Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

namazla alay eden pkklilar video

Aysegul

New member
Ahirette ateşi gördükleri zamanda böyle gülebilecekler mi acaba:confused:

Samet Gul

New member
Enam 5; ve böylece şimdi kendilerine gelmiş olan bu hakikati yalanlarlar. Ama, zaman içinde, o alay ettikleri şeyi anlayacaklardır.

Bakara 15; Allah da bu alaycı tavırlarından dolayı onlara hak ettikleri karşılığı verecek ve onları küstahlıkları ile başbaşa şaşkınca bocalamaya terk edecektir

Bakara 212; Hakikati inkara şartlanmış olanlara [yalnız] bu dünya hayatı güzel görünür. Bu nedenle, imana ermişlerle alay ederler; ama Kıyamet Günü Allah'a karşı sorumluluk bilinci duyanlar onlardan daha üstün (bir konumda) olacaklardır. Ve Allah, dilediğine hesapsız rızık verir
Bakara 175; Onlar doğru yol karşılığında sapıklığı, mağfirete bedel olarak da azabı satın almış kimselerdir. Onlar ateşe karşı ne kadar dayanıklıdırlar!

Sadece acıyorum böylelerine...

Samet Gul

New member
Bu arada arkadaşlar böyle linkleri daha az koymaya çalışalım hatta imha etmeye çalışalımki,pkklılar amaçlarına ulaşmasınlar.Ayrıca daha az beddua etmiş oluruz:mad: :mad:

seyyah

New member
Samet Gul' Alıntı:
Bu arada arkadaşlar böyle linkleri daha az koymaya çalışalım hatta imha etmeye çalışalımki,pkklılar amaçlarına ulaşmasınlar.Ayrıca daha az beddua etmiş oluruz:mad: :mad:

güzel ve dogru söyluyorsunda hala bunlari özgurluk savascısı sanan cok ınsanımız var
gercek yuzlerını görmelerı acısından bılınmesını ıstedım..ınsallah

sinansuv

New member
seyyah'a katılıyorum. bu arada linkde kaldırılmış.

Yunus Emre

New member
Web sitesi
www.m-fgulen.com
Bu bana Mesnevi de bir hikayecigi hatirlatti, evvel zamanda koylunun cok sevdigi bir inegi varmis, geceleri kalkar onu karanlikta kasagiyla kasirmis. hayvanda bundan mest olurmus. Birgun aslanin birisi ahira girip inekcagizi mideye bi guzel indiriyor, sonra bizim gafil koylude karanlikta kalkip inegi diye aslani bir guzel kasagiyla kasiyor, aslanda ses cikarmiyo
hasili, Hz. Mevlana diyorki; bire cahil koylu, sen inegini kasagliyorsun diye karanlikta aslani kasagiliyorsun, bir bilsen aslinda kollarinin altindaki nedir, oksadigin kasidigin sey nedir!
Bunun gibide Kur'an da gectigi gibi "Onlarin (kafirlerin) gozleri vardir (ama) gormezler..." neyle ugrastiklarini, ne ile dalga gectiklerini tabiki goremiyor, ve aslanda cok basiretli hemen bi hamlede mideye indirip cezalandirmiyor. Dua edelim Allah islah etsin bu insanlari. Yoksa cehennem gercekten kimsenin cekebilecegi dozdan degil Allah korusun!!!

hikayecigi aklimda kaldigi kadariyla yazdim, yanlislikari veya eksikleri varsa affola...

Üst Alt