Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hazreti Isa Aleyhisselam Ve Deccal In Gelmesine Az Kalmistir!

AhmetErcan

New member
SELAMUNALEYKUM VE RAHMETULLAHI VE BERAKATUHU

Kardeslerim ilk once Mirac kandilinizi kutlar ve nice kandiller gormenizi Sahibim Allah'tan Celle Celaluhu dilerim. Amin.

Kardeslerim!

Iyi biliniz ki Kiyamet yaklasmistir!

Iyi biliniz ki Hz.Isa aleyhisselamin zuhuruna 20-30 yil kalmistir! Yani tekrar dunya ya gelecektir.

Ve iyi biliniz ki Deccal in faliyetine baslamasina da 15-20 yil kalmistir. Deccal simdi 9-10 yasinda bir kafir cocugudur ve dunyadadir!

Bunlari benim nasil bildigime gelince, bana bunlari sahibim Allah Celle Celaluhu bildiriyor ve ben de Teblig gorevimi yapiyorum.
Bana Sahibim Allah Celle Celaluhu bunlarin nasil olduklarini, sac ve yuz sekillerini bildirdi ve kendilerini nasil taniyacagimizi bana bildirdi. Ayrica Deccal in hangi gozunun kor oldugunu da bildirdi.

Bu demek oluyor ki Kiyamete az bir zaman kalmistir ve hesap olarak 2150 yilina varmayacaktir. Tabi en dogrusunu Allah Celle Celaluhu bilir.

Muslumanlar uyanin artik ve Allah in Celle Celaluhu ipine SIMSIKI sarilin!
Bu hayat yalandir ve Ahiret hayati yaklasmistir. Yani sorgu sual gunu yaklasmistir.

Selam ve dua ile... Seyyid Ercan

Karababa

Member
Web sitesi
mantolamabursa.tk
SMP hoş geldiniz.

SMP hoş geldiniz.

Sen gibi Her seyyid olan Başımıza ŞEYH, ÜSTAD, MOLA, MEHDİ olsa idi islam Hoşgörü dini yerine Kralık düzeni olur idi.

Mehdii efendii madem Aşikar ettin kendini tanıt bizlere kendinide iyice bii belliyelim.
Nereden icazetlisin nangi sülükün ehlisin. Bize yakınmısın uzakmısın. itikadın nedir. Ameli mezhebin nedir. RABulalemine nekadar yakiynsin.

biz aciz dervişiler İle hal olurmusun olmazmısın. Rasulullahın önünde Dizüstü otururmusun. Bizimle çilemi çekersin bize çilemi çektirirsin. De bakalım Kuru kuru MEHDİLİK olmaz. Maneviyattan bahset biraz. Kalem nedir?
Mim nedir? YA Sİn Nedir? Ruh Nedir? Cin Nedir? Melek Nedir? Cinler ALTIN çıkarabilirmi?
Sen cinlere Hükmettiğinde Sözüne uyarlarmı? Şeytanı yakalayabilirmisin? Yakalayıp Ellerimin arasına koyabilirmisin?....
Sorularım daha bitmedi inşaallah Cevaplardan sonra Hasbihall ederiz.

AhmetErcan

New member
Selamunaleykum benim Karababa kardesim,

InsaAllah sorularina cevap verecegim. Ama ilk once benim ne Mehdi veya bir Hoca olmadigimi sana bildirmek isterim. Ben sadece bana olanlari ve bildirilenleri ve bendeki alametleri yazmak istiyorum.

Arkadasim, benim yasim 38 dir. Ben Hollanda Amsterdam da kaliyorum.
Evet ben gercekten Seyyidim, ama bununla ovúnmúyorum. Zaten ovunseydim ben bunu seneler once ismime takardim.
Belki bu yazacaklarima inanmayacaksiniz, artik onu da size birakiyorum. Ama bilmis olun ki benim bu yazdiklarimin hepsi dogrudur. Allah'in (Celle Celaluhu)
Birligine inandiginiz gibi benim yazilarima da inanin.

Ben Peygamber Efendimizi, Hz, Ali Efendimizi ve Hz. Omer Efendimizi ruyamda gormus bir insanim. Ben Allah in rizasini almis bir kulum ve ayrica bundan 6 ay once Sahibimiz Allah cc bana kendisini Ruya Aleminde mi desem yoksa Beka aleminde mi desem Mirac etti ve Sifatini ve Nurunu gosterdi ve beni hidayete erdirdi. Bana sútten beyaz olan Kevser suyundan icirdi ve bana bir górevle ilgili 2 tane dilek tutturdu ve bu dileklerin kabul olundugunu mujdeledi. Bu tuttugum dileklerin Mehdi de olmadigini diyemem, ama bana sen Mehdisin demedi.

O gunden bu gune kadar bana birseyler olmaya basladi. Hz. Isa Aleyhisselami ve Deccali bana tanitti ve bunlarla beni bulusturdu. Benim sag elimde Kurani- Kerim vardi ve Deccala heybetli heybetli bagiriyordum ve bu Kutsal Kitabla ve Hz. Isa ile seni helak edecegim diye Deccala bagiriyordum. Ayrica sag yanimda Cebrail Aleyhisselam ve sol yanimda Mikail Aleyhisselamin bulundugunu bana Allah cc bildirdi. Benim vucudumun ust tarafina Kuran Ayetleri yazdilar ve en son da Insanlara Imamlik yaptigimi gósterdiler.

Ayrica da en ónemlisi sag omuzumda kilica benzer Hilal seklinde Muhur olustu. Yani siyah siyah, kirmiziya benzer, benek benek siiler olustu ve gúvercin yumurtasindan az biraz buyuk LA ILAHE ILLALLAH yaziyor.

Benim Mezhebimi sormussun, ben Hanefi mezhebindenim, ama Mezheplere de karsi oldgumu burdan bildireyim. Ben Islam in birlesmesi taraftariyim.
Tarikatlardan da tanidiklarim vardir. Kadiri tarikatindan Muhammedi kolunun Mursidi olan Seyh Muhammed Ustaoglunu iyi tanirim ve muridlerinden bir kac tanesini tanirim. Yani Almanyada kaliyorlar. Ama burda da hemen bildireyim ki Tarikatlar iyidir ama Muslumanlari parcaladigini da burdan bildirmek istiyorum.

Bana daha cok seylerin olacagini bazi Alimler bildirdi ve sabirla Peygamberimizin Sunnet yolundan devam etmemi istediler. Bilmiyorum, yoksa 40 yasinda Allah cc bana bir górev mi verecek? Ben kadere birakiyorum ve sadece bana bildirilenleri sizlere Teblig ediyorum ve gerisini Kadere birakiyorum.

Cin ve Seytan beni ilgilendirmez. Ben sadece yoluma devam eden bir kulum. Ve hergun namazlarimi kilarim ve ibadetlerimi yaparim.

Allah'a emanet ol.

cafer-us sadýk

New member
AhmetErcan' Alıntı:
Selamunaleykum
GARDAŞ ALLAH SENİ BU DEDİKLERİNDEN DOLAYI AFFETSİN.BENCE HEMEN TÖVBE ET VE ÜZERİNE FARZ ILAN ŞEYLERİ YERİNE GETİRMEĞE DEVAM ET.SEN BİR KÜFÜR İÇİNDESİN. SEN ALLAHI NASIL GÖRÜRSÜN.SEN ALLAHI GÖRDÜĞÜNE GÖRE ALLAHI HAŞA BİR MEKANA SIĞDIRARAK GÖRMÜŞSÜN.SEN KURANDAKİ ŞU AYETİ HİÇ GÖRMEDİN Mİ.Beni göremeyeceksin ey MusA. bu yaptığın ÇOK BÜYÜK GÜNAHTIR.AYRICA SEN KIYAMETİN NE ZAMAN OLACAĞINI BİLEMEZSİN.DEDİĞİN DOĞRUDUR KIYAMETE AZ KALDI AMA TARİHİNİ VERMEN ÇOK SAÇMA.BUNU SADECE ALLAH BİLİR.AYRICA SEN BİR YANDANDA PEYGAMBERLİKTENDE SÖZ EDİYON 40 YAŞINA GELİNCE SANA BİR DE ÖZEL GÖREV VERİLECEKMİŞ.... YİNE SÖYLÜYORUM SEN BÜYYÜK BİR SAPIKLIK VE KÜFÜR İÇİNDESİN. EĞER BU DEDİĞİNLE MİLLETE ŞAKA YAPIYORSAN BU BÜYÜK BİR GÜNAHTIR ONUDA SANA SÖYLİYİM.
ALLAH SENİ DOĞRU YOLA İLETSİN.SELAMETLE..............

Karababa

Member
Web sitesi
mantolamabursa.tk
Kardeşim benimmmm..

Hemdee MÜHÜRLÜ kardeşim...

YAni VAZZmı geçtin MEHDİLİKTEN; Sana görev verildiğindemi açıklayacan avazın çıktığı kadar bağırarak ben MEHDİYİM diye.(Ne garip sanki askerde komutan görev verecekmiş gibi)

ALLAH cümlemize HİDAYET nasip etsin.

Seyyid KARABABA

AhmetErcan

New member
Karababa' Alıntı:
Kardeşim benimmmm..

Hemdee MÜHÜRLÜ kardeşim...

YAni VAZZmı geçtin MEHDİLİKTEN; Sana görev verildiğindemi açıklayacan avazın çıktığı kadar bağırarak ben MEHDİYİM diye.(Ne garip sanki askerde komutan görev verecekmiş gibi)

ALLAH cümlemize HİDAYET nasip etsin.

Seyyid KARABABA

------------------------------------------

Allah Celle Celaluhu herseyin dogrusunu bilir.

Sizler beni simdilik boyle duyun. Allah cc boyle istiyordur suphesiz.

selam ve dua ile...

CheChen

New member
Web sitesi
www.hilaf.net
YaHû burası Mehdi aday adaylarının yarıştığı bir forum mu? Kimlere ait bu forum? Hangi akla hizmet ediliyor?

S

Sacrificed

Guest
Birkaç soru

Birkaç soru

Allah(C.C) yı nasıl gorebiliyorsun sende sonlu bir beden sınırlı bir göz ve kalp var.Sonlu birşey nasıl olur da sonsuz bir şeyi algılayabilir.Sonsuz bir ırmağı bir bardağa nasıl sığdırabilirsin.Peygamberlerin yapamadığını sen nasıl yapabiliyorsun.Söylediklerin pek inandırıcı gelmedi.Allah yanlışı olana doğruyu buldursun.

AhmetErcan

New member
Sacrificed' Alıntı:
Allah(C.C) yı nasıl gorebiliyorsun sende sonlu bir beden sınırlı bir göz ve kalp var.Sonlu birşey nasıl olur da sonsuz bir şeyi algılayabilir.Sonsuz bir ırmağı bir bardağa nasıl sığdırabilirsin.Peygamberlerin yapamadığını sen nasıl yapabiliyorsun.Söylediklerin pek inandırıcı gelmedi.Allah yanlışı olana doğruyu buldursun.

Benim guzel arkadasim, Allah celle celaluhu Yuce Sifatini ve Nurunu bana sanirim Beka aleminde gosterdi. Burda sanirim diye yaziyorum cunku bu olay benim sabah namazini kildiktan ve uyuduktan hemen sonra oldu. Yuce Sahibim bana Mirac etti, ve bana Kevser suyundan icirdi. Ustelik beni hidayete erdirdikten sonra da sag omuzumda nubuvvet muhru olustu.

Selam ve dua ile...

ozaki

New member
ahmet bey

ahmet bey

Ahmet Ercan bey kardeşim sıyırmış :) bırakın takılsın kafasına göre mutlu olsun Rabbim onu affetsin de deyim

alkar52

New member
mehdi olmak isteyen gençlere tavsiyeniz nedir?!

Önüne gelen meh di benim diyor. Akıl sağlıkları bozuk bu arkadaşlar bizimde akıl sağlımızı bozdu. Allah cümlemize akıl fikir versin

berke38

New member
bu siteye girdim ama kardeşim bu olayları görünce inan bi garip oldum en çok kızdığımda böyle insanların var olduğunu biliyorum ama bu siteniyi yapanların bunlara musade ediyor olması şimdi bu siteyi yapan arkdaşalar iyiylik yapmış sevaba girmişmi oluyorlar yoksa kötülük yapıp günaha girmişmi oluyorlar acaba amaçları ne idi merak ediyorum gerçekten iyilikmi yoksa kuranlarda bu adamaların yaptıklarını biliyorda amaçları gerçekten bunları piyasaya sürmekmi ??????????*

edanur

New member
AhmetErcan' Alıntı:
Benim guzel arkadasim, Allah celle celaluhu Yuce Sifatini ve Nurunu bana sanirim Beka aleminde gosterdi. Burda sanirim diye yaziyorum cunku bu olay benim sabah namazini kildiktan ve uyuduktan hemen sonra oldu. Yuce Sahibim bana Mirac etti, ve bana Kevser suyundan icirdi. Ustelik beni hidayete erdirdikten sonra da sag omuzumda nubuvvet muhru olustu.

Selam ve dua ile...

Allah'ın sevgili habibim dediği peygamberimiz bile miraca (allahın katına kendi )çıkmış. Yani Allah sana mı miraç etmiş gercekten komik.ALLAH SENİN GİBİLERİ ISLAH ETSİN.......

Karababa

Member
Web sitesi
mantolamabursa.tk
Ssmmpp

Ssmmpp

Edanur kardeş bilememiş ki daha nefsi emmareden levvameye geçmiş Kendini ilk Cezbede Şeytana teslim etmiş AMMA inşaallah Doğruyu okuyarak Bulacak nefis Mücadelesindede İlk önce sigarayı bırakacak. İNŞAALLAH..

espedos

New member
Mehdianism/Deccallik

Mehdianism/Deccallik

Son düzenleme:

E R H A N

New member
Web sitesi
www.hidayetcagý.com
alkar52' Alıntı:

Önüne gelen meh di benim diyor. Akıl sağlıkları bozuk bu arkadaşlar bizimde akıl sağlımızı bozdu. Allah cümlemize akıl fikir versin

Mehdi olmak isteyenler bilsinlerki
Mehdi Yi Allah tahin eder
Gerçek Mehdi Anlaşılmasın diye iblis ortalığı kendi Mehdi leriyle doldurmuştur
Allah a değilde ahmete mehmete soran ve kurana değil de elyazma kitablara bakan doğruyabulaşamaz

BAKARA-45: Vesteînû bis sabri ves salât(sâlâti), ve innehâ le kebîretun illâ alel hâşiîn(hâşiîne).
Sabırla ve namazla (hacet namazı ile Allah’tan) istiane (mürşidinizi) isteyin. Ve muhakkak ki o, zor bir iştir ama huşû sahipleri hariç (onlar için zor değildir)

HACET NAMAZI
Hacet namazinin persembeyi cumaya baglayan gecelerde veya kandil gecelerinde kilinmasi asildir. Ama bütün gecelerde kilinabilir. Önce boy abdesti alinir. Sonra hacet namazina niyet edilir.
Namazda asagidaki âyetler okunur:

1. Rekâtta: Subhaneke + Fatiha + 3 Âyetel Kürsî

2. Rekâtta: Fatiha + Ihlâs + Felâk + Nas.

2. Rekâtin sonunda : Ettehiyyâtü + Allahümme salli + Allahümme bârik

3. Rekâtta: Subhaneke + Fatiha + Ihlâs + Felâk + Nas.

4. Rekâtta: Fatiha + Ihlâs + Felâk + Nas.

Namaz tamamlandiktan sonra Allah'tan hacet neyse o istenir. Allah'tan mürsid istemek için bu namaz kilindiysa mürsid istenir.

Bu namazdan sonra hiç konusmadan yatmak gerekir. Yatarken kibleyi saga alacak sekilde yatak kurulur. Vücudun ön cephesi kibleye çevrilerek yanüstü yatilir, 3 Âyetel Kürsî okunur ve Allah'tan mürsid istenir. Eger kisinin haceti mürsid degil de baska bir hedefe ulasmaksa (zahirî veya batinî bir hedef olabilir) o hedefe ulasmak istenir. Sessiz zikir (hafî zikir) bu istekten sonra baslar. Yanüstü yatildigi için sag kulak yastiga gelecektir. Bas biraz saga, sola oynatilarak kulakta kalbin atislarinin, basinç sebebiyle rahatça duyulacagi pozisyona gelinir. Ve kalbin her çift atisinda "Allah, Allah" diyerek kisi Allah'i zikr-i hafî ile (yani sessiz olarak) içinden zikredecektir.

Eger ilk namazdan sonra yatildiginda birsey görülmez ise tekrar tekrar, her persembeyi cumaya baglayan gece namaza devam edilmelidir. Her gece de kilinabilir.

TiKky

New member
alkar52' Alıntı:

:D sadece bukadar KOPTUM ...

Güzel Espiri ... Bu foruma girdi gireli Bir Mehti Fırtınası kopuyor ... Bu Kasırga Yoksa Abd nin güney Sahillerini vuran Kasırgadan Beter Olmasın ...

Vesselam ...

Ne yazayım Abi :) Herkez bişiy yazıyor zaten, Bizde Mizah katalım dedik Ortam Yumuşasın :4_1_110:

Ne Hikmetse Herkezinde Bir Fikri Var yane ... Hiçç Boş geçen yoq...

E R H A N

New member
Web sitesi
www.hidayetcagý.com
E R H A N' Alıntı:
Mehdi olmak isteyenler bilsinlerki
Mehdi Yi Allah tahin eder
Gerçek Mehdi Anlaşılmasın diye iblis ortalığı kendi Mehdi leriyle doldurmuştur
Allah a değilde ahmete mehmete soran ve kurana değil de elyazma kitablara bakan doğruyabulaşamaz

BAKARA-45: Vesteînû bis sabri ves salât(sâlâti), ve innehâ le kebîretun illâ alel hâşiîn(hâşiîne).
Sabırla ve namazla (hacet namazı ile Allah’tan) istiane (mürşidinizi) isteyin. Ve muhakkak ki o, zor bir iştir ama huşû sahipleri hariç (onlar için zor değildir)

HACET NAMAZI
Hacet namazinin persembeyi cumaya baglayan gecelerde veya kandil gecelerinde kilinmasi asildir. Ama bütün gecelerde kilinabilir. Önce boy abdesti alinir. Sonra hacet namazina niyet edilir.
Namazda asagidaki âyetler okunur:

1. Rekâtta: Subhaneke + Fatiha + 3 Âyetel Kürsî

2. Rekâtta: Fatiha + Ihlâs + Felâk + Nas.

2. Rekâtin sonunda : Ettehiyyâtü + Allahümme salli + Allahümme bârik

3. Rekâtta: Subhaneke + Fatiha + Ihlâs + Felâk + Nas.

4. Rekâtta: Fatiha + Ihlâs + Felâk + Nas.

Namaz tamamlandiktan sonra Allah'tan hacet neyse o istenir. Allah'tan mürsid istemek için bu namaz kilindiysa mürsid istenir.

Bu namazdan sonra hiç konusmadan yatmak gerekir. Yatarken kibleyi saga alacak sekilde yatak kurulur. Vücudun ön cephesi kibleye çevrilerek yanüstü yatilir, 3 Âyetel Kürsî okunur ve Allah'tan mürsid istenir. Eger kisinin haceti mürsid degil de baska bir hedefe ulasmaksa (zahirî veya batinî bir hedef olabilir) o hedefe ulasmak istenir. Sessiz zikir (hafî zikir) bu istekten sonra baslar. Yanüstü yatildigi için sag kulak yastiga gelecektir. Bas biraz saga, sola oynatilarak kulakta kalbin atislarinin, basinç sebebiyle rahatça duyulacagi pozisyona gelinir. Ve kalbin her çift atisinda "Allah, Allah" diyerek kisi Allah'i zikr-i hafî ile (yani sessiz olarak) içinden zikredecektir.

Eger ilk namazdan sonra yatildiginda birsey görülmez ise tekrar tekrar, her persembeyi cumaya baglayan gece namaza devam edilmelidir. Her gece de kilinabilir.

Allah a sorun
sevgili kardeşlerim sizin bu numazı kılıp Allah a sormamanız için iblisin her yolu denediğini ne zama göreceksiniz

mesud

New member
Anlaşıldığı kadarıyla mehdi inancı siyasî olayların müslümanları fırkalara ayırmasından sonra daha çok gündeme gelmeye başlamıştır. Âhad ve zayıf haberlerin dışında sağlam dayanağı bulunmamaktadır. İslâm tarihinde bir çok mehdi çıkmıştır. Çevresine adam toplayıp saltanat sürmek isteyen niceleri veya zâlim yöneticilerle mücadele etmek isteyen iyi niyetli önderlerin bir kısmı bu mehdi beklentisinden yararlanmıştır.

Tarih boyunca nice sahtekârlar, çıkar sağlamak ve halkın üzerinde etkili olabilmek için mehdilik inancını istismar etmişlerdir. Günümüzde bile bazı açık gözler zaman zaman bu beklentiden yararlanmayı deniyorlar. İşin garibi bu gibi konuların istismarcısı bulanabileceği bilinmesine rağmen ‘mehdiyim’ diye ortaya çıkanlar çevrelerine adam toplamayı hâlâ başarabiliyorlar.

Mehdi beklentisi bir çok müslümanı ümitsizliğe ve görevini yapmamaya sevk etmiştir. Öyle ya, nasıl olsa mehdi gelecek ve dünyayı düzeltecek, zulümleri önleyecek, insanlara hidâyet dağıtacak… Bu hayal nicelerini boş beklentilere sevk etmiştir. Niceleri bu umut sebebiyle yapması gereken en basit görevleri bile savsaklamış, kendisine zulmedenlerle mücadele etmeyi terk etmiş, zâlimlere karşı çıkma görevini gelecek mehdiye bırakmıştır.

Allah (c.c.) dilediği araç ve insanla dinini destekler. O dininin yaşanabilmesinin araçlarını dilediği gibi yaratır. Hidâyet O’nun elindedir, dilediğine verir. O’nun gönderdiği Kur’an-ı Kerim kıyamete kadar değişmeden kalacaktır. O Kur’an ki en büyük hidâyet aracıdır. İnsanlara düşen, Kur’an’ı anlamak ve O’na uymaktır. Hayalleri (ümniyye’yi) bir tarafa bırakıp yapması gerekeni gücü yettiği kadar yerine getirmektir.

Mehdi beklentisi müslümanların ne imanlarını artırır ne de sâlih amellerini. Müslümanlar işlerini ve çalışmalarını, gelmesi muhtemel mehdilere göre ayarlamazlar. Onlar, inandıklarını hayatlarında uygulamaya çalışırlar. Sonuç Allah’a aittir.

Şimdiye kadar çıktığı iddia edilen ve hâlâ çıkmaya devam eden bu mehdilerden acaba hangisi gerçek mehdidir? Kaynaklarda bir sayı ve zaman verilmediğine göre hepsini de mehdi olarak kabul edecek miyiz? Bundan sonra ortaya çıkan mehdi adaylarına karşı nasıl bir tavır takınacağız?

İşin garibi tarihten beri ortalıkta bu kadar mehdi adayı ve mehdi taslağı olmasına rağmen müslümanların durumlarında pek bir değişiklik görünmemektedir. Ne mehdinin mesajını anlayıp kendini düzeltenler var; ne de zâlimlerin zulmünün son bulması. Bu mehdi adaylarının bir mârifetleri varsa, müslümanların saf inançlarını maddeye çevirme işlerinden vazgeçsinler de biraz da asıl işlerine(!) dönsünler. İslâm ümmetinin dertlerine bir çözüm bulsunlar, İslâm ülkelerindeki tâğutların hâkimiyetlerine ve zulümlerine dur desinler.

Kur’an, müslümanlara mehdi beklemeyi değil; hakiki anlamda iman etmeyi ve imanın gereğini yapmayı tavsiye ediyor. Bunu yapmayanlar ise zarar edeceklerdir (bkz. Asr Sûresi). Eğer mehdiyi hidayete götüren, hidayet veren şeklinde anlarsak; Kur’an en büyük mehdîdir (hâdî-hidâyete erdiricidir). İnsanlar bu mehdiye uyarlarsa doğru yolu bulurlar ve kurtuluşa ererler. Kur’an’ın kendisi de insanları sürekli bu kurtuluşa dâvet etmektedir.

Üst Alt