Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hristiyanların Kutsal kitaplarını ele alan ,İslama saldırılara cevap veren Kitaplar

yigit

New member
Size bir web sayfasi adresi yazacağım. İlgilenenler orada bulunan türkçe kitaplardan "cevap veremediler" ve "herkese lazım olan iman" adlı kitapları adobe acrobat formatında bilgisayarlarınada indirerek okuyabilirler.

http://www.hakikatkitabevi.com/turkce/turkce.htm buradan türkçe kitaplar kısmında DOWNLOAD linkinden indirme işleminizi yapabilirsiniz.

Özetle hristiyanların kutsal kitaplarını inceleyen onlardaki tahrifleri konu alan, misyonerlerin kandırma yöntemlerini, islama yapılan saçma saldırıları ve onlara verilen mantıklı ve ilmi cevapları baz almış birer kitap bunlar.

Bende henüz yeni indirdim. Vaktim oldukça okuyorum. Sizlerede kaynak olsun dedim.

Ümran

New member
nerdeyse aradan bir sene gecmis ama yinede insallah yakin zamanda cevap verebilen olur.
Yukarda yazilan siteye girdim cünkü bu bilgiyi aktaran kitaplar ariyorum ama acikcasi almanca olsaydi daha iyi olurdu cünkü türkce kitaplari anlamkata cok zorluk cekiyorum.
Cevap veren olursa cok sevinirim, ayni kitap olmasa bile benzeri olabilir.
Bende herkese Tevrat, Incil ve Kuran isimli kitapi tafsiye edebilirim.
Yazari:maurice Bucaille
Almancasida var: Bibel, Kuran und Wissenschaft

Su an türkcesini okuyorum ve tam olarak anlamiyorum diyebilirim:)

Enver Ýstek

metin mete
Ümran' Alıntı:
nerdeyse aradan bir sene gecmis ama yinede insallah yakin zamanda cevap verebilen olur.
Yukarda yazilan siteye girdim cünkü bu bilgiyi aktaran kitaplar ariyorum ama acikcasi almanca olsaydi daha iyi olurdu cünkü türkce kitaplari anlamkata cok zorluk cekiyorum.
Cevap veren olursa cok sevinirim, ayni kitap olmasa bile benzeri olabilir.
Bende herkese Tevrat, Incil ve Kuran isimli kitapi tafsiye edebilirim.
Yazari:maurice Bucaille
Almancasida var: Bibel, Kuran und Wissenschaft

Su an türkcesini okuyorum ve tam olarak anlamiyorum diyebilirim:)
Sevgi deger kardesim,Ümran ayni sitede Almanca olarakta var.

http://www.hakikatkitabevi.com/deutsch/deutsch.htm

Insallah yararli olur.Allaha emanet ol,Sevgi deger kardesim.

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
sevgili kardeşlerim bu konuda hristiyanlığa Reddiye adında
Abdullah-ı tercüman hz.lerininde kitabı var. çok hoş bir kitap bu kitapta baş papaz olması beklenirken hristiyanlığı bırak islamı seçen ve bu konuda büyük araştırmlar yapan bir mübarek olan abdullah tercüman ın hristiyanlıkta dönen oyunlar ve hristiyanlığa cevap verilmektedir.

saygılarımla...

Üst Alt