Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İmam-Hatipli ve İmam-Hatip Mezunlari Varsa Buraya

A

abdirabbih

Guest
anlamadığım bişey var... tamam ihl liler buraya toplanıyorda buraya toplanmalarında ki amaç ne?

Ç

ÇÝray

Guest
anlamadığım bişey var... tamam ihl liler buraya toplanıyorda buraya toplanmalarında ki amaç ne?
orasını bende anlamdım ama heralde imamhatiplilerin tanısması için yapıldı sanııyorum...aslında böyle bir sitede böyle seylere gerek var mı bilmiyorum.....sonucta burdaki insanlar genel olarak aynı düşünceleri savunuyorlar...

refika A.

New member
mamak ve tevfik ileri ihl mezunlari, umarim sesimi duyarsiniz..hallac pamugu gibi atildik ordan oraya, cok sualr gecti köprününaltindan ancak hicbir zamn gercek dostluklar kardeslikler unutulmadi..emine yerli, gülsah akcay, canancim, nerelerdesin, elimde olmayan nedenlerden kayboldum ortaliktan..umarim bana ulasirsiniz. okullarimizin gruplarina üye oldum, kimi arkadaslara ulastim, sizlere henüz degil....2000 4.sinif mezunlari, hani su 3. sinifta mezun olacagiz saniyoduk ta, olamamistik, okul 1 yil uzatilmisti...nerdesiniz

refika A.

New member
arkadaslardan sanirim ihl li olmayanlar durumu farkli degerlendirmis; kendi adima burda olma amacimi aciklamak isterim, eski dostlarimiza tekrar ulasmak..bu artik bi gelenek halini aldi, yorumda fazla derinlesmeye gerek yok diye düsünüyorum, ucu ayrimciliga degecek birsey degildir bu kanaatimce..
tüm kardeslere -mezun oldugu liseye takilmadan;) - sevgi ve saygilarimla...

Ç

ÇÝray

Guest
s.a bende tevfikleri imamhatipliyim okulumdan birini görmek cok hoş...;) ;)

refika A.

New member
masaallah, bu kadar hizli mi sonuc alacaktim , cok memnun oldum:) bizim dönemden misin kardesim?

refika A.

New member
masaallah kardesim, cok kiymetli hocalarimizdan istifade etmek icin daha da vaktin var, ne kadar güzel..Ali Ak, Özcan Tekgül... hocalarimiz halen ordalar..muvaffakiyetler dilerim kardesim. Allah daim yardimciniz olsun.

Ç

ÇÝray

Guest
masaallah kardesim, cok kiymetli hocalarimizdan istifadeetmek icin daha vaktin var, ne kadar güzel..Ali Ak, Özcan Tekgül... hocalarimiz halen ordalar..muvaffakiyetler dilerim kardesim. Allah daim yardimciniz olsun.
Allah razı olsun..inş bizde tam bir imamhatipli olabiliriz..biliyosunuz orda okumak ayrı "imamhatipli" ismini taşımak ayrı seylerdir...

refika A.

New member
ins cigdem kardes, Allah kusurlarimizi bagislasin, tekrarindan korusun.Ayaklarimizi islam yolunda sabit kilsin, islamin hayat veren tek kaynak oldugunu unutturmasin bizlere ki, hayatimiz islamsiz kalmasin, yasayan ölüler olmaktan muhafaza buyursun bizleri...

Üst Alt