Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Islam Birdir Ve Muslumanlar Kardestir Mezhep Kalkacaktir Ve Zaman Birlesme Zamanidir!

AhmetErcan

New member
Muhammed Rasulullah!sav

Allah!cc

Benim Mu-Min bacilarim ve kardeslerim!

ONCELIKLE SIZLERE SAHIBINIZ ALLAH'IN CC VE PEYGAMBERINIZ MUHAMMEDIN(SAV) SELAMINI ILETIYORUM! SELAMUNALEYKUM SELAMUNALEYKUM SELAMUNALEYKUM!

Biliniz ki Muslumanlar birbirilerinin kardesidir!

Kuran 49:10 "Muminler ancak kardestirler. Oyleyse kardeslerinizin arasini duzeltin ve Allah'tan korkun ki esigenesiniz."

Muslumanlar!!

Biliniz ki sizler Rabbim Allah'in cc huzurunda karde$siniz,ve bir cati altinda ya$amalisiniz!!
Benim sahibim olan Allah cc sizlere ayri olmayin ve firkalara ayrilmayin diye emir ediyor!!

Kuran 6:159 "Dinlerini parca parca edip gruplar haline ayrilanlar var ya,senin onlarla hic bir ilskin yoktur. Onlarin isi ancak Allah'a kalmistir. Sonra Allah onlara yaptiklarini bildirecektir."

Rasulullah!sav

Biliniz ki benim Islamim paramparca olamaz ve benim bacilarim ve kardeslerim kan aglayamaz!! Haysiyetimiz $erefimiz be$ paralik olmu$ ve daha sizler gafil uykusundan uyanamadiniz!! Uyanin artik Birbucuk Milyar Musluman uyanin!!!

Allah!cc Rasulullah!sav

Kardeslerim!

Bu $imdiki ya$adigimiz dunyada Mezhepler zayif dú$úyor ve biz Muslumanlari parcaliyor! Bilmi$ olun ki Sizin ve benim Sahibim olan Rabbil Alemin Allah'in izniyle mezhepler kalkacaktir!! Birbucuk Milyar Muslumanlar bir mezhep altinda toplanacaktir!! Bu Mezhepin ismi de Sunneti Muhammediye(sav) olacaktir!! Bunu benim Sahibim olan Rabbil Alemin Allah cc yapacaktir!! Sizlerden sabir etmenizi istiyorum ve zaman birle$me zamanidir,zaman mezhepleri kaldirma zamanidir!!
ZAMAN MUHAMMEDIN(SAV) SANCAGINI ACMA ZAMANIDIR!!!

Rasulullah!sav

Benim can yolda$larim ve Islam gúllerim!!

Sizler daha iylere laiksiniz ve bilmi$ olun ki sizlere benim Sahibimin vaad ettigi Altin cag yakindir!! Sabredin!!!

Enbiya 105 "Andolsun, Zikir'den sonra Zeburda'da:Yeryuzune salih kullarim varis olacaktir diye yazmistik."

Allah!cc

Benim Mu-Min bacilarim ve kardeslerim!!

Benim Allah'imin cc Yuce Kitabi Kurani-Kerim tuvaletten cekilir hale gelmi$!
Benim Allah'imin cc Yuce ve tek gercek dini Islam paramparca olmu$ ve kan agliyor!!
Benim Allah'imin cc sevgilisi Peygamber Muhammedin(sav) Sunneti kayiplara kari$mi$ ve birileri daha kendi menfaatleri icin siz Mu-Minleri avutuyor ve uyutuyor!! Bunlara benim Sahibim Allah cc DUR!!! demeye beni yolladi ve ben de sizlere Internet araciliyla bunlari bildirmek zorundayim!!!
Sizlere ben $imdilik bu kadar yaziyorum ve sizlerden sabir etmenizi istiyorum!

Hanimlariniza vurmayin,biliniz ki Cennet Annelerimizin ayaklari altindadir! Cocuklariniza Islami ve Kurani ogretin ki iyi birer vatanda$ olsunlar!
Anne ve Babalariniza húrmet edin ki Rabbim Allah cc sizleri bagi$lasin!
Allahi cc ve O'nun son Nebisini sevin! Kendinize iyi bakin benim karde$lerim!

Ahmet!

Muhammed Rasulullah!sav

E R H A N

New member
Web sitesi
www.hidayetcagý.com
hay Allah senden razı olsun
canım kardeşim
bu form her geçen Gün daha güzel bir hal alıyor galiba
HERŞEY ÇOK MU GÜZEL YOKSA BİZEMİ ÖYLE GELİYOR

AhmetErcan

New member
Muhammed Rasulullah!sav

Allah!cc

Ey Islamin Arslanlari!!

Allah cc sizlerden ve dostlarindan razi olsun.

AhmetErcan

New member
MUHAMMED RASULULLAH!SAV

KURAN 3:81 "Ve unutma ki Allah nebilerden mishaklarini almis,soyle demisti: Size Kitabtan ve hikmetten nasip verdim. Sonra size elinizdekini dogrulayici bir resul geldiginde,ona mutlka inanacak ve ona muhakkak yardim edeceksiniz. Kabul ettiniz ve agir yukumu uzerinize aldiniz mi? "Kabul ettik" dediler. "O halde tanik olun,sizinle beraber ben de taniklardanim." dedi.

La Ilahe IllAllah!!!!

KURAN 33:7 "Hani Biz nebilerden soz almistik; Senden,Nuh'tan,Ibrahim'den,Musa'dan ve Meryem oglu Isa'dan da.(Evet) Biz onlardan pek saglam bir soz aldik."

MUHAMMED RASULULLAH!SAV

AhmetErcan

New member
Allah cc sizlerden ve dostlarindan razi olsun ..

LA ILAHE ILLALLAH!! ALLAH CC! KAHHAR ALLAH!! YOLUMUZU AC YA RABBI!! HZ. MUSA ALEYHISSELAM ICIN DENIZI IKIYE YARAN ALLAH!! BU AHIR ZAMANDA BIZIM YOLUMUZU AC!! AMIN ALLAH! AMIN ALLAH! AMIN ALLAH!

AhmetErcan

New member
oksijenli su' Alıntı:

Bu Sahibim Allah in cc ezelde kadere yazdigidir! Ve Peygamberim Muhammed sallallahu alleyhi ve sellem in 1400 yil once bildirdigi Ahir Zaman olayidir!

Allah'a cc emanet ol.

Ahmet Ercan!

dagdeviren

New member
Ey zahid!

Fethetmek için seni kuşanmış görüyorum.

Fakat sen fethedildiğini bilmiyorsun.

Evvela kendi içine dön, içindeki düşmanı öğren,

evini ve odalarını işgaliyetten kurtar.

Onun için insan evvela nefsini fethedecek,

fetihten sonra yapacağı işleri rızâ yoluyla yapacak.

Yoksa içindeki putla fetholunmaz.

Evvelâ iç putunu kır, ondan sonra fethe çık.

...

AhmetErcan

New member
MUHAMMED RASULULLAH!SAV

ALLAH! RASULULLAH! LA ILAHE ILLALLAH!!!

Benim Sahibim Allah tir cc. O beni affetmistir ve hidayete erdirmistir! Icimdeki nefsi de ben Sahibimin yardimiyla yenmisim ve ben galip gelmisim. Sahibim Allah CC benim Vekilimdir.HASBUN ALLAHU VENIMEL VEKIL!
Fatih Sultan Mehmet 1453 de Istanbulu fethetti,ben de Sahibimin izniyle Istanbulu ikince kez Ahir Zamanda fethedecegim! Bu kan ve can ile olmayacak! ALLAHU EKBER DIYEREK FETHEDILECEKTIR!

ALLAH CC KENDI ELCILERINI MUTLAKA GALIP GETIRECEKTIR!!

MUHAMMED RASULULLAH!SAV

oksijenli su

New member
Muhatabna

Muhatabna

İnsânların Tek mezhep olacağından bahsetmişsin.
Bir de İstanbul'u Feth edeceğini söylüyorsun.
Bizim gibi sünnî Müslümânların inancına göre, Müslümânların yek vücûd olarak birleşmesi ve tek mezhep olması Hz. îsâ'nın nüzûlünden sonra olacak, İstanbul'un da 2. değil 3. kez fethi, Mehdî aleyhisselâm eliyle mümkün olacaktır.

Ahîr zamânda olduğumuz bir gerçek, belki de Mehdî aleyhisselâm'ın zuhûru bir ân mes'elesi... Amennâ, biz münkirlerden değiliz.

Şunu sormak istiyorum; siz Mehdî'misiniz? Bu sorunun cevâbını açıkça verin ki, ihtimâl mehdîsinizdir. Biz de istifâde eder, hidâyet buluruz belki...

Cevâp bekliyorum...

AhmetErcan

New member
Benim kardesim,

Benim Sahibim ALLAH cc bilir onun orasini.O benim Vekilimdir! Hasbun Allahu venimel Vekil. Benim Sahibim ALLAH cc ilmin tek Sahibidir. Benim Sahibim ALLAH cc Yucedir ve herseye gúcú yeter.
Ama bir gercek vardir ki,icim kan agliyor Islam ve siz Mu-Minler icin.
Icim kan agliyor Peygamberimin (sav) kaybolmus Sunneti icin.
Icim kan agliyor Cecenistanda aclikdan ólen cocuklarim icin.
Icim kan agliyor Filistinde vurulan bebelerim icin.
Icim kan agliyor Irak ve nice Islam ulkelerindeki kahrolan Annelerim ve Babalarim icin.
Icim kan agliyor tuvaletten cekilen Kuranim icin.
Sabret!

ALLAHU EKBER!
ALLAHU EKBER!
ALLAHU EKBER!
LA ILAHE ILLALLAH!

Karababa

Member
Web sitesi
mantolamabursa.tk
Allaha ne kadar yakınız!!

Allaha ne kadar yakınız!!

Havada uçanlaramı hayret ediyorsun? Leş yiyen Kargalarda uçuyor!!

313

New member
AhmetErcan' Alıntı:
Benim kardesim,

Benim Sahibim ALLAH cc bilir onun orasini.O benim Vekilimdir! Hasbun Allahu venimel Vekil. Benim Sahibim ALLAH cc ilmin tek Sahibidir. Benim Sahibim ALLAH cc Yucedir ve herseye gúcú yeter.
Icim kan agliyor Irak ve nice Islam ulkelerindeki kahrolan Annelerim ve Babalarim icin.
Sabret!

ALLAHU EKBER!
ALLAHU EKBER!
ALLAHU EKBER!
LA ILAHE ILLALLAH!

Yaaahu birak bu ayaklari tevbe et, aklini basina topla kendine yazik etme!!!

Enver Ýstek

metin mete
AhmetErcan' Alıntı:
Benim kardesim,

Sabret!

ALLAHU EKBER!
ALLAHU EKBER!

ALLAHU EKBER!
LA ILAHE ILLALLAH!

ISTE SIZE BIR CIN VAKASI DAHA BUYRUN BURADAN YAAKIN?

Mahfuz

New member
dagdeviren' Alıntı:
Ey zahid!

Fethetmek için seni kuşanmış görüyorum.

Fakat sen fethedildiğini bilmiyorsun.

Evvela kendi içine dön, içindeki düşmanı öğren,

evini ve odalarını işgaliyetten kurtar.

Onun için insan evvela nefsini fethedecek,

fetihten sonra yapacağı işleri rızâ yoluyla yapacak.

Yoksa içindeki putla fetholunmaz.

Evvelâ iç putunu kır, ondan sonra fethe çık.

...

güzel bir yazı. kendi bedenimizi işgalden kurtarmadan dünya için birşey yapamayız. ancak ölürüz o da bir işe yaramaz. bu AhmetErcan kardeş içinde dua edin. yazık...

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
sizler gibiler ayrilik gibi görsede bu kolayliktir biz müslümanlar icin

surayi anlayamadim icm kan agliyor tuvaletten cekilen kuranim icin bu ne demek

S

seha

Guest
Birine şeker yemek yararı olmamakla beraber zararı vardır.Bu demektir ki şeker ona haramdır.Mesela, şeker hastası.
Birine yararı olmamakla beraber fazla tüketilmesi bazı zararları verme tehlikesi vardır.Bu demektir ki şeker ona mekruhtur.
Bazı kişilerede şeker yememek zarar verir.Bu demektir ki şeker yemek bu kişiye şarttır.Yani;vacip veyahut farzdır.

Bakınız;Şeker tek bir madde iken,muhtelif etkileri vardır. İnsanın en temel ihtiyacı olan su bile bazen yaralı,zararlı olabiliyor.Bu örnekler sayısız miktarda çoğaltılabilir. Yani insanlar farklı yaratılmıştır. İhtiyaçları, akılları, coğrafyaları farklı farklıdır.

İşte bu temsili göz önüne aldığımızda Allah'ın bazı meselelerde tek bir emirle iş görmesi Adaletine, hatta merhemetine aykırıdır. Yani bir doktor çıkıp bütün hastalara şekeri yemelerini serbest bıraksa muhtemelen biri ölecektir.Muhtemelen aralarında uyanık olan bir kaç kişi başka doktor arıyacaktır.
Mesela;Hanefi Mezhebinde namazda kımıldamamak,secde yerine bakmak gerekir
Oysa ormanda,yılanların içinde yaşayan bir kavim namaz kılarken sağına soluna bakması serbest bırakılmıştır ki yılanı görüsün. Şimdi hak mezhebler olmasa idi
muhtemelen bu kavimler namazda kımıldamak yasak olduğu için ya namazı terk edecek veyahut muhtemeldir ki yılan tarafından sokulacaktır.
Her ikiside zarardır.
Görüldüğü gibi mezheb insanın fıtratında var olan bir zorunluluktur. Şimdi; bir kaç kişi yada İslamın büyük çoğunluğu yanlış-hak olmayan mezheblere tabi olsa hak mezhebleri kaldırmamız caiz olmaz. Mümkün olmaz. İslam muhtelif coğrafyalarda yaşanmaz hale gelir.
Ehl-i Sünnet'in hak kabul ettiği meslekler ayrılık değildir. Bilakis zorunluluktur. Hem bu mezheblerde temel meseleler birdir,ancak bazı füruat kısmında farklar vardır. Zaten bu dört mezhebin çatıştığı hiç görülmemiştir. Çatışma yoksa ayrılıkta yoktur.Ayrılık yoksa veryansın etmek faydasızdır.
Elbette İslam'ın 73 fırkaya ayrılması acıdır. Ama; bu dört hak mezhebi tek bir fırka olarak saymak gerektir.

ebulvefa

New member
Erhan demiş ki ;

''HERŞEY ÇOK MU GÜZEL YOKSA BİZEMİ ÖYLE GELİYOR''

Size öyle geliyo canım

S

seha

Guest
Bence de forum iyiye gidiyor. İnşallah İslam'ın özü olan barış ve sevgiyi yakalamış insanlar,doğru olanın açığa çıkma arzusundan ziyade kendi fikirlerini kabul ettirmek adına insanlara hakaret edenlere, saldıranlara galip gelecektir.
vesselam

Üst Alt