Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

hayatin iki yuzu

seyyah

New member
burda musluman feryad ediyor

Link üyelik gerektiren bir siteye yönlendirdiği için silinmiştir.

burdada onun sesine ayri bir cvp veriliyor

Link aktif olmadığından kaldırılmıştır.

bilmem aglasammi aglamasam mi

Askin_Bedeli

New member
seyyah' Alıntı:

:(

INANMIYORUM... OKUYUNCA COK ÜZÜLDÜM... NELERI ARASTIRIYORLAR.. ZATEN ISAMESIH ORGTANDA POSITIV BI DURUMU FORUMLARINA EKLEMELERI BEKLENEMEZ... RABBIM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.. VESSELAM

seyyah

New member
kimin sucu

kimin sucu

hayat her safhasi bedellerle doludur..ya bedel odersiniz ya hayat sizden o bedele bir sekilde kenddi alir..bizde sucluyuz< ey musluman sen feryad etmisin ama suc kimin bende sucluyum sen gibi

Askin_Bedeli

New member
seyyah' Alıntı:
hayat her safhasi bedellerle doludur..ya bedel odersiniz ya hayat sizden o bedele bir sekilde kenddi alir..bizde sucluyuz< ey musluman sen feryad etmisin ama suc kimin bende sucluyum sen gibi

EVET BENDE SUCLUYUM... :(

seyyah

New member
elimizi uzatalim

elimizi uzatalim

selamun aleykum
oncelikle kendime sunu sormaliyim benim burda ne isim var
daha sonrada napolyon saan bir sorum var
bu kardesin feryadini buraya yazmanla eline gecti
demekki siz hala islami takip ediyorsunuz ki bu yaziyi bulup getirmisin buraya...senin icin izdirapla yansin napolyon biz bu kardesimizi hele hele senin gibi kurtlarin eline dusmesine firsat vermeyiz sen kendini anlatmakla dur.
ben bu kardesimle gorustum allah cc senden razi olsun ki mailini alabilmisin ha ne dersin .senide beklerim.www. islamforum.net
diger kardeslerimede sunu belirteyim bu zavallı isamesihteki tas kafalar ile ugrasmayiniz hayirda kaliniz s.a.
bende simdi senin baslattigin terden devam etireyim napolyon.
bu kardesimizin hesan numarasi
celal çetin
tc.ziraat bankasi
0712 0038 7617 0000 009

islam kardesliginin mü’minlere yükledigi diger sorumluluklari da Peygamberimiz söyle açikliyor:

"Müslüman müslümanin kardesidir. Ona zulüm ve kötülük yapmaz,onu tehlikeye atmaz. Bir kimse kardesinin bir ihtiyacini giderirse Allah da onun bir ihtiyacini giderir. Kim bir müslümanin bir sikintisini giderirse Allah da buna karsilik ondan kiyamet gününün sikintilarindan birini giderir. Bir müslüman, kardesinin bir ayibini örterse kiyamet günü Allah da onun bir ayibini örter." (Müslim, Birr,58).

ISLAMDA KARDESLIK. ... Peygamberimiz bir hadisinde, "zalim de olsa, mazlum
da olsa mü'min kardesine yardim et!" diye buyurmaktadir. ...
http://www.isamesih.org/modules.php?op=modload&name=Forum&file=viewtopic&topic=4319&forum=2

Askin_Bedeli

New member
Bende üye Olmayi Düsünüyorum Bu Foruma Bence Seyyah Abimize (kardesimize?) Destek Cikmaliyiz O Forumda... Düsüncelerim Bu... Selam Ve Dua Ile

Üst Alt