Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

özürrrrrrrrrr

Askin_Bedeli

New member
Arkadaslar özür Dilerim.. Ben Fazla Kayitlanamiyorum Son Zamanlarda... Yani Kimseye Mail Filan Atamadim Sifre Konusu Ile Ilgili...

Evet..

Tanisalim Hanimlar Ne Dersiniz?? Kim Baslamak Ister? :d

Derya

New member
Askin_Bedeli' Alıntı:
Arkadaslar özür Dilerim.. Ben Fazla Kayitlanamiyorum Son Zamanlarda... Yani Kimseye Mail Filan Atamadim Sifre Konusu Ile Ilgili...

Evet..

O konuda rahat ol abla ;)

Hmm tanismakmi istersen önce sen basla ben baslarsam sonra susmak bilmem :D

Askin_Bedeli

New member
Derya' Alıntı:
O konuda rahat ol abla ;)

Hmm tanismakmi istersen önce sen basla ben baslarsam sonra susmak bilmem :D

GERCI BENDE SUSMAK BILMEM AMA HADI NEYSE KONUYU ACAN BENIM BASLANGICI DA BEN YAPAYIM DIMI KIRMIZI HALI ISTERIM AMA HAHHAAH

ISMIM NAGIHAN... ALMANYADAN KATILIYORUM... 19 YASINDAYIM... MESLEK ÖGRENIYORUM YANI STAJ YAPIYORUM HEM OKUL HEM IS OLUYOR... KAPALIYIM... KITAP OKUMAYI COK SEVIYORUM... HOBBYLERIM ARASINDA YEMEK PISIRMEK, PASTA KEK vs. YAPMAK, BEBEK RESIMLERI TOPLAMAK VE INTERNET VAR...

COK GÜZEL ~~~SU BÖREGI; BAKLAVA; MANTI; SARMA; VE DÜNYADA DAHA NE KADAR ZOR SEY VARSA YAPARIM~~~ DERMISIM HAHAHA :p

YA BU BÖLÜM COK GÜZEL DAHA RAHAT YAZABILIYORSUN CÜNKÜ HERKES BAYAN HAHAHAH YA BENDEN SIMDILIK BU KADAR SORULARI OLAN VARSA BUYURSUN SORSUN BEKLERIM...

DERYACIM CANIM SIRA SENDE HADI BAKALIM... :cool:

isimsiz

New member
Askin_Bedeli' Alıntı:

Evet..

arkadaşım bu konuda seni yanlız bırakmışlar.dayanamadım gerçi ben kendimi sana tanıtmıştım ama,artık hanımlar bölümüne girebildiğime göre diğer arkadaşlarda tanısınlar istedim.
!!!

!!!
Ben Hümeyra.İstanbul dan katılyorum.daha yeni oldu bu forumu tanıyalı tevafuken rastladım. bu arada siz bayağı kaynatmışınız ama ben telafi ederim.hiç merak etmeyin.
26 yaşındayım.benimle yaşıt olan varmı aranızda?sizlerin yaşı benden küçük sanırım.ama abla demenize gerek yok.izin veriyom. ;)
kuran kursu hocasıyım önceden yatılıydım şimdi gündüzcü gidiyorum.
kuran,arapça ,fıkıh ,akaid ,tefsir,buna benzer dersler veriyorum.
daha ne yazayım aklıma birşey gelmiyor.haaa bu arada yıllardır meslek kursları ile yakından ilgiliyim.dikiş ,nakış, ahşap boyama ,folyo vs.. daha çok kursa gittim ama yazmıyayım hem yer kalmaz ,hemde ne bilem nazar falan tü tü :D
tamam sıra başkasına geçsin aklıma gelir se devam ederim..

Askin_Bedeli

New member
isimsiz' Alıntı:
arkadaşım bu konuda seni yanlız bırakmışlar.dayanamadım gerçi ben kendimi sana tanıtmıştım ama,artık hanımlar bölümüne girebildiğime göre diğer arkadaşlarda tanısınlar istedim.
!!!

!!!
Ben Hümeyra.İstanbul dan katılyorum.daha yeni oldu bu forumu tanıyalı tevafuken rastladım. bu arada siz bayağı kaynatmışınız ama ben telafi ederim.hiç merak etmeyin.
26 yaşındayım.benimle yaşıt olan varmı aranızda?sizlerin yaşı benden küçük sanırım.ama abla demenize gerek yok.izin veriyom.
kuran kursu hocasıyım önceden yatılıydım şimdi gündüzcü gidiyorum.
kuran,arapça ,fıkıh ,akaid ,tefsir,buna benzer dersler veriyorum.
daha ne yazayım aklıma birşey gelmiyor.haaa bu arada yıllardır meslek kursları ile yakından ilgiliyim.dikiş ,nakış, ahşap boyama ,folyo vs.. daha çok kursa gittim ama yazmıyayım hem yer kalmaz ,hemde ne bilem nazar falan tü tü
tamam sıra başkasına geçsin aklıma gelir se devam ederim..

GÖZLERIM DOLDU... HEP HAYALIMDI BILIYOR MUSUN ISTANBULDA BI KURAN KURSUNDA DERS GÖRMEK... COK ISTEDIM VE ARZULADIM AMA IZIN VERMEDILER... GERCI AILEM DE HAKLI BU ZAMANDA ZOR KIZ BÜYÜTMEK VE KIME GÜVENIP DE YOLLANILACAK AKRABA FILANDA YOK ISTANBULDA :( YANI ÖYLE AMA HEP ICIMDE KALAN BI ISTEK... :( COK SANSLISIN HÜMEYRA SEVINDIM SENIN ADINA GERCEKTEN... KIM BILIR BELKI BENIMDE HOCAM OLURSUN ;)

isimsiz

New member
benim arkadaşlarım var demiştim almanyadan hatırladınmı.onlarla kuran kursunda öğrenciyken tanıştık sonra hocalıktada beraberdik nasip değilmiş ama sende olabilirdin tabi

Askin_Bedeli

New member
isimsiz' Alıntı:
benim arkadaşlarım var demiştim almanyadan hatırladınmı.onlarla kuran kursunda öğrenciyken tanıştık sonra hocalıktada beraberdik nasip değilmiş ama sende olabilirdin tabi

KESKE IMKANIM OLSAYDI :(

isimsiz

New member
pekala gerçekten çok güzel...
varya balık suyuniçindeyken kıymet bilmezmiş işte bizde öyleyiz.
ilmin kucağında gafiliz.
sen nerden dini ilimleri öğreniyorsun?

isimsiz

New member
mutlaka yönlendiren bir kurum vardır?almanyada camiilerde eğitim veriliyor bildiğim,ama daha başka varmı bilmiyorum

Derya

New member
Sende hosgelmisin isimsiz sen geldin ben ama gidiyorum :D

Gitmeden kendimi tanistirayim..!!

Yemek baklava vs. vs. bunlari gec

Adim:Cansu
Yarim:16 daha doldurmadik.
Nerden Almanya
Ins. Bilgisayar muhendisi olmak istiyorum bakalim basara bilirsem

Bu kadar yeter dimi

Haa birde Erkek düsmaniyimdir :D
Buradaki gizlarida biktirdim.
Ee ben erkek düsmani olunca evlenemiyorlar ya :p

Ehemm
Hümeyra sen hangi tarafdansin bakim hahaha

Neyse ben Gevezeligi birakayim
Yoksa Dayak yiyecem birinden :D
Buarada Size iyi sohbetler dilerim..!!

E

Esra Uzun

Guest
Deryos abla bak ablamiza (isimsiz) rezil olmayalim gelir gelmez diye benden bes kardes yok sana canim ben sana giyamam zaten de orasi baska!
Bu arda Hümeyra ablacigim hosgeldiniz Nagihan abla ile dost ldugumuzdan sizden haberim vardi kac gündür gelmenizi bekliyordum acikcasi!
ALLAH geleceginizi daim eylesin insALLAH hersey hayirliysa gönlünüzce olsun!
Bu arada ben kendimi "abla bende sizdenim! basligi altinda tanitmistim orasi insALLAH yeterli olur tam olarak kisiligimi sorarsaniz "sú´dan geldim, topraga gidecekmisim,bildigim kadariyla cennete belki degil ama ahiret tüm insanlarin varcagi yermis!" Siir gibi yazayim dedim siir hastasiyimdir da o bakimdan!
Hadi konusan yokmu yaw!

isimsiz

New member
selam

selam

kızlar hepinize teşekkür ederim.(çok hoşsunuz)
önce deryaya cevap vereyim.
deryacım kızları niye tedirgin ediyorsun baskı altına alma yahu.
!!!

!!!
'''
senin zorlamalarınla karar vermesinler.
bırak evlensinler.sonunda evde kalmak var ha. :D
valla ben seni bu konuda fazla takmam ,aslında takmamam lazım ama...
yaş 26 buldummu kafaya göre biri tamam :D davet edicem sizi düğünüme ,gelirsiniz dimi...
okey. :D

esracımsırasende, ben nagihanla tanıştım ama şifrede hanımlar diye giriyormuşum ı yerine i hatası ile size ulaşamadım.neyse canımız sağolsun.
yahu kızlar hepiniz almanyadamısınız birtane istanbul -türkiye yokmu.?
ilginç.... :
sizi tanımaktan memnunum ....
bu forum güzel dostluklarımızın başlangıcı olur umarım !
sahi derya sen gitmekten bahsettin hayrola....nereye....
öyle çekip gitmek varmı izin alman lazım herkesden izin verirsek tamam yoksa kıpırdayamazsın!!!

Askin_Bedeli

New member
Oyh... Kac Gündür Yoktum Forum Dolmus Yazilar Ile :d Bende Davetiye Isterim Hümeyra Bensiz Olmaz.. Gerci ümitliyim Seninle Tr´de Tanismayi Istiyorum Insallah...

Derya Hanim.. Canim Bacim... Gider Ayak Kulagini Cekecem Senin :d Erkek Düsmanligi Filan Ditt Sana E Mi :d

Esra Bacim.. Güzel Kardesim.. Nasilsin? Ne Yapiyorsun? Ne Var Ne Yok? Hadi öpüldünüzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz... Vesselam

isimsiz

New member
ben birini bulayımda! :confused:
davetiye işi kolay kaç tane istersen veririm
!!!
(iş davetiyeye kalsa)!!!
!!!
daha ne isterimden rabbimden
!!!
(bendeki problem bu...KARAR)...
yeterki kimmiş bu talihsiz (bay) ona karar vereyim :D ...
evliliğin en zor yanıda bu ama olmazsa olmazlarından....
deryacım senin halini düşünemiyorum bu düşmanlıkla benden daha vahim durumdasın.be gülüm.

Derya

New member
isimsiz' Alıntı:
kızlar hepinize teşekkür ederim.(çok hoşsunuz)
önce deryaya cevap vereyim.
deryacım kızları niye tedirgin ediyorsun baskı altına alma yahu.
!!!

!!!
'''
senin zorlamalarınla karar vermesinler.
bırak evlensinler.sonunda evde kalmak var ha. :D
valla ben seni bu konuda fazla takmam ,aslında takmamam lazım ama...
yaş 26 buldummu kafaya göre biri tamam :D davet edicem sizi düğünüme ,gelirsiniz dimi...
okey. :D

esracımsırasende, ben nagihanla tanıştım ama şifrede hanımlar diye giriyormuşum ı yerine i hatası ile size ulaşamadım.neyse canımız sağolsun.
yahu kızlar hepiniz almanyadamısınız birtane istanbul -türkiye yokmu.?
ilginç.... :
sizi tanımaktan memnunum ....
bu forum güzel dostluklarımızın başlangıcı olur umarım !
sahi derya sen gitmekten bahsettin hayrola....nereye....
öyle çekip gitmek varmı izin alman lazım herkesden izin verirsek tamam yoksa kıpırdayamazsın!!!

Bababbabab Gizim nereye yaa evlenipde neyapacan otur evinde.
Ben Burcuyu yollamak istemezken hahha

Derya

New member
Askin_Bedeli' Alıntı:
Oyh... Kac Gündür Yoktum Forum Dolmus Yazilar Ile :d Bende Davetiye Isterim Hümeyra Bensiz Olmaz.. Gerci ümitliyim Seninle Tr´de Tanismayi Istiyorum Insallah...

Derya Hanim.. Canim Bacim... Gider Ayak Kulagini Cekecem Senin :d Erkek Düsmanligi Filan Ditt Sana E Mi :d

Esra Bacim.. Güzel Kardesim.. Nasilsin? Ne Yapiyorsun? Ne Var Ne Yok? Hadi öpüldünüzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz... Vesselam

Sen oradan gonusma zillllii dilini kesmeye geliyorum bak :D heheh

Üst Alt