Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kur'an Her Detayı İçerir

Kur'an Ehli

New member
Sayın seyfullah putkıran,

Siz hadislerin Türkçesine nereden bakıyorsunuz? Onlar yoksa bize Türkçe olarak mı rivayet gelmiş? Onca hadis Arapçadan Türkçe'ye çevrilmemiş mi? 27 tane farklı meal var dedim. Siz kaç farklı mealden hadislerin anlamına baktınız? Yoksa siz ,Arapça biliyor da ihtiyaç duymuyor musunuz Türkçe okumaya?

Alak olayına gelince, siz kan pıhtısı olarak çevirmeye devam edin kardeşim, bilimin doğruluğunu kabul eden ateistler de embriyo olduğunu kad-fanıza kafanıza vurup, kur'an a laf atsınlar. Bu mu yani istediğiniz?

pusula

New member
işte bilim konuştu! Allahım sana şükürler olsun... bir genç çıktı ve islamın üzerindeki kara bulutlar aralandı... artık tüm modern terminolojilerle uyumlu mealler yakında elimizde...

ateistler mafoluuuun! onlar bunu duyunca kesin hemen secdeye kapanacaklar... hadislerin okunması artık tarih oldu... bizim elimizde artık çok daha sağlam forum metinleri ile aklımız var.

ne diyim... bakalım bu hezeyan nereye kadar gidecek?

Kur'an Ehli

New member
pusula' Alıntı:
işte bilim konuştu! Allahım sana şükürler olsun... bir genç çıktı ve islamın üzerindeki kara bulutlar aralandı... artık tüm modern terminolojilerle uyumlu mealler yakında elimizde...

ateistler mafoluuuun! onlar bunu duyunca kesin hemen secdeye kapanacaklar... hadislerin okunması artık tarih oldu... bizim elimizde artık çok daha sağlam forum metinleri ile aklımız var.

ne diyim... bakalım bu hezeyan nereye kadar gidecek?

Tebrik ederim sizi. Beni güldürmeyi başardınız. :D :D :D Allah ta sizi güldürür umarım.

pusula

New member
duanız kabul oldu bilin. yazılarınızı okuyup, uçukluklarına gülüyorum zaten...

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
sayın ehli kuran olduğunu üşenen arkadaşım sanırım sen benim yazdıklarımı gerçekten ya okumuyosun yada işine geldiği gibi anlıyosun istersen bidaka bir bak ben ne yazmışım ona göre beni eleştir istersen.

saygılarımla...

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
yoksa eleştriğe açığımama benim söylediklerimi eleştirsen daha iyi olur.beneim sözlerimden çıkardığın manalrı eleştirmen senin düşüncelerindeki seyfullah putkıranı eleştirmek olur.

Üst Alt