Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizce en kaliteli ve güvenilir gazete hangisi?

• Akşam

Kullanılan: 0 0.0%
  • Milliyet

• Sabah

• Hürriyet

• Radikal

• Cumhuriyet

• Vakit

• Yeni Şafak

• Zaman

• Kullanılan toplam oy
    0
  • Anket kapatılmış .

the okuz

New member
kardeş bi kanal diosunuz bi gazete nie böle saçma sapan anketler yapıosunuz ki? BÜTÜN MEDYA YALANCI VE ŞEREFSİZDİR, böyle olmayanlar da cemaatçidir...

mistik_cadi

New member
şahsen Radikal okuyorum, oyumu da ona verdim ama "en kaliteli ve güvenli"midir bilemem..:)

Bir_Gun

New member
üzgünüm

üzgünüm

selamun aleyküm

ankette ne için Milli Gazeteyi koymadınız

:(

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
the okuz' Alıntı:
kardeş bi kanal diosunuz bi gazete nie böle saçma sapan anketler yapıosunuz ki? BÜTÜN MEDYA YALANCI VE ŞEREFSİZDİR, böyle olmayanlar da cemaatçidir...
sacma soru yoktur hayatta sorular daim olacaktir ister icten ister disardan ama sacma cvp vardir bunu unutma bence

sevki57

New member
Bir_Gun' Alıntı:
selamun aleyküm

ankette ne için Milli Gazeteyi koymadınız

:(
evet kardesim bende gorusune katiliyorum milli gazete bir cumhuriyet bir posta bir hurriyet kadardami degersiz bunun bir an once duzeltilmesini kiymetli forum sahibinden istiyor allaha emanet ediyorum cumlenizi.

sevki57

New member
barbaros' Alıntı:
selamunaleykum.
bence guvenilirlik inanilmasi gereken kendicikarlarini degilde topluma hizmet anlayisi icinde ahlaki degerlere saldirmayan (SAHIP) cikan uyarici aydinlatiti bilgilendirici ve zenginin yalakasi olmayan garibanida sayfalarinda unutmayan HAKKI ustun kilan ceride(gazete) dir.

muhammedordusu

New member
Web sitesi
www.mucadeleci.com
arkadaşım ben şahsen vakit okuyorum.ama yenişafak ve zamanda güvenirlikleri olan gazetelerdir.şıklardaki diğer gazetelerimn çoğu islam düşmanı olduğu için ne alıyorum ne de güveniyorum.

mihr2004

New member
Ya kardeşim yukarıdaki gazetelerin hangisi Kuran'ı Kerime uygun yayın yapıyorsa en kalitelisi o dur.Kararı sen ver.Var mı acaba öyle birtane?

berxwedan

New member
sevki57' Alıntı:
evet kardesim bende gorusune katiliyorum milli gazete bir cumhuriyet bir posta bir hurriyet kadardami degersiz bunun bir an once duzeltilmesini kiymetli forum sahibinden istiyor allaha emanet ediyorum cumlenizi.

bu görüşe katılmamak mümkün değil müslümanlara yönelik yapılan bir ankette o kadar sacma sapan gazetenin ismi var iken mill gazete gibi islami kesimden olduğu herkes tarafından kabul gören bir gazetenin bu ankete konmaması yanlış bir durum olsa gerek aslında konması gereken gazeteler olduğu gibi çıkarılması gereken gazeteler de war mesela cumhuriyet gibi o gazetenin müslümanlar ile ne gibi bir alakası olabilir anlamıyorum.... ilgili kişilerin bu hatayı düzeltmeleri gerektiğini düşünüyorum...

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
birkere gazetenin islami degil kaliteli ve güvenilir olmasi noktasinda tartisiliyor yani benim anladigim görüsleri yanli olmayacak tarafsiz dogru olacak onun icin

nur44

New member
the okuz' Alıntı:

öküz arkadaşım , ben bir medya kuruluşunda çalışıyorum. elbette piyasada usule aykırı çalışan kuruluşlar var .. fakat terbiyesizce ve önyargıyla bir genelleme yapıp edebi ve usulüyle çalışan insanlara yalancı şerefsiz demekle fazlasıyla ileri gitmiş olursun. unutmayınki 5 parmağın 5'i bir değildir. hadsizlik yapmamakda fayda vardır.

ben işim gereği günde yaklaşık 10-15 gazete takip etmek zorundayım:eek:
tarafsız bir okuyucuyum. seçtiğim bir gazete yok. sanki hepsinin amacı ortak değilmiki?:D

kardelen21

New member
Web sitesi
www.gladiomedya.com
evet arkadaşlar.. burada niçin MİLLİ GAZETE koyulmamış... açıkçası çok büyük saygısızlık yapmışsınız... kartel medyası gibi davranmayın lütfen... ayıptır ya... radikali koymuş milli gazeteyi koymamış...

MİLLİ GAZETE duruşuyla çok şey katmıştır biz türkiyede yaşayan müslümanlara... ben hergün MİLLİ GAZETE ve VAKİT alan bir kişiyim... diğer gazeteleride netten takip ederim...

tekrar söylüyorum... sitenin ismi islamforum.. ama nedense bazı şeyleri gözden kaçırıyorsunuz..olmuyor...

ela-88

New member
tamam ben koyuyyorum işte;
MİLLİ GAZETE.. milli gazeteyi seçenler cevaplarına milli gazete yazsınlar, böylece yeni şıkkı biz oluşturmuş oluruz...
yeterki daha fazla uzamasın konu yoksa değişik boyutlara ulaşacağa benziyor..
Bu arada Vakit ve Zaman okuyucusuyum...zamandan pek zevk almıyorum ama Vakit harika....

HE bu arada niye Mİlli gazeteyi koymamışlar bende merak etttim..İlgililer cevap versin lütfen..

kardelen21

New member
Web sitesi
www.gladiomedya.com
uzamasın tabi.. ama bu yapılan saygısızlıktır.. ve art niyet aranır yani.. ilgililer cevap versin.. ben koydum falan laflarıda hoş değil ela....

barbaros

New member
Milli Gazete meselesini düzeltelim ama...

Milli Gazete meselesini düzeltelim ama...

Milli Gazeteyi sıralamaya koymamamın kasıtlı bir sebebi yok. 10 şıktan fazla konulamıyor. Kartel medyasını koymamın sebebi ise onların kalitesizliğini ve güvenilir olmadıklarını göstermek içindi. Ama buna rağmen değiştirmek için çalıştım fakat şıkları nasıl değiştireceğimi bulamadım. Bilen varsa söylesin de değiştirelim.

Üst Alt