Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

satanizm tehlikesi

tsancar

New member
alıntı
Geçmişi 1700'lere dayanan SATANİZM son yıllarda şiddet, vahşet ve intihar olayları ile bir kez daha gündeme geldi. Satanistlerin kendilerini tarif etmek için kullandıkları ifadeler, hayata bakış açıları, savundukları değerler, kan ve vahşetle dolu dünyaları ilk başta insanlara inanılmaz gibi gelse de, yaşanan olaylar bu sapkın akımın giderek yayılan bir tehlike olduğunu ortaya çıkardı.

http://www.satanizmtehlikesi.com/

mehmetb

New member
Çeşitli satanizm türleri vardır, bunlara mezhep de diyebiliriz, ama bazıları birbirinden o kadar bağımsızdır ki, birbirleriyle çatışırlar. Dünyada en yaygın (ki en yaygın olanı bile çok çok çok az sayıda üyesi vardır)satanizm ise LaVey denen birinin kurduğu, "Satanist Kilisesi" nin temsil ettiği inançtır. Kendilerinin de bir "satanic bible" isimli kitabı vardır.

İngilizce bilenler için;

www.churchofsatan.com dan bu konu hakkında daha fazla bilgi alabilirler.

Ya da isterseniz bana sorun, ben de biraz bilirim bu konu hakkında.

Türkiyede ise(türkiyedekiler yukarda anlattığım inançla ilgisi yoktur), kısa süre önce bir avuç gencin yaptıkları türkiye için bir tehlike gibi gösterilmiştir, ama kesinlikle tehlike yaratacak bir durum değildir. Bunlar sadece psikolojik problemli insanlardır, sayıları da 100 ü geçmez diye tahmin ediyorum. Arkadaşın belirttiği gibi kan ve vahşetle de dolu değildir hayatları. SAdece şekil itibari ile korkunç görünebilirler, insana garip gelebilir, ama ben size garanti veriyorum, onlardan korkmanıza gerek yok. Sadece sorunlu gençlerdir.

Karababa

Member
Web sitesi
mantolamabursa.tk
İslamın altarnatifi yoktur.

İslamın altarnatifi yoktur.

Kişi iman etmiş ise ve ilim tahsil etmiş ise o kişi için rahmetten başka ...... yoktur.

Üst Alt