Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Medine-i Münevvereden gelen vasiyet...

nida

New member
PEYGAMBER EFENDİMİZ (S.A.V.) 'İN VASİYETİDİR...
> > >> > > > > > > >
> > > > > > > > MEDİNE-İ MÜNEVVERE'DEN GELEN BU VASİYETNAMEYİ OKUYUNUZ VE OKUTUNUZ.!!!
> > > > > > > >> > > > > > > >BİSMİLLAHİRRAHMANIRRAHİM
> > > > > > > > Medine-i Münevvere'de Türbe-i Şerif Hatibi Şeyh Ahmet
> > > > > > > >Diyor ki:
> > > > > > > > "Vallahülazim bu vasiyetnamede zerre kadar yalan yoktur."
> > > > > > > > Bir cuma gecesi namazımı eda edip uyumaya varmıştım. Harem-i tarafından;
> > > > > > > > "Ya Şeyh Ahmet" diye bana bir nida geldi.
> > > > > > > >"Lebbeyk Ya Rasulallah" deyip
> > > > > > > > Peygamber Efendimiz (s.a.v.)'in şahsını gördüm.
> > > > > > > >Rasulallah (s.a.v.) efendimiz şöyle devam etti:
> > > > > > > > Ya Şeyh Ahmet!... Allah-ü Teala huzurunda yüzüm kalmadı.Sana haber veriyorum ki, geçen cumadan bu cumaya 16000 kişi öldü. İçlerinden bir tek Müslüman çıkmadı.
> > > > > > > > Gelenlerin amel defterlerini kara ve sol elinde gördüm.
> > > > > > > > Ya Şeyh Ahmet!... Evvela ana ve babalarına asi oldular ve zekatlarını men ettiler. Hacı olup haram yemeyi adet ettiler.
> > > > > > > >Herkes nefsinden başka bir şey düşünmedi.
> > > > > > > > Yüzlerinde haya kalmadı. Dünya malı ile nasip olan tartılarına hıyanet etmeyi adet ettiler. Ya Şeyh Ahmet!... Benim ümmetlerime haber eyle "Yaptıkları günahlardan tevbe ve istiğfar etsinler, namaz kılsınlar, zekat vermesini adet etsinler."
> > > > > > > > Ya Şeyh Ahmet!... Ümmetlerime haber eyle, "Kıyamet alametleri zuhur ediyor. Hak Teala'ya asi olmasınlar. Çok yakın bir zamanda, 3 gece güneş tutulacak. 3 günden sonra mağribten doğup, maşrıka batacak. Kuran-ı Kerim insanların gözüne gözükmeyecektir.
> > > > > > > > Ümmetime söyle günahlarına tövbe etsinler.
> > > > > > > >Yakın bir zamanda İsa (a.s.)'nın inmesi zuhur edecek."
> > > > > > > > Ya Şeyh Ahmet!... Ümmetlerime haber eyle, "Kudret kalemiyle her kim
> > > > > > > > bu vasiyetnameyi bir köyden bir köye, bir kazadan
> > > > > > > >bir kazaya, bir ilden bir ile, bir devletten bir devlete gönderirse
> > > > > > > Huzur-u Mahşerde günahları affedilir. Hazret-i Muhammed Mustafa (s.a.v.)'yı
> > > > > > > Şahsı ile görmüş olur. Kim vasiyetnameyi işitipte yazmazsa, bir köye veya bir başka yere göndermezse, yüzü kara ola."
> > > > > > > > Türbe-i Şerif'in Hatibi Şeyh Ahmet 3 defa yemin edip, "Vallahülazim bu vasiyetnamede yanlış bir bilgi verirsem, bu dünyadan öbür dünyaya imansız gideyim" dedi. 15 günde Medine-i Münevvere'de yazılmış olup "TÜM MÜSLÜMANLARA" gönderilmiştir.
> > > > > > > >
> > > > > > > >NOT: "Bunu her müslümanın okuması için
> > > > > > > >elinizden geleni yapınız.

nida

New member
s.a. kardeşler siteyi araştırmadan yayınladım inşaallah mükerrer olmamıştır..

Rabbim bilir doğru mudur değil midir ama ben paylaşma ihtiyacı hissettim...vesselam..

E

Esra Uzun

Guest
evet ben de bu vasiyeti okumustum daha evvel!
Elimden geldigince herkesimize okutmaya calisacagim!!
Paylastiginiz icin ALLAH razi olsun ve tabii ki hosgeldiniz Forumumuza insALLAH hayirli olursunuz! :)

nida

New member
âmin kardeşim Rabbim cümlemizden razı olsun
hayırlara vesile olmak niyazı ile..

CheChen

New member
Web sitesi
www.hilaf.net
Bu hikaye siyonistlerin uydurmasıdır tahminim. Her söylenene inanıpta harekete geçmeyin.

TiKky

New member
Bende Okudum :) İçin Rahat Olsun ... Peygamberimiz Hayatı Boyunca Bedduha Etmemiştir ... Hele hele Ümmetine !!!

Vallaha Nereden gelmiş Kim yazmış onu bilemem ama Vallahi ben bu gün bir Hristiyan veya Yahudi alime istinat ederek Başınada Onlarını yeminini koyarak yazıp döktürsem şöyle böyle diye !!! Emin olun Aynı şekilde Hristiyanlar veya Yahudilerde buna sahip çıkıp anlatmaya başlarlardı sanırım

Sanırım mı Buyrun Denemesi Bedava :) Her ağzı olan konuştuğu gibi nete her giren yazıyor ... Yada her kalemi eline alan ...

Bence tatmin olmuyorsan İstihare veya Hacet namazını kıl Öyle yat bakalım Ne olacak

mehmetk

New member
selamun aleykum
sevgili kardeşlerim bu tamamen bir uydurmadır.islama tamamen aykırıdır.bun gibi hurafelere iltifat etmeyin inanmayın.

TiKky

New member
mehmetk' Alıntı:
selamun aleykum
sevgili kardeşlerim bu tamamen bir uydurmadır.islama tamamen aykırıdır.bun gibi hurafelere iltifat etmeyin inanmayın.

Bende Böyle düşünüyorum % 99 olarak ama 1 ihtimalide boş bırakmıyorum onuda okuduğum doğru ise ben ne Haldeyim diye Herkezin kendince pay çıkarmasına veriyorum ...

Müslüman olarak hepimizin Çevremidekilerden ibret amakla emredildiğimizi hatırlatmak benim görevim

Üst Alt