Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Su Anki Ruh Haliniz??

Askin_Bedeli

New member
Evet Kizlar Yeni Bi Konu Ile Karsinizdayim :D

Su Anki Ruh Haliniz Desem... Duygulariniz Desem... Hisleriniz Desem...
Ne Derdiniz??

Ben Basliyayim...

Saat Sabahin Alti Bucugu.. Ve Ben Yine Burdayim :d Huzurluyum Ve Mutluyum.. Güzel Bi Gün Olacak Benim Icin Eminim... Sinavlarin Stressi Olmasina Ragmen Kendimi Rahat Hisedebilmem Beni Mutlu Ediyor... Simdilik Bu Kadar.. :D

Derya

New member
Suan okulda sinavlarim basliyor.
yarin buyuk bir sinavim var simdi ders calisiyorum.
(Biraz kaytarmalarda yapiyoruz iste :D )

Sara

New member
Askin_Bedeli' Alıntı:
Evet Kizlar Yeni Bi Konu Ile Karsinizdayim :D

Su Anki Ruh Haliniz Desem... Duygulariniz Desem... Hisleriniz Desem...
Ne Derdiniz??

Ben Basliyayim...

Saat Sabahin Alti Bucugu.. Ve Ben Yine Burdayim :d Huzurluyum Ve Mutluyum.. Güzel Bi Gün Olacak Benim Icin Eminim... Sinavlarin Stressi Olmasina Ragmen Kendimi Rahat Hisedebilmem Beni Mutlu Ediyor... Simdilik Bu Kadar.. :D

Ablaaaa sen bunu nereden kopya cektin ben bunu baska bir forumdan biliyorum canisi :p

Su anki ruh durumum Allaha sukur cok iyi ama internete giremezsem sen benim ruh halimi bir sor :eek:

Sara

New member
Derya' Alıntı:
Suan okulda sinavlarim basliyor.
yarin buyuk bir sinavim var simdi ders calisiyorum.
(Biraz kaytarmalarda yapiyoruz iste :D )

Kolay gelsin canisi
Damatlarin ustesinden geldigin gibi
bununda ustesinden gelirsin evvel Allah :D

E

Esra Uzun

Guest
Evet su anki ruhh halim orta si bir insanin yüreginin bir yerinde mutlaka bir kirinti olabiliyor ama yinde bunlarin üstesinden deryanin damatlarin ve sinavlarin üstesinden geldigi gibi gelmeye calisyorum!
Ama birde Sara gibi bir gün nete giremezsem hastanede hangi odada yatiyorum hemsirelere sorarsiniz!

Askin_Bedeli

New member
SUAN KENDIMI COK IYI HISEDIYORUM CÜNKÜ FORUMDAYIM.. UZUN ZAMANDIR PEK UGRAMADIM.. HER SEY ESKISI GIBI.. SARA VE DERYA ESKI FORMLARINDA.. DAHA HALEN IKISIDE RÜYA ALEMINDE GEZINIYORLAR YOK DAMAT KOVACAZ FILAN.. NEYSE UMUTLARINI YITIRMESINLER :p

Sara

New member
Hic degilse biz ruya aleminde geziyoruz siz bos bos oturuyorsunuz :D

Derya

New member
Askin_Bedeli' Alıntı:
SUAN KENDIMI COK IYI HISEDIYORUM CÜNKÜ FORUMDAYIM.. UZUN ZAMANDIR PEK UGRAMADIM.. HER SEY ESKISI GIBI.. SARA VE DERYA ESKI FORMLARINDA.. DAHA HALEN IKISIDE RÜYA ALEMINDE GEZINIYORLAR YOK DAMAT KOVACAZ FILAN.. NEYSE UMUTLARINI YITIRMESINLER :p

Yakinda ruyadami yoksa gercekmi gezdigimizi anlarsin :D
Sen avut gizim gendini :p

beyazlotus

New member
Şu an kendimi çok mutlu hissediyorum.Çünkü tanışalım bölümünde arkadaşların benim için iyi dileklerini okudum.Bu kendimi iyi hissetmemi sağladı.

isimsiz

New member
tabiki mutlu olucaksın değermi 3günlük dünya için üzülmek...

hemde düğün arefesinde olacak iş değil....senin tatlı yorgunluk peşinde olman lazım.....

asikkulun

New member
ne zaman okula gitsem sınfta kilerin ilk sözü dersi ne ile kaynatalım .en sonunda hocayla atışırlar.ders akıp gider.hergün böle.

Aysegul

New member
msn ye girmesini istedim zat hala giremedi:(

nur44

New member
saat 2.23 :) yarın mevlüd okuncak evde... abimin 4. yılı doluyo :( üstüne pzteside mahkememiz var e okulda var :S sınav haftası :) ama ben hızlı yaşamayı seviom hehe ve herzamanki gibi içimde taşan bir iman aşkı var.. dışarı çıkıp Allaha koşasıım geliyorrrrrr neyse ikram hazırlığı şimdi bitti :pkardeşlerim ve ablalarım hepinize Allah rahatlık huzur versin.. işte şimdiki ruh halimdi bu :)

isimsiz

New member
allah kolaylık versin.abiniz vefat etmiş anladığım kadarıyla, başınız sağolsun....

Nurgül

New member
allah kolaylık versin.abiniz vefat etmiş anladığım kadarıyla, başınız sağolsun....

gercektenmi?O__O
Inna Lillahi ve inna ileyhi raci un... Basin Sag olsun bacim. Allah sabir güc kuvvet versin......cok zor:(

benim su anki halim: hastayim...basim agriyor ve bogazim cok fena... 10 gün sonra türkiyeye gidiyoruz ve dün dogum günümdü...ilk kez tek basimaydim..babami saymazsak.. hafif atesim oldugu icin düzgün düsünebilmem mümkün degil...ama iyim Allaha sükür...Yayin evinde bir iki Problem var...Yarismaya katildigim Hikayem kitaba basilmis....baska yarismaci arkadaslar ile birlikte...iki tane yollamislar bana ona bakiyorum ve seviniyorum:)... bol bol düsünüyorum... ve gittikce kilo veriyorum...nedenini anlamis deilim...heralde birsey yemedigimden kayanklaniyor olabilir:confused: ....

Selam ve Dua ile efendim

Rahmet4

New member
nur kardes basin sagolsun. 4 sene olmus vefat edeli abiniz. Allah sabir versin kolay degil. ne mutlu sizin gibi bir ailesi ve arkasindan nic kapanmayan bir hayir kapisi var.

GEZGÝN

New member
offf
bu adam beni anlayacak mı diyorum
pazara nişanım var ve ben hala kafamda bööle amalarla geziyorum...
heyeca bastı bööle değildi önceden yaa...

Üst Alt