Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamiyet ve Cehalet

• Konbuyu başlatan mkilic
  • Başlangıç tarihi
M

mkilic

Guest
Müslüman ülkelerdeki cehaletin oluşmasının baş kaynağı 40 yaşında peygamberlik ilan eden Muhammet adındaki Araptır.

Sebep olmuş olduğu cehaletten dolayı onu kınıyorum. Özgür düşüncenin oluşmasını öyle bir engellemiştir ki bırakmış olduğu bu harabeyi düzeltmek için kutsi kuvvetlerden bile daha fazlası gerekiyor. Bana göre kendisi direk olarak cehennemliktir.

Her türlü bağnazlığın kaynağı dinin ta kendisidir.
Bunu anlamamak için insanın hem kör hem sağır olması gerekir.

Filistin

New member
Selamunaleykum!

Selamunaleykum!

Ya bende seni zeki sanmıştım.Hem Allaha inanmıyosun bir yazında Allah rasulune(S.A.V)muhammet diyor diyerinde Hz.muhammet diyosun.bir yazında cehenneme inanmıyor o cahennemliktir diyosun.farkındaysan kendi kendini yalanladın be cahil!Allaha inanmıyor bu cehaleti kaldırmak için kutsi kuvvetten bahsediyorsun.Allah biliyorya saçmalıyorsun farkında değilsin.
Rasulu kendi dengin sanıp aşağılama.Sen onu kınamayı bırak ayağının tozu olamasın ama cahillik kör etmiş göremessin cahil!
bir buçuk milyar insan görmediği bi sahsa bu kadar muhabbet duysun sende bunu cehalet olarak nitele.aç gözünü be cahil.
Bu arada Rasulullaha(S.A.V) bidaha dil uzatma o dilini keseriz.hakaret etme!

TiKky

New member
ŞİŞŞT
Sevgili Din Kardeşlerim Sitemizde Bir Takım Çatlak sesleri hepiniz malum duymakta ve Çirkin yazılarını Okumaktasınız !!!

Bu yazıları Yazan insanlar bu yazıları size bilmediklerini sormak için veya kafalarında ki soruları gidermek için değil Bilakis sizlerin ve bizim temiz kalbizi kirletip fesat sokmak için !!! yazılmış konular olup hiç bir şekilde hoş görülemez !!!

Ben tüm kardeşlerimi oluşturacağım bu kampanyaya davet ediyorum !
BU İNSANLARIN AÇTIKLARI TOPİKLERE YANIT VERMEYİN !!!
BU İNSANLARIN SORULARINI YANITLAMAYIN !!!
BU İNSANLARLA MUHATTAP OLMAYIN !!!
BU İNSANLARIN AÇTIĞI TOPİKLERİ OKUMAYIN BIRAKIN DÜŞSÜN GİTSİN !!!

BUNLARI MUHATTAP ALMAYALIM

ALLAH'A VE AHİTER GÜNÜNE İNAN KİM VARSA BU DAVETİME KULAK VERSİN ...
Bunları muhattap almadığımız müddetçe silinip giderler ...

Çok yanıt bekliyorlarsa web sitesi linkleri veririz AÇIP OKUSUNLAR ! MÜSLÜMANIN ZAMANI DEĞERLİDİR ... BUNLARA HARCAMAMLIYIZ ...

bırakın azgınlığı içinde boğulup gitsin SUSALIM ...

ULUSOY

New member
cehalet..

cehalet..

Allah seni islah eylesin ey cahil insan!(mkilic) Haddini aşan cumleler sarfediyorsun. kim oldugunu unutma.unutursan eger hatirlatiriz. yazılarına baktım sen bile ne dedigini bilmiyorsun.tum yazıların çelişki içerisinde.bir insan ancak sizin kadar cahil ve sizin kadar geri zekalı olabilir. eger inanmıyorsanız bile Allah'a ve O nun Rasulune soz soylemeyin.

O'ndan geldik ve dönüş yine O'na dir

Karababa

Member
Web sitesi
mantolamabursa.tk
Rabbim, Nihayet Sana

Rabbim, nihayet sana itaat edecegiz...
Artik ne kin, ne haset, ne de yaşamak hirsi,
Belki her sabah vakti, belki gece yarisi,
Artik nefes almayi birakip gidecegiz...
Ben artik korkmuyorum, herşeyde bir hikmet var
Gecenin sonu seher, kişin sonunda bahar.
Belki de bir bahçeyi müjdeliyor şu duvar,
Birer agaç altinda sevgilimiz, annemiz.
Gece degmemiş sema, dalga bilmeyen deniz,
En güzel, en bahtiyar, en aydinlik, en temiz
Ümitler içindeyim, çok sükür ölecegiz...

E R H A N

New member
Web sitesi
www.hidayetcagý.com
mkilic' Alıntı:
Müslüman ülkelerdeki cehaletin oluşmasının baş kaynağı 40 yaşında peygamberlik ilan eden Muhammet adındaki Araptır.

Sebep olmuş olduğu cehaletten dolayı onu kınıyorum. Özgür düşüncenin oluşmasını öyle bir engellemiştir ki bırakmış olduğu bu harabeyi düzeltmek için kutsi kuvvetlerden bile daha fazlası gerekiyor. Bana göre kendisi direk olarak cehennemliktir.

sevgili kardeş
sen bu gün islam olduğunu iddia eden ülkelere bakarak islamı yargılama
Kuran ı incele
göreceksinki gerçek islam
her dalda en ileriyi temsil eder
sahabedir gerçek islamı yaşayan ve
ota buta tapan cahil halkı
ilimlendiren
fatih sultan Mehmettir gerçek islamı yaşayan
ve en ileri teknolojiye sahip ordusuyla ve Allah ın yardımıyla bize istanbulu hediye eden
y.s.selimdir
avrupaya ilmi ulaştıran
almanyadan kaçan fransız kralını
koruyan,
pislikten parfüm gibi icatların arandığı parise tuvalet yapmasını öğreten
sakın ıraka,suriyeye,irana,şuan ki türkiyeye bakıpta kuranı yargılama
kendine çok yazık edersin

Umut

New member
BU İNSANLARIN AÇTIKLARI TOPİKLERE YANIT VERMEYİN !!!
BU İNSANLARIN SORULARINI YANITLAMAYIN !!!
BU İNSANLARLA MUHATTAP OLMAYIN !!!
BU İNSANLARIN AÇTIĞI TOPİKLERİ OKUMAYIN BIRAKIN DÜŞSÜN GİTSİN !!!

ALLAH'A VE AHİTER GÜNÜNE İNAN KİM VARSA BU DAVETİME KULAK VERSİN ...
Bunları muhattap almadığımız müddetçe silinip giderler ...

TIKKY ye katilliyorum.

mesud

New member
mkilic' Alıntı:

Asıl ben seni venin gibilerini kınıyorum
SEN ZAVALI BİR FİTNECİ UKALA BİR İFTİRACISIN KURANDAN HABERİN YOK PEYGAMBERLERDEN HABERİN YOK SADECE İŞİN İFTİRA
SEN UZAYA GİTİNDE SEN SEN DUNYADA İLİM İRFAN SAHİBİ OLDUNDA PEYGAMBERİMİZ SANA ENGEL OLDU EY CAHİL SEN TIPTA YENİLİK YAPTINDA PEYGAMBERİMİZMİ SANA ENGEL OLDU BE TERBİYESİZ SENİN GİBİ BEYNİ ÇALIŞMAYAN URETEMEYEN İNSANLAR SADECE PEYGAMBERİMİZE YUKLENMEYİ BİLDİ AMA BUGUN TEKNOLOJİ KURANI TAKLİT EDİYOR İNSANI TAKLİT EDİYOR BUGUN HAYRAN KALDIĞI AVRUPALI YUZ YILIN EN BUYK EN BAŞARILI İNSANI OLARAK HAZRETİ PEYGAMBERİMİZİ SEÇTİ VE BUGUN AVRUPALI ALLAH'IN AYETLERİNİ TAKLİT EDEREK TEKNOLOJİYİ İLERLEMEYİ SAĞLIYOR SENİN GİBİ CAHİLERDE KURANI İNSANLARI HAYVAN VE BİTGİLERİ ARAŞTIRACAĞINIZA PEYGAMBERİME HAKARET EDİYOR ÇUNKU SİZLER ARAŞTIRMIYORSUZ İŞİNİZ SADECE İFTİRA

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
esselamın aleyküm verahmetllahi ve berekatuhu
mkilic arkadaşım yazdığı yazı hangi sinirle bu denle hoş olmayan yazıyı yazdım anlamadı ama eleştirirken bir inanmayan şunu bilmeli herkesin bir değeri vardır ve bu değerler bizimiçin çok önemli değerlerdi ve bu değerleiden biride Efendimizidr .Efendimize olan sevgimiz anne ve babalarımzadan hatta canımızdan ötededir . bizim Efendimiz için söylenen sözlere dikkat edelim bilmemek ayıp veyahut yasak değil sorun hoş bir lisan-ı hal ile anlatmaya çalışalım ama hakkında hoş olmayan benzetmelr yapmayalım siz bizim değerlerimize yanlış yaklaştığınız taktirde burdanbir kardeşimizde sevgisinin verdiği bir sinir haliyle sizinde değerlerinz hakkın yanlış konuşmaya girebilir buda aramızdaki diyaloğu daha kötü durumlara ite bilir inanmayan kardeşleri bu hassasiyete bekliyorum.
Saygılarımla....

Arslanbey

New member
Yakiiin

Yakiiin

Arslanbey´den mkilic`a,

bre haysiyetsiz, bre...
Seni Allaha havale ediyorum.
Belada ondan Rahmette

Seni bildigi gibi yapacak elbet yakindir

belki yarin
belki