Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sayin Admin kardes!

Arkada

New member
Öncelikle malum konuyu nicin kapattigini dahi söyleme geregi duymadan öylesine bir "vecize" ile kilit vrumanin sebebini anlayamadim. Ortada herhangi bir hakaret bile yoktu, olan da silindi. Peki sorun nedir? Hangi kurala göre konuyu kapattin?

Dayanagin nedir?

Bunu aciklaman gerekiyor.

Bu sitede müslümanlara "senden müslüman olmaz" bile denilebilirken hicbir tepki göstermediniz de nicin simdi birden hareket gectiniz?

Akli selim bir bicimde duygusal olmadan cevaplamanizi istirham ediyorum.

Arkada

mehmetb

New member
eğer isa ile ilgili konudan bahsediyorsanız.. Bencede, devam etmeliydi bence...

mehmetb

New member
Benim açtığım başlıklar kapanıyor, hem de bana söz hakkı doğmuşken... İşte bu da yasakçı zihniyetinizin bir parçası... Böyle şey olmaz...

Şimdi en son yazılı olan yazılara nasıl cevap vereceğim? Korkmayın benden :)

Admin

Administrator
Yönetici
Forumda Konulari Kapatmamin Tek Sebebi, Bir Konu Aciliyor ve Gittikce Konunun Disina Cikiliyor ve Anlamini, Ciddiyetini Kaybediyor. Küfür, Saldiri Olmadikca Konu Kapatmiyoruz.

@mehmetb ,kimse korkmuyor burada sizin mesajlarinizdan .

Syg.

mehmetb

New member
"Forumda Konulari Kapatmamin Tek Sebebi, Bir Konu Aciliyor ve Gittikce Konunun Disina Cikiliyor ve Anlamini, Ciddiyetini Kaybediyor. Küfür, Saldiri Olmadikca Konu Kapatmiyoruz."

Bu cümle kendi içinde ne kadar çelişiyor farkındamısın?

mehmetb

New member
Küfür Vardi... Kim Etti? Müslümanlar...

Yalan Mi Değil Mi?

SoN NeFeS

New member
mehmetb' Alıntı:
Küfür Vardi... Kim Etti? Müslümanlar...

Yalan Mi Değil Mi?

VALLA KÜFÜRÜ KIM ETTI BILMIYORUM ama EGER BI MÜSLÜMAN ETTIYSE NE DIYELIM HATASIZ KUL OLMAZ BU ARADA O MÜSLÜMAN KARDESIMIZI KÜFÜRE TESVIK EDEN SIZIN GIBILER DEGILMIYDI ACABA ????

isimsiz

New member
o kişi cezalandırıldı zaten...o kişinin kendi sorunu...

şimdi bunu islama mal edecek değilsiniz dimi...hani müslüman yaptıya..

mehmetb

New member
İslama mal etmeyeceğim... Ama aynı zamanda müslümanın ahlaklı, olmayanın da ahlaksız olmayacağı tezine ters düştüğü ortadadır, ki çoğu zaman dinsizler ahlaksız olarak gösterilir.

Ama benim düşüncelerim onda hakaret etme ihityacı yaratıyorsa, söyleyeceği söz olmayışındandır. Ben o hakaret etmesin diye düşüncelerimi değiştiremem, bi kışkırtma falan söz konusu değil.

LENÝN17

New member
Web sitesi
www.marksist.com
türkiye'nin %90'ı müslüman ise neden bu kadar çok fitne-fesat içindeyiz...bana göre erdemli kişiler ateistlerdir.çünkü onlar cennet vaadiyle insanları uyutmazlar. :cool: yani biz özümüzde dürüstüz, sözümüzde değil.... :mad:

isimsiz

New member
mehmetb' Alıntı:
İslama mal etmeyeceğim... Ama aynı zamanda müslümanın ahlaklı, olmayanın da ahlaksız olmayacağı tezine ters düştüğü ortadadır, ki çoğu zaman dinsizler ahlaksız olarak gösterilir.

Ama benim düşüncelerim onda hakaret etme ihityacı yaratıyorsa, söyleyeceği söz olmayışındandır. Ben o hakaret etmesin diye düşüncelerimi değiştiremem, bi kışkırtma falan söz konusu değil.
müslümanların güzel ahlaklı olması lazım.bu bir emirdir.fakat ahlakını güzelleştiremeyen dinden çıkmış olmaz....
müslüman olmayan ahlaksız olacak diye birşey tabiki yok.onlar islamın ahlakıyla ahlaklanmış olanlardır.fakat imanlı olmadıklarından kaybediyorlar.
bilirsinki GÜZEL AHLAK İSLAMIN EMRİDİR....

KIŞKIRTMA DEĞİL DÜŞÜNCENİZ BELKİ AMA BURADAKİ KİŞİLERİN DÜŞÜNCELERİNİ DEĞİŞTİRMEK GİBİ BİR NİYETİNİZ VARSA BOŞUNA UĞRAŞMAYIN VE BU KADAR KİŞİNİN DEĞERLERİNİ HİÇE SAYMANIZ DA BİR HAKARETTİR UNUTMAYIN...

isimsiz

New member
LENİN17' Alıntı:
türkiye'nin %90'ı müslüman ise neden bu kadar çok fitne-fesat içindeyiz...bana göre erdemli kişiler ateistlerdir.çünkü onlar cennet vaadiyle insanları uyutmazlar. :cool: yani biz özümüzde dürüstüz, sözümüzde değil.... :mad:
neden fitne içinde olduğumuz belli değilmi.siz şu foruma gireli kaç gün oldu forumun keyfi kaçtı..anla artık..sizin gibi düşünenlerin bulunduğu bir yer???
birde müslümanlar gerçekten, hepimiz islamın emirlerini tamamen yaşasak size fırsat doğmamış olur...
sizin özünüzün ne derece dürüst olduğuna garanti veremem fakat sözünüzde dürüst olmadığınızı doğru dediniz..

Askin_Bedeli

New member
LENİN17' Alıntı:

KIMSE UYUTULMUYOR BURDA GERCEKLER KONUSULUYOR.. YANI NE DEMEK ISTIYORSUNUZ SÖZÜNÜZE GÜVEN OLMAZ MI? BIZ DEGIL KENDINIZ DEDINIZ GÜVEN OLMAZ DIYE.. DAHA NE DIYELIM ANLATIN BAKALIM KENDI TEORILERINIZI MASAL OLARAK :)

Üst Alt