Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Lem muhamettir eylerim var olur

y oglu

New member
505-HANCI PERVANE
Nuru cemalından idayet eyledi
Hakikat marifet elde bir oyun
İnne zeyne vel kevseri mehin
İçersen ya hu nuru cemalı
Muhammedin yanındasın hey

Kef kerem eylerse gökler kilitlenir
Nun rahmet olsa muhammet şad olur
Ayın adeti çim cemalı
Lem muhamettir eylerim var olur
Gaf gayretinden şin şaadetinden
Çümle ya hu ışıkta muhamedin nurunda
Üççet olur bir olur heeey

Yareb amaan cümle hikmeti
Yüz dört kitabında ilmi cefarı
Muhammettir sefası varı
Yüz dört kitabında ilmi cafarı
Muhammettir sefası varı
Yareb aman hakikat marifet
Muhammete var olur heey

Muhammettir çümlenin
Perde ışığı yapısı
Son peygamberdir ya hu
Açılır ilk evrahtır kapısı
İlk evrahtır kapısı
Son peygamberdir muhammet
İlk evrahtır hakkın kapısı yareb amaan
Cennet aleyi onun için hak bezetti

Nur hüseyini oda dizinde başında gözetti heey
Kim hüseyinede doğru kast ederse
Yarın muhammet onu mahşerde gözetti

Ah yareb aman kim hüseyine kast ederse
Yarın mahşer günü muhammet
Oo milleti livayilin hamtin
Altında gözetti ha gözetti
Söylesem bu sözü tamam
Kerbalada yakışır muhammedin nuru
On sekiz bin aleme bakışır
Yareb amaan hey eyler eeey

Yedi kat yerde yedi kat gökte
Muhammedin nurunda gölge yoktur bilde
Hakikat marifet gelen bütün ağaçlarda taşlarda
Muhammet diye çağırır işte
Yareb bu dilde bu dilde heey

Zöhreme kurban olayım
Muhammedin nuruna serbeserde
Yarın mahşer günü yareb
Eyledim yazı muhammetten
Geçecek sünnetide farzı
Farz allahındır sünnet peygamberin
İsterse hiç unutma hiç
Bütün ruhların ondadır arzı

Her gelen nebiye şafaat edeçek
Eğer hakikat marifet duyarsam ya hu
İşte böyle gelip gideçek
Kurban olayım muhammedin nuruna
Eyler eey ben hancıyam
O yar gürçistanda
Eylerim nışanı
Kınamayın canlar bu söz için beni heey

Karababa

Member
Web sitesi
mantolamabursa.tk
Kendin çalıyon, kendin söylüyon, Kendin(belki) anlıyon.

İslama adtf edilen tüm bidatları barındırıyon.....

münafık bile olmadığını müjdeliyor kuran kendine gel..

y oglu

New member
cevap

cevap

Karababa' Alıntı:
Kendin çalıyon, kendin söylüyon, Kendin(belki) anlıyon.

İslama adtf edilen tüm bidatları barındırıyon.....

karaba sen hz peygamberi dışlıyormusun şu aşağıyı oku belki bundan önce bir arkadaşa yazmıştım okumuşsundur ya bu kelimeler benden yahut normal insanın birden bire yazacağı söylüyeceği işmi karababa işte şahitli ispatlı ve şü an istersen seside dinliyorsun yine diyorum peygamberimiz hz muhammet mustafanın nurunun şehsen verdiği bilgiler yahu müslüman müslümana inamazsa beyaza siyah siyaha beyaz derse nerede kalır din kuranı kerimi öne sürüyorsun
iki tane peygambermi varki işte ilk önce kendine inmiş kuranı kerimi yazdırmış
1400 sene gecmiş şimdi kendine inen kuranı kerimin yarumunu yine kendi istediği adama veriyor yaptırıyor eğer mevcut kuranı kerimde bazıları yoksa bu suç hancı pervaneninmi cünkü hancı pervane ezbere söylemiyor söylediğinde tekrar aynısını söyleyip tekararlıyamıyor yoksa 1200 yıl önce olan yapılan yanlışlıklardan şimdi ben mi yoksa hancı pervanemi sorunlu şöyle otur bir Allaha bak neden bir coğu varda bazı bilgiler kuranı kerimde şimdi yok

eğer anlıyamıyorsan yaz şu satır ne diyor diye yaz
çünkü hancı pervane diyorki biz sadece kuranı kerimi korumak için gelmiyoruz biz dili de korumak için gönderiliyoruz cünkü dil bozulunca kuranı kerimin anlatımı bozuluyor İŞTE BOZULMUŞ SİZ ANLAMIYORSUNUZ bende anlamıyordum 15 yıdır soruyorum da ondan birşeyler öğrendim
H 1 ... HANCI PERVANE
İğdir in baş köyde takip jandarması idim
Atların tavlasının önünde gübreyi alırdım kapıda cephanelik
Kapısın a bakardım şafak atmadan önce nöbet olarak
Günün doğduğu yere yukarı baktım
Gökten bir kapı açıldı başım dolandı silahı kırmayım dedim
çökeyim dedim aklım başımdaydı sonra bayılmışım
O zaman beş kişi geldiler bana dediler ki 3. m. Kalarak buraya kimse gelemez
O zaman bu menerefeyi verdiler

1.İnde dünya kuruldu
2.Sinde 3.defa dünyaya su doldu
3.ünde O anda cümle ruhları ruhları kef le nun dan halk ettiler
4.Ünde cümle harabeler ve yapılacak binalar
5.İnde ne kadar alet varsa canlı veya cansız
6.Sında ne kadar adem ismi varsa hicaplı hicapsız

Gürçüstanda zöhre hanım kız isminde elli santim yanıma geldi
Benim ismimide hancı pervane koydular
hakkın cemalı nurundan iki bardağa benzer bir nesne koydular içine
Doldurup bade dediler o senin elinden sende onun elinden iç dediler içtik o zaman
Uyandım ki askerler başımda benim yanıma gelemiyorlar
Çök emri vermişler orada duruyorlar atlarda aç geçemiyorlar ki atlara yem vereler
Bana üç metre bize doğru gel dediler ama benim üstüm kanla köpük olmuştu
Silahhada yaslanmıştım silahta kan köpük olmuştu
yüzbaşı dedi ki ne oldu oğlum sana bir şey olmadı bana ben aşık oldum
Yüzbaşım o dedi ki buraya niye geçemiyorduk buraya ben dedim ki
Burada hz muhhamet hz ali hz Fadime hasan hüseyin vardı ondan geçemiyordunuz

Gabzeden tuttum beyin altındaki noktaya Hup oldu kainat cümle
Ya kün ale yar gürçüstanda Gördüm hep oldu
bende ağrı dağında sehra doldurdu erenler badeyi
deli gönül ustaz ile yıkandı İçte yan pek oldu

O zaman beni aldı doktora götürdüler doktora söyledim bana bakma ben iyiyim
Ben doktordan geldim ki bölük dizilmiş adam gözlüyorlar danıştım Ankara’dan din ayet reisi geliyor
Derhal bana dediler ki imtihan ol çağım iki adam karşıma geçti
İki elini uzattı elimdeki ne dedi ellerin kapatmış sağ elindeki leilaha illallah muhamede resulullah yazılı
Sol elindeki sigara o zaman bana bir türkü söyle

ŞÜKÜR OLSUN YAREDANA
GÜZEL TERFİ ALANI GÖRDÜM
RAHMET DERYASINDAN YUDUM ALMIŞ
İLİM SORANI GÖRDÜM bana aşık dediler

Karababa

Member
Web sitesi
mantolamabursa.tk
Bidatı barındırdığının kanıtlarınıda yazmışsın.
Tekrarlıyorum, islamda olan bidatları barındırıyorsun...

y oglu

New member
Karababa' Alıntı:
Bidatı barındırdığının kanıtlarınıda yazmışsın.
Tekrarlıyorum, islamda olan bidatları barındırıyorsun...

sana yazacağım bir şey kalmadı sen mevcut kuranı kerimi yüce allah 5000 yıl sanra nasıl koruyacağını bana yaz

pusula

Üyeliði durduruldu
hem kel hem fodul! bak bak bide Karababadan hesap soruyor soytarı!

aptal gerizekalı Kur'an 5000 yıldır korunmuyor... daha sen tarih bilmiyorsun, ilim davasına çıkmışsın... Hz. Muaviye "Peygamber 571 yılında doğdu. 632 de vefat etti" demiş desem inkar edersin.senin bilim anlayışın bu kadar!...

7000 yıllık insanlık tarihi boyunca varolan tevhidin son halkası ve en parlak mu'cizesi olarak 1400'ü aşkın yıldır dünyaya nur saçıyor... Hz. Ademden taa bugüne dek zaten korumuş ki sen sana gelen herzeleri bile ifade ederken onun kelimelerini seçmeye çalışıyorsun. ama onu da beceremiyorsun. yanlış yazıyorsun.

milyonlar Kur'an dostları onun üslubunu taklit ettiği halde, milyonlar düşmanları onun benzerini yapmaya çalıştıkları halde, o hala bir güneş olarak ilim semasını aydınlatıyor...

gören körler göremezse suç Kur'anın değil okuma yazmayı öğrenmemeye çalışan ve kendini bir bok zanneden cahillerindir.

ığdırın dağında at boku atmakla devam etseydin pek yakışırmış. sathiliğin almış başını gidiyor... gürcü kızları ile fingirdeşmek, rüyalarında ancak gerçekleşiyormuş. o bile sana çok. bi karıyı görüp kendini peygamber ilan eden salak cahil... ayetin Allahtan kendine geldiğini söylemek nübüvvet dava etmekdir. Hz. Hasan ve Hz. Hüseyini kabrinde titretmekdir. hayatlarını yolunda feda ettikleri Kur'anın davasına hıyanettir...

sen önce doğru dürüst dil öğren... hiç bir alim yok ki ifade ve belagatı bilmiyor olsun... her yaylada ossura ossura yokuş aşağı gezmekden canı sıkılan alim olsaydı, hancı olurdu!!!

devletin içinde özellikle sünni öğretisini reddedeceğim diye iyice cahilliği seçen alevileri kontrol altında tutabilmek için karanlık ve derin noktaların elinde zurnanın son deliği olmuş sara hastalarının yazdıkları aczlerini gösteriyor...

Peygamberim(S.A.V) ümmi idi, ama konuştuğu duru dil muhafaza edilsin diye binler kıraat alimleri yetişti... Hz. Ali (R.A) ümmi idi ama hattatların piri oldu. yazılardaki kullandığı usül bugünü netice verdi...

ne yazıkdır ki, çocuğu olduğunu ve konuşan "Kur'an" olduğunu, Kur'anın değiştiğini iddia edebilen küstah Hancı ile müzevir yoğlu ise yalanları ile ortadadır.

Allah tez şerlerini neticelendirsin...

aslında tüm bu rezalete bir de aşk hikayesi sıkıştırmışsın ya yani tam alkışlık...

not: sana aşık olan yüzbaşı ile ömür boyu birliktelik dilerim... isterseniz evlenebilirsiniz... bunun için Kur'an dan ayet geldiğini iddia etmene gerek yok ki?

Enver Ýstek

metin mete
pusula' Alıntı:
hem kel hem fodul! bak bak bide Karababadan hesap soruyor soytarı!

aptal gerizekalı Kur'an 5000 yıldır korunmuyor... daha sen tarih bilmiyorsun, ilim davasına çıkmışsın... Hz. Muaviye "Peygamber 571 yılında doğdu. 632 de vefat etti" demiş desem inkar edersin.senin bilim anlayışın bu kadar!...

7000 yıllık insanlık tarihi boyunca varolan tevhidin son halkası ve en parlak mu'cizesi olarak 1400'ü aşkın yıldır dünyaya nur saçıyor... Hz. Ademden taa bugüne dek zaten korumuş ki sen sana gelen herzeleri bile ifade ederken onun kelimelerini seçmeye çalışıyorsun. ama onu da beceremiyorsun. yanlış yazıyorsun.

milyonlar Kur'an dostları onun üslubunu taklit ettiği halde, milyonlar düşmanları onun benzerini yapmaya çalıştıkları halde, o hala bir güneş olarak ilim semasını aydınlatıyor...

gören körler göremezse suç Kur'anın değil okuma yazmayı öğrenmemeye çalışan ve kendini bir bok zanneden cahillerindir.

ığdırın dağında at boku atmakla devam etseydin pek yakışırmış. sathiliğin almış başını gidiyor... gürcü kızları ile fingirdeşmek, rüyalarında ancak gerçekleşiyormuş. o bile sana çok. bi karıyı görüp kendini peygamber ilan eden salak cahil... ayetin Allahtan kendine geldiğini söylemek nübüvvet dava etmekdir. Hz. Hasan ve Hz. Hüseyini kabrinde titretmekdir. hayatlarını yolunda feda ettikleri Kur'anın davasına hıyanettir...

sen önce doğru dürüst dil öğren... hiç bir alim yok ki ifade ve belagatı bilmiyor olsun... her yaylada ossura ossura yokuş aşağı gezmekden canı sıkılan alim olsaydı, hancı olurdu!!!

devletin içinde özellikle sünni öğretisini reddedeceğim diye iyice cahilliği seçen alevileri kontrol altında tutabilmek için karanlık ve derin noktaların elinde zurnanın son deliği olmuş sara hastalarının yazdıkları aczlerini gösteriyor...

Peygamberim(S.A.V) ümmi idi, ama konuştuğu duru dil muhafaza edilsin diye binler kıraat alimleri yetişti... Hz. Ali (R.A) ümmi idi ama hattatların piri oldu. yazılardaki kullandığı usül bugünü netice verdi...

ne yazıkdır ki, çocuğu olduğunu ve konuşan "Kur'an" olduğunu, Kur'anın değiştiğini iddia edebilen küstah Hancı ile müzevir yoğlu ise yalanları ile ortadadır.

Allah tez şerlerini neticelendirsin...

aslında tüm bu rezalete bir de aşk hikayesi sıkıştırmışsın ya yani tam alkışlık...

not: sana aşık olan yüzbaşı ile ömür boyu birliktelik dilerim... isterseniz evlenebilirsiniz... bunun için Kur'an dan ayet geldiğini iddia etmene gerek yok ki?

Sevgi deger kardesim,Pusula Musa A.S. da cok öfkeliymis ama sen biraz sakin ol benim gibi sende Allaha C.C. iltica et buranin yöneticilerinden hakkini iste Allaha C.C.havale et Allaha emanet ol,Sevgi deger kardesim.

y oglu

New member
metin mete' Alıntı:
Sevgi deger kardesim,Pusula Musa A.S. da cok öfkeliymis ama sen biraz sakin ol benim gibi sende Allaha C.C. iltica et buranin yöneticilerinden hakkini iste Allaha C.C.havale et Allaha emanet ol,Sevgi deger kardesim.

haklısın rakadaşım cünkü ben yazdım 5000 yıl sonra kuranı kerimi nasıl yüce allah koruyacak o başka cevap yazmış burdan anlaşılıyorki asaletini ben nuhtan sonra insanlara hayvanat ruhu karıştı işte o ruhtan olduğunu acıklamış hancı pervaneye hakaret etmiş o hancı pervaneye etmiyor yukardaki ilk konuda olan iki cihan serveri muammet mustafaya hakeret yapıyor cünkü görevi veren peygamberimiz onun cezasınıda yüce allah verir

pusula

Üyeliði durduruldu
Peygamber efendimizle kendini özdeşleştirmiş ve artık kendi konuştuğunu O zanneden manyak! psikolojideki hastalıklara yeni tanımlar getirdin.

benim cümlelerim içinde Peygamber efendimize değil hakaret, teşekkürden başka bir şey olamaz.

hakaretim yalnızca hakir olan ve "onun sözleri işte bunlardı" deyip kendi kıçından uyduranlaradır. ama sen kendin gibi bir rezili Onun gibi bir damen-i mualla ile bir tuttuğundan, ağzından savrulan yalanlarını ayet yerine koymandan bu kadar lafı yiyorsun ve layıksın. senin zırvalarının hiç bir kudsiyeti olamaz. ve reddedeni de imansızlıkla suçlaman tam bir hezeyan... sen kimsin ki seni reddedeni cehenneme atabiliyorsun?!?!?

kendini konuşan Kur'an sanan aptallara İslam muhtaç değil. o örümcek dolu ağzını kapa da otur biraz kitap oku kelimelerin yazılışını öğren. o kadar dehşetli siyasi hadiseler arasında gecede gündüzde 1000 rekat namaz kılan Zeynel Abidin (r.a) gibi zatları kendine rehber seçenlerle de uğraşma.

haddini bil!!! mübarek İslami kelimelerin yazılışı senin bok çukuru ağzından döküldüğü gibi değil, asırlara meydan okuyan anane-i İslamiyede olduğu gibidir.
o kelimelerin manaları da senin yazdığın çocuk tekerlemelerindeki gibi değil, yüzbinlerce hadisi ezbere bilen, ömürlerini onun yolunda harcayan milyonlar alimlerimin açıkladığı gibidir...

aklın sıra forum dört bir duvarına açtığın başlıklarla kabul görüyorum zannetme... bütün zırvaların gerekli cevabı alacaklar...

BAHAR

New member
arkadaşlar y oğlunun anlattığı kadın hikayesi halk tarafından duyduğum bi hikayedir(şuan hikaye yerine kullanabileceğim bir kelime gelmiyor aklıma) hikaye şöyledir bi insan rüya halınde iken bir kız gelir tas içinde içmesi için bişe verir onu içen kisi aşık olur ve şiir yazar ama bunun dinimizle ne ilgisi olduğunu ve arkadaşımızın nasıl böyle bağıntı kurduğunu anlayabilmiş değilim bu sadece halkın bazı kesimlerinde duymuş olduğum söylentidir selam ve sevgi ile

y oglu

New member
BAHAR' Alıntı:
arkadaşlar y oğlunun anlattığı kadın hikayesi halk tarafından duyduğum bi hikayedir(şuan hikaye yerine kullanabileceğim bir kelime gelmiyor aklıma) hikaye şöyledir bi insan rüya halınde iken bir kız gelir tas içinde içmesi için bişe verir onu içen kisi aşık olur ve şiir yazar ama bunun dinimizle ne ilgisi olduğunu ve arkadaşımızın nasıl böyle bağıntı kurduğunu anlayabilmiş değilim bu sadece halkın bazı kesimlerinde duymuş olduğum söylentidir selam ve sevgi ile

kardeşim doğru hikaye diye duymuşsunda rüya değil şafak vaktinden önleye yakın zamana kadar ben o anı aşağıya yazdım sen oku bak ne ilgisi var dinimizle
H 1 ... HANCI PERVANE
İğdir in baş köyde takip jandarması idim
Atların tavlasının önünde gübreyi alırdım kapıda cephanelik
Kapısın a bakardım şafak atmadan önce nöbet olarak
Günün doğduğu yere yukarı baktım
Gökten bir kapı açıldı başım dolandı silahı kırmayım dedim
çökeyim dedim aklım başımdaydı sonra bayılmışım
O zaman beş kişi geldiler bana dediler ki 3. m. Kalarak buraya kimse gelemez
O zaman bu menerefeyi verdiler

1.İnde dünya kuruldu
2.Sinde 3.defa dünyaya su doldu
3.ünde O anda cümle ruhları ruhları kef le nun dan halk ettiler
4.Ünde cümle harabeler ve yapılacak binalar
5.İnde ne kadar alet varsa canlı veya cansız
6.Sında ne kadar adem ismi varsa hicaplı hicapsız

Gürçüstanda zöhre hanım kız isminde elli santim yanıma geldi
Benim ismimide hancı pervane koydular
hakkın cemalı nurundan iki bardağa benzer bir nesne koydular içine
Doldurup bade dediler o senin elinden sende onun elinden iç dediler içtik o zaman
Uyandım ki askerler başımda benim yanıma gelemiyorlar
Çök emri vermişler orada duruyorlar atlarda aç geçemiyorlar ki atlara yem vereler
Bana üç metre bize doğru gel dediler ama benim üstüm kanla köpük olmuştu
Silahhada yaslanmıştım silahta kan köpük olmuştu
yüzbaşı dedi ki ne oldu oğlum sana bir şey olmadı bana ben aşık oldum
Yüzbaşım o dedi ki buraya niye geçemiyorduk buraya ben dedim ki
Burada muhhamet ali Fadime hasan hüseyin vardı ondan geçemiyordunuz

Gabzeden tuttum beyin altındaki noktaya Hup oldu kainat cümle
Ya kün ale yar gürçüstanda Gördüm hep oldu
bende ağrı dağında sehra doldurdu erenler badeyi
deli gönül ustaz ile yıkandı İçte yan pek oldu

O zaman beni aldı doktora götürdüler doktora söyledim bana bakma ben iyiyim
Ben doktordan geldim ki bölük dizilmiş adam gözlüyorlar danıştım Ankara’dan din ayet reisi geliyor
Derhal bana dediler ki imtihan ol çağım iki adam karşıma geçti
İki elini uzattı elimdeki ne dedi ellerin kapatmış sağ elindeki leilaha illallah muhamede resulullah yazılı
Sol elindeki sigara o zaman bana bir türkü söyle

ŞÜKÜR OLSUN YAREDANA
GÜZEL TERFİ ALANI GÖRDÜM
RAHMET DERYASINDAN YUDUM ALMIŞ
İLİM SORANI GÖRDÜM bana aşık dediler

Karababa

Member
Web sitesi
mantolamabursa.tk
Acilen tadili erkanı ile ibadet şarttır.

Tabiiki muaffakiyet 0 olduğundan, irade cinde olduğundan, kolay yol olan Hayır ben cinnilerin kontrolünde DEĞİLİM diyecek.

pusula

Üyeliði durduruldu
zöhre hanımın kontrolünde olduğu muhakkak...

50 cm lik boyu var ama mahir kız demek ki, gözü ondan başkasını görmüyor... yüzbaşısı da ona aşık olmuş... ?!?!?!?

pembe dizi gibi..... Allahıııııııııım !!!!

Üst Alt