Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

rüyada gördüklerimiz nedir? Rüya nerde yaşanır?

tsancar

New member
şimdiye kadar rüyaların ne olduğu, nasıl görüldüğü bilimadamları tarafından bile açıklanamadı…. Benim merak ettiğim, rüyanın nerde geçtiği. Yani o mekan neresi sizce? Ve bir de gözlerimiz kapalı olduğu halde nasıl görüyoruz rüyada, yani bu durumda gören kim? yada duyan, hisseden.... yani siizn fikriniz ne? bir görüş de oldukça farklı,bu dünya da rüya mı http://www.harunyahya.org/imani/hayalmadde/hayalmadde1.html

uhud

New member
Rüya hakkında bildiklerimi söyliyim...

rüya haktır... Mevladandır...Rüyayı anlatan kişi rüyayı tam tamına anlatmak zorundadır... ne eksik ne fazla... vede vede insan görmediği bir rüyayı görmüş gibi anlatırsa yani rüyalarını değiştirerek söylerse günahı çok fazladır...

Rüya tabiri yapmak çok zordur hatta imkansızdır... Haktandır ve anlamını sadece o bilir...

Saygılar...

nerguden

New member
Benim bildiğim kadarıyla her rüyanın bir anlamı olduğu söylenemez. Sonuçta beynimiz bir işlevidir ve psikolojimizle direkt olarak ilgilidir. Ancak tabiki insan gerçek (Hak'tan) rüyalarda görür. Bu rüyanda gördüğün şeyle ilgili... Bu rüyalarla ilgili yorum yapmak zor. Ancak benim tercihim ''Allah hayırlısını nasib etsin'' demek ve kimseye anlatmamaktır.

Üst Alt