Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Simpsonların evrimi:)

New member
Biraz gulunc olabilir, ama bunu izleyen milyonlarca cocugun aklina evrim teorisini yerlestirmek icin cok iyi bir metod secmisler!!!
Avrupada zaten evrim teorisi yuzde yuz gercekmis gibi yansitiliyor. Okullarda bile bu var!!!

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
Haklısın kardeşim..Çok uzak değil, bundan 10 sene önce kupon biriktirip aldığımız Gelişim hachatte ve Meydan Loures ansiklopedilerinde bile "bilimsel gerçek" olarak lanse edildi...Rabbim kalp gözümüzle gören kullarından nasip eylesin inşallah!...

ayyþe

New member
çizgifilm izlemiyordum uzun zamandır:)
çok mutlu oldum teşekkür edrim
ayrıca evet çocuklar için çok çok sakıncalı size katılıyorum çünkü yani inanırlar seviyolar zaten çizgifilm izlemeyi..

New member
Haklısın kardeşim..Çok uzak değil, bundan 10 sene önce kupon biriktirip aldığımız Gelişim hachatte ve Meydan Loures ansiklopedilerinde bile "bilimsel gerçek" olarak lanse edildi...Rabbim kalp gözümüzle gören kullarından nasip eylesin inşallah!...

Aammiiiiiiinnnnn..........

talha_

New member
tesekkürler barıs kardes...

Biraz gulunc olabilir, ama bunu izleyen milyonlarca cocugun aklina evrim teorisini yerlestirmek icin cok iyi bir metod secmisler

her zaman ki gibi kardesim..!

""beyinleri nasıl uyusturup vermek istediğimiz mesajı nasıl verebiliriz""in kavgasını veriyor adamlar..!

selametle..

huseyingokyurur

New member
katılıyorum arkadaşlar
evrim teorisi adı üstünde sadece bir teoridir.
kesinlikle gerçekmiş gibi gösterilmemelidir.
yapılması gereken, böyle bir görüşün de bulunduğunu öğretmektir.
bunun gibi kanıtlanmamış bir şeyin kesinlikle varolduğunu söylemek sorumsuzluktur.

Üst Alt