Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sevgili Site Sakinleri!!

Serhan Eðeryýlmaz

New member
ana sayfaya yazsaydınız belki haberi olarak daha çok giren olabilir idi bende gelebilirdim haberim olsa idi nasip

mavikaplan36

New member
allahın izniyle orada olurum inşallah ve tabi beni kabul ederseniz çok sevinirim

Mücahid

New member
Bu konu "FORUM HAKKINDA" İsimli Topikte sürekli güncellenerek üye kardeşlerimiz sohbet gün saat ve konular hakkında bilgilendirilecektir inşaallah.Dua ile

Mücahid

New member
Sevgili kardeşlerim 15/08/2007 ÇARŞAMBA akşamı sohbet odamızda yapılan sohbetimizin ana konusu "TEFEKKÜR"idi.Katılımcı kardeşlerimizin sundukları paylaşım ve fikirlerle lezzetli bir sohbete saat 24 civarında MENEKŞE KARDEŞİMİZİN yaptığı bir dua ile nokta koyduk.Katlımcı sayısı olarak geçen sohbete oranla daha kalabalık bir sayıya ulaştık.Allah nasib ederse bunu her geçen gün artarak devam edeceğine inancımız tamdır.Katılan anlatan ve dinleyen işi olduğu halde uğrayıp selamını esirgemeyen kardeşlerimden ALLAH razı olsun.Elbette duamız katılamayan kardeşlerimizi de içermekte.Ya duyuruları görmediler yada işleri sebebi ile katılamadılar eminim.Katlımcı listelerini yayınlamayı düşünüyroum inşaallah. Sıradaki Sohbet gecemiz CUMARTESİ akşamı Saat 20 24 arasında olacaktır.Katılımlarınızı bekliyoruz inşaallah.Dua ile

Çarşamba akşamı sohbette bulunan arkadaşlarımız

1- BERFUT
2-BEYAZ IŞIK
3-MEKSELİNA
4-MENEKŞE
5-GÖKHAN
6-İHL ÇİĞDEM
7-EMİNE
8-ÇİLE
9-EBEDİ
10-HANNANE
11-SALTANAT
12-AYSİMA
13-MÜCAHİD

CUMARTESİ SOHBETİMİZİN KONUSU"İLAH KAVRAMINI ANLAMAK" Olacaktır.

mhmt

New member
inşaALLAH katılmaya çalışacağım abi.. bu çalışmanızın bereketli olmasını Allah tan diliyorum..

Allah razı olsun..

selametle..

yolcu

New member
Allah cumlenızden razı olsun
yenı haberım oldu, bır engel çıkmaz ıse inşallah katılacam

Mücahid

New member
Sohbeti büyük ihtimalle bir manisi çıkmazsa SEYFULLAH PUTKIRAN kardeşimiz yönetecektir.İstirhamımızı kırmadı.Şayet müsait olursa bulunacaktır.Allah razı olsun

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Sohbeti büyük ihtimalle bir manisi çıkmazsa SEYFULLAH PUTKIRAN kardeşimiz yönetecektir.İstirhamımızı kırmadı.Şayet müsait olursa bulunacaktır.Allah razı olsun
Allah kısmet ederse , sohbette bizde bulunucaz inşallah.. rabbim cümlemizden razı olsun...

Mücahid

New member
Kardeşlerim 18/8/2007 cumartesi akşamı sohbetimiz Geniş bir katılımla gerçekleşti.İLAH kavramını konuştuk.Nasıl anlamalıyız,nelere dikkat etmeliyiz,nelerden sakınmalıyız sorularının cevaplarını konuştuk.Akabinde Soru cevapyapıldı SEYFULLAH KARDEŞİN anlatımları ile inşaallah faydalı bir sohbet gecesi yaşandı.

SOHBETTE BULUNAN KARDEŞLERİMİZ
SEYFULLAH PUTKIRAN
İLYAS
MÜCAHİD
MEKSELİNA
AYSİMA
MENEKŞE
BEYAZ IŞIK
BERFUT
KARDELENMİSALİ
NUAYMAN
EBEDİ
EMİNE
MİHRİMAH
MHMT
TALHA_
GULYA
Katılıpta ismini anamadığım kardeşlerim hakkını helal etsinler.

Mücahid

New member
Sevgili kardeşlerim Sıradaki sohbet gecemiz SALI akşamıdır.Konumuz "RABB" kavramı olacak inşaallah.Saat 20 22 arası bu konu işlenecek.Kalan bir saatte de Karşılıklı soru cevap ve paylaşımlarda bulunulacaktır.Kardeşlerimizin hepsi davetlidir.Dua ile

sagopa_kolere

New member
güzel çalışmalara imza atıyorsunuz.Teşekkürler daha bugün üye oldum ama çok şey öğrendim. Hepinizden Allah Razı olsun.

ebedi

New member
abim ben pazardayım biliyosun beni aranızda hissedin dualarınızı eksik etmeyin

Mücahid

New member
Arkadaşlar PERŞEMBE sohbetimiz saat 21 23 arasında yapılacaktır.Ders konusu "İBADET" Kavramı olacaktır.

Tüm Kardeşlerimiz davetlidir FLASH CHATT Odasında inşaallah.Dua ile

Mücahid

New member
Cumartesi akşamı Allah izin verirse sohbet olacaktır.KONU: Sadakat ve ahde vefadır.Saat 21-24 arasında inşaallah

mavikaplan36

New member
ben aranızda olamıycam çünkü sizin konuştuğunuz saat benim yatma saatim ben olmasamda beni var sayın çok sevinirim iyi günler ALLAHA emanet olun

Mücahid

New member
Sevgili arkadaşlar 01-09 Cumartesi akşamı sohbetimiz kardeşlerimizin katılımları ile gerçekleşmiştir.Ahde vefa ve sadakati konuştuk.Keyifli ve faydalı bir sohbet oldu kanaatindeyiz.Kardeşlerimizin yapmış olduğu katılımlar ile aynı konu hakkında farklı bakış açıları edindik.Paylaşan anlatan ve dinleyenlerden ALLAH razı olsun

SOHBETTE BULUNAN KARDEŞLERİMİZ..

1-SEYFULLAH PUTKIRAN
2-MEKSELİNA
3-MÜCAHİD
4-BEYAZ_IŞIK
5-A L P E R
6-ABDİRABBİH
7-MENEKŞE
8-EMİNE
9-HANNANE
10-KENDİNİ ARAYAN KIZ
11-LOTUS
12-SELEN AFİLLİ
13-ÇİLE
14-TÜRKMANİ
15-BÇETİN
16-MHMT
17-GULYA
18-HAMİDUL QURAN
19-EBEDİ
Mutlaka unuttuğum ismini hatırıma gelmeyen kardeşlerim vardır haklarını helal etsinler.Allah hepsinden razı olsun.Katılımın giderek artması ayrıca çok sevindirici bir durum.Dua ile

ALLAH izin verirse sıradaki sohbet gecemiz SALI akşamı 21-23 arasında olacaktır :Salı akşamları dört hafta Raşid halifeleri Anlatalım Kardeşlerden istirhamım copy den ziyade konuyu okuyup hazırlanmalarıdır.Böyle yapar isek kendimize daha faydalı olacağı inancındayım.SALI AKŞAMI Sadıkların sultanı Hz Ebu Bekir Sıddık (r.a) yı işleyelim arkadaşlar.ALLAH hepinizden razı olsun

Mücahid

New member
Sevgili arkadaşlar Dün akşam yani salı akşamı sohbetimiz yapılmıştır katılımın az olması,sohbette herhangi bir etki yapmamış aynı tad ve lezzet Rabbimizin izni ile hasıl olmuştur.Sadıklar sultanı,müslüman erkeklerin ilki,Mağarada ki iki kişiden biri,El atik olan Büyük sahabi Hz Ebu Bekir R a yı konuştuk anlattık.Rabbim anlatanlardan ve dinleyenlerden razı olur inşaallah.

SOHBETTE BULUNAN KARDEŞLERİMİZ

1-Zeyneb_hearty
2-Çile
3-Abdirabbih
4-Menekşe
5-Zeynepp
6-Çirağ
7-mhmt
8-Gulya
9-Mücahid

Katlıpta ismi hatrıma gelmeyen kardeşlerim haklarını helal etsinler inşaallah

Sıradaki sohbet gecemiz PERŞEMBEDİR

KONUMUZ :Nur suresi 30-31 ayetlerin tefsiri olacaktır inşaallah

Kardeşlerim Allah nasib ederse haftada üç gün yaptığımız sohbetleri

SALI AKŞAMLARI :SAHABENİN HAYATLARI VE ADAB

PERŞEMBE GECELERİ : TEFSİR

CUMARTESİ AKŞAMLARI İSE : FIKIH VE HADİS olarak düzenlemek istedik...Konu ile alakalı fikri olan kardeşlerimiz bu konuya fikirlerini yazarlarsa istişare ile karara bağlarız inşaallah.Dua ile

B

beyaz_ýþýk

Guest
kannaatim isbetli bir karar oldugudur...

Rabbim izniyle..katlımcılardan olucam insaallah...

not: (tabi musait oldugum surece) ;)

selam ve dua ile

Kim ilmi arayıp öğrenirse, günah işlemekten kaçar. Günahtan kaçan ise, kıyamet günü cezasından kurtulur.

Mücahid

New member
Sevgili arkadaşlar cumartesi akşamı fıkıhta konu belirlenmiş olmadığı için tevafuken ZÜMER suresi 12 yi konuştuk Kardeşlerimiz ile.Rabbim anlamak ve amel etmek nasib etsin cümlemize.

KALTILAN KARDEŞLERİMİZ :
1-ALPTRAUM
2-EMİNE
3-MENEKŞE
4-MEKSELİNA
5-FERAKNAZ
6-EBEDİ
7-BÇETİN
9-MHMT
10-DUA DEMETİ
11-ABDİRABBİH
12-AİSCHA
13-ÇİRAĞ
14-BEYAZ IŞIK
15-TALHA_
16-MÜCAHİD
İsmi hatırıma gelmeyen kardeşlerim hakkını helal etsin inşaallah.

Salı akşamı ALLAH tan bi mani olmaz ise sahabi den hulafai Raşidinin ikinci yıldızı Hz ÖMER (r.a)Efendimizi konuşacağız.Dua ile

Üst Alt