Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

isa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

isimsiz

New member
işi yokuşa süren yok sadece karşımda laftan ,dilden anlamaz aklını isbat etmekten yoksun biri var...size cevap yazmıyorum beklemeyin.çünkü size harcadığım vakit benim için çok kıymetli....

mehmetb

New member
Lafınız laf olsa, anlamama gibi bir derdim olmaz, neden anlamayayım?

isimsiz

New member
mehmetb' Alıntı:
Lafınız laf olsa, anlamama gibi bir derdim olmaz, neden anlamayayım?
neden anlayamadığınızı ben defalarca söyledim...de

çünkü birşeyleri isbat edemiyorsun demekki yokkkk :)

mehmetb

New member
Ben başka konu başlıkları altında ispat ettim, sen de bunu kabul ettim, her konu başlığı altında yeniden yapamam...

isimsiz

New member
mehmetb' Alıntı:
Ben başka konu başlıkları altında ispat ettim, sen de bunu kabul ettim, her konu başlığı altında yeniden yapamam...
tanım bizim için geçerli olan bir tanımdı çünkü biz gözümüzle görmediğimiz eğer alametleri var olduğuna da inanırsak kabul ederiz...
o tarif senin için geçerli olamaz ve değilde....

hafi74

New member
imansızla tartışma olmaz.

imansızla tartışma olmaz.

nesin tartışmasını yapıyorsunuz isimsiz adam imansızım diyor sizde illa adamı imanla şereflendirceksiniz. yapmayın ya adam imansız ona şart olan imandır bakara suresinde mevla ne buyuruyor innellezine keferu muhakkakkı onlar kafir oldular onlara anlatsanda anlatmasanda la yuminun iman etmezler hatemalllahu ala gulu biyim alllah c.c onların kalplerini mühürledi ve ala sem ıhım kulaklarınıda mühürledi ve ebsarim kulaklarınıda mühürledi buyuruyor daha ne ki adam nifak yapıyor kafa karıştırmaya calışıyor kusura bakma burda kimsenin kafasını karıştıramassın boşa kürek sallama sen ancak kendini karıştırırsın ne aradını bile bilmiyorsun sen mürtet falan mısın sana şunu söylüyorum leküm diniküm vel yetim senin dinin sana benim dinim bana ama bu halde devam edersem sana cehennem garantisi var sana kıssa bak dinle dinlemeyi biliyorsan. n .yahudinin biri h.z. ali r.a ha sormuş yaaaaa ali kızlarlar gezmessin icki icmessin faiz vesaire şetleri yapmassın inandıhın allahc.c lu yoksa senin halin ne olur demiş hz ali r.a anda ya benim inandıhım allah varsa senin halin ne olur demiş :D yavuğide ya ali benim halim nice olur berpat olur ve yahudide ise iman etmiş iman mevlanın elindedir allah sana iman nasip etsin etmezse kahhar ismi şerifi ile kahretsin tercih senin mevla 2 yoluda serbest bırakmış isteyen istedihi yere gider tamam umarım anladın memet mi ne karın arısısan.

Admin

Administrator
Yönetici
Konu Kapandi, Yeterince Bilgiler Yazilmis Bulunuyor !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt