Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Karababayla aramızdaki yazışma

E R H A N

New member
Web sitesi
www.hidayetcagý.com
Karababa' Alıntı:
Erhan kardeş,Yalan söylediğini sen biliyorsun! Ben biliyorum!
-- Unutma ki ALLAH biliyor.
Bunun kanıtı yani senin sildiğin satırların kanıtı Bendeki Metindir.
Ancak tahrif etmişsin İftirasına Haklı iken düşmek istemiyorum.
Şunu aklından Artık hiç çıkarma; Senden Hakkını almak için bekleyen bir Allah kulu var.

.

yemin ederim ki yazının buraya kadar ki bende olan kısmına eklemede çıkarmada yapmadım
yalancıysan Allah ın lanet beni yakalasın

madem sende de var metin buyur yaz ozaman
yalancıysam yalanım ortaya çıksın
sevgili isimsiz kardeşim benim bu yazıyı burada yayınlamak istemem neden senin acaibine gitti
anlayamadım
Allah a savaş açmış
Mehdi Resul e savaş açmış
insanlar ın kim olduğu herkez tarafından bilinmeli
ikincisi ben ona söyledim bu yazıyı formda yayınlayacağımı
onun dediği değil Allah ın ne dediği öneml,i

Karababa

Member
Web sitesi
mantolamabursa.tk
Senden Alacak bir HAKKIM var.

Allah c.c. bu hakkı bi hakın almayı Nasib buyursun AMİN AMİN AMİN bi hürmeti TAHA, YASİN Ve KAFHAMİMAYINSİNKAF velhamdülillahi rabilalamin.

tarikay

New member
..

..

yaşın 31 olmuş ama sana Allah akıl fikir ve cinlerin tesirinden uzak eylesin neyin mücadelesini veriyorsun Allah dan ve kurandan bahseden bir insanı karalamaya iftira atmaya utanmıyormusun bu çirkefliklerinin hesabını nasıl vereceksin bir sürü Allah düşmanı varken Allah dostuna üstelik makamı yüksek bir insana savaş açmışsın dolayısıyla Allah a karşı savaş halindesin www.mihr.com ve nur tv ye biraz bakda insaf et kime hizmet ettiğini düşün şeytanın ekmeğine yağ sürüyorsun

E R H A N

New member
Web sitesi
www.hidayetcagý.com
Karababa' Alıntı:
Senden Alacak bir HAKKIM var.

Allah c.c. bu hakkı bi hakın almayı Nasib buyursun AMİN AMİN AMİN bi hürmeti TAHA, YASİN Ve KAFHAMİMAYINSİNKAF velhamdülillahi rabilalamin.
kibirli zavallı
sen avut kendini
öldüğünde diyeceğin sözler aşağıdaki ayetlerde yazıyor,
bu sözlerim senin kurtulman içindir,Kızma

/FURKAN-27: Ve yevme yeadduz zâlimu alâ yedeyhi yekûlu yâ leytenîttehaztu mear resûli sebîlâ(sebîlen).
Zalimlerin herbiri iki elini ısırdığı o günde şöyle diyecekler: “Ne olurdu, O resûl ile beraber, sebîli (Allah’a ulaştıran yolu) tutsaydım.”

FURKAN-28: Yâ veyletâ leytenî lem ettehız fulânen halîlâ(halîlen).
Yazıklar olsun bana, ne olurdu filânı dost edinmeseydim.

FURKAN-29: Lekad edallenî aniz zikri ba’de iz câenî, ve kâneş şeytânu lil insâni hazûlâ(hazûlen).
Andolsun ki; bana Kur’ân gelmişken o, beni zikirden saptırdı. Şeytan, insanı yalnız bırakır.

FURKAN-30: Ve kâler resûlu yâ rabbi inne kavmîttehazû hâzel kur’âne mehcûrâ(mehcûran).
Resûl dedi ki: “Yarab, kavmim Kur’ân’ı terkettiler

bu resul Mehdi Resul dür
Peygamberimiz S.A.V zamanında kuran iniyordu ve terkedilmesi söz konusu değil
ali imran 119 a göre onun zamanında kuranın tümüne iman edilmiş

E R H A N

New member
Web sitesi
www.hidayetcagý.com
dagdeviren' Alıntı:
Yahu Allah aşkına forumun geldiği noktaya bakın. Bu nedir yahu bu kendini bilmez Mihr müridanında artık her şeyi beklemek revadır.

Belki onların istekleri bu olsa dahi , istemeyerek te olsa bu forumdan ayrılmaya karar verdim , bataklıkta gül aramaktansa , gülşende diken bulmak daha evladır.

Kırmış ve üzmüş olduğum tüm vicdan sahiplerinden özür dileyerek helallik istiyorum , benden yana da tüm haklarımı helal ediyorum.

Belki gün gelir de , perişanlığımı ve mahviyetimi hissetmek isteyen olursa , bu maddede sanal manada hakiki olan alemde mesajlarımı karıştırırlar ümide ile herkesi Hazret-i Rahmanın selamı ile selamlıyorum....

Selamün Aleyküm ve Rahmetullah....

.......

vealeykümselamverahmetullahveberekatuhu

Üst Alt