Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

sizce bu şehitleri boyle güldüren nedir??

buhari

New member
shuhadah6ln.jpg

işte bunlar kuran ve sunnetle amel edenlerdır....hiç şirke duşmus gıbı bır hallerı yok....hadıslerı ınkar eden kardesler....bu adamlar hadıslere ıman etmıs buharı muslım tırmızı vs...okuyup amel ettıler....bak olume ahırete nasıl gıttıler....sen bunlaramı musrık dıyorsun....be hey şaşkın.........................hadisleri inkar edenler bakın bakalım ..........gözleriniz görecekmi...............

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Kişiye , amelinin karşılığı gösterilirde, bu karşılık da taktire şayan olurda, insan nasıl tebessüm etmez. Rabbim şehitliklerini kabul buyursun bizlere de şehtilik nasip etsin inşallah...

TEVBE SÛRESİ
(111) Şüphesiz Allah, mü'minlerden canlarını ve mallarını, kendilerine vereceği cennet karşılığında satın almıştır. Artık, onlar Allah yolunda savaşırlar, öldürürler ve ölürler. Allah bunu Tevrat'ta, İncil'de ve Kur'an'da kesin olarak va'detmiştir. Kimdir sözünü Allah'tan daha iyi yerine getiren? O halde, yapmış olduğunuz bu alışverişten dolayı sevinin. İşte asıl bu büyük başarıdır.

TEVBE SÛRESİ
(21) Rableri onlara, kendi katından bir rahmet, bir hoşnutluk ve kendilerine içinde tükenmez nimetler bulunan cennetler müjdelemektedir.

TEVBE SÛRESİ
(89) Allah onlara, içinde ebedî kalacakları, içinden ırmaklar akan cennetler hazırlamıştır. İşte bu büyük başarıdır.

TEVBE SÛRESİ
(72) Allah mü'min erkeklere ve mü'min kadınlara, ebedi olarak kalacakları, içinden ırmaklar akan cennetler ve Adn cennetlerinde çok güzel köşkler vadetti. Allah'ın rızası ise, bunların hepsinden daha büyüktür. İşte bu büyük başarıdır.

Aysegul

New member
inanılmaz bir şey ya Allah Allah....Allahu Ekber

buhari

New member
evet gercekten ınanılmaz bır sey ...rabbıbımsonumuzuda oyle yapsın sehıt ınsaallah

abdullah oðlu

New member
allaha hamd olsn peki sizi giti kafir materyalistler buna ne söz bulcaksınız bunu söleyin ben biriyle konustum tamamen sacmalık yafff hem dioki yeniliklere acık olun diom namaz kılmayı dene dio yok ben hayatımda sacmalıklar bulundurmam dedim bune peki salak
töbe rabbim ıslah eylersin

sURGUn

New member
rabbim bizede ahirete böyle gitmeyi nasip etsin.yüreğine sağlık kardeşim bu güzel paylaşım için.
blutja1.gif

coollogocom60511853wr3.gif

Z

zeynep_hearty

Guest
Bir söz vardır kısa fakat çok anlam ifade eder .....görene herşey köre ne ....rabbim razı olsun selam ve dua ile....

Üst Alt