan malını satmaya kalkmaz. İlan eder taki talip olacaklardan duymamışlar gelip müşteri olsun.

Hem şu da var. Madem böyle bir sohbetten güzel dersler çıkartılıyor. Sen dahi o çıkardığın dersleri burada paylaşabilirsin.

Yani, bu yaptığın hizmette kolayına kaçmaktır.

İnşaallah haddimi aşmadım.

Muhabbetle

duha kardesim çok haklı....
ben dinlemiştim timurtaş hocanın sohbetlerini gercekten etkileyici..
insallah indirecem...
ama rapid dosyası olmazsa daha ıyı olur kardesim...

efsanesamet

New member
arkadaşlar allah razı olsun hepinizden eleştirilmek lazım ki kendimize gelelim . rapid den başka bir site diyorsanız benden hangi sitey upload etmemi istediğinizi yazın bende ona upload edeyim ama ben geçen başka siteler buldum gerçekten çok güzel ve faydalı dosyalar var ayrıca rapid de gerektirmiyo . birçok hoca efendilerin vaazları videoları belgeseller ibretlik videolar yazılar filan var . eğer site yöneticilerimiz izin verirlerse bu sitelerin linklerini verebilirim ama izin verilmezse özel mesaj ile gönderebilirim isteyen arkadaşlara .

efsanesamet

New member
ayrıca bu konuyu sabitledikleri için site yöneticisi kardeşlerimize çok teşekkür ederim . ianşaallah daha çok şeyler paylaşırız . allaha emanet olun kardeşlerim

snaap

New member
Samet kardesime

Samet kardesime

samet kardesim senden ricam elinde olan Rahmetli Hocamin vaaz kayitlarini bir sekilde bana ulastirabilirmisin uzun zamandir ariyordum yanliz yurt disinda yasadigim icin sinirli sayida bulabildim insallah farkli vaazlarida elinde mevcuttur , bana email adresimden ulasirsan sevinirim ( strangeek @aol.com )

efsanesamet

New member
kardeşim sana mail gönderdim benim mail adresim : ([email protected])
sana ek olarak bir metin belgesi gönderiyorum orada hoca efendinin birçok vaazını bulabilirsin ve sadece timurtaş hoca değil diğer hoca efendilerin vaazları videoları var . gönderdiğim maildeki dosyada olan linkleri internet explorer e yapıştır gerisi zaten çok kolay kardeşim . başka kardeşlerimde eğer ihtiyaç duyarlarsa bu şekilde yardımcı olurum seve seve . allahe emanet olun kardeşlerim.

efsanesamet

New member
snaap nickli kardeşime

snaap nickli kardeşime

kardeşim sana bi mail göndereceğim şimdi . mailde hoca efendilerin vaazlarnı bulabiliceğin linkler var hatta daha fazlasını bulabilirsin kardeşim . benim mail adresmim ( [email protected] ) sen bu linkleri internet explorer e yapıştır gerisi kolay allahın izni ile . allaha emanet ol kardeşim başka bir sorun olursa yardıma hazırım . başka kardeşlerimde bu şekilde yardıma ihtiyaç duyarlarsa ben yardıma hazırım kardeşlerim .

efsanesamet

New member
ben kendi üzerime düşen görevi yapıyorum , kimseyi okumaya zorlayamamam ben ama elimden geldikçe yardım etmeye çalısırım ve gerçekten bu vaazlar insanı etkiliyo dinleyenler iyi bilirler timurtaş hoca yı

Üst Alt