Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ölüm (gece yarisi karaladigim bir kac satir)

Askin_Bedeli

New member
yine senin hatiralarin canlanir hafizamda... vefatinin üzerinden bu kadar sene gecmesine ragmen silinmiyor hatiralar... son zamanda yine her sey seni hatirlatiyor (...) ...

Ölüm...

Birinci ömrün ve ikinci ömrün arasindaki köprü. Ikinci ömrün baslamasi icin birinci ömrün, yani fani ömrün son bulmasi lazim... ve ölüm bu gecis icin kurulan köprü...

cocuklugum geliyor aklima... ölüm, denilince panige kapildigim günleri hatirlar oldum simdik... ölüm beni yakalayamaz dedigim cocukluk günlerim geldi aklima... annemin kacis yok dedigini duyar gibiyim... cevab olarak koltugun arkasina saklanirim beni bulamaz deyisim... hepsi bir bir canlanir oldu hafizamda... gec anladim beni korkutan ölümün aslinda gercek hayat oldugunu...

ne kadar cabuk gecti zaman... zaman gecitkce kacis olmadigini daha iyi anladim... bu olgunlastigim anlamina gelmiyor ama... hani bir cocuk israr eder ya illa seker istiyorum diye... bende günah islemede, günah sinirlarini zorlamakta israr ediyorum halen bir cocuk gibi... halen bir cocuk gibi oyuna (dünyaya) daliyorum...

gec olsada anladim ki ölüm dostum... ben onu unutsam´da o beni unutmuyor, beni bekliyor, terketmiyor...

Uyan artik ey Gönül! Kendini Gönüller Sultani Mevlânâ hz. gibi dügün gecene hazirla...

(...)

(...)

(...)

Rabbim mekanini Cennet eylesin... (Âmin)

þahi

New member
. halen bir cocuk gibi oyuna (dünyaya) daliyorum...

aynen öyle yapıyoruz,Allah bizleri nefsini öldürmeyi başarabilmiş kullarından nasib eylesin...

Üst Alt