Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Göz Renginiz ?

Göz Renginiz ?

• SİYAH

Kullanılan: 1 5.6%
  • KAHVERENGİ

Kullanılan: 13 72.2%
  • YEŞİL

Kullanılan: 1 5.6%
  • ELA

Kullanılan: 3 16.7%
  • MAVİ

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    18
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ter ýþýnlarý

New member
Senin en güzel yerin
Kahverengi gözlerin... diye bir türkü vardı eskiden, herkes bilmez:)

hadi canım!herkes bilmez mi?pek bilgili çıktın,bravo!
sana mtv müzik ödülüü verelim.
e nasıl olsa o türküyü herkes bilmez
sadece senin gibi ender insan(!)lar bilir

ayna44

New member
arkadaslar tartısmayalım sadece goz renklerınızı soyleyınız..
geregını yapılmasını arz ederım...:D

sumisali

New member
arkadaşlar burdaki amaç ne göz renklerinizi bilsek ne olur bilmesek ne olur? göz renklerine göre kişi analizimi yapılıyo lütfen bir birimizi faydalı konularla bilgilendirelim selametle

sumisali

New member
göz renkleri zaten bellidir burda kalkıpta ruh haline göre gözlerim mosmor deniliyo

benim gözlerim mavi veya yeşil siyah ise kime ne fayda önemli olan o gözlerlen rabbimin yarattığı güzellikleri görebilmek ve şükretmektir

göz renklerinin tartışması yerine burda göremeyen gözler için üzülüp nasıl yardım edebiliriz konusu tartışılmalıydı........?

sumisali

New member
selamünaleyküm bu şekilde düşünmeniz çok güzel söz konusu kişinin bi an durup düşünmesi lazım yanlışlar konuyu yazan kadar onlara destek verip konuyu uzatanlarda konuyu okuyunca kendimce (islam forum)da olmadığımı düşündüm bu forumun bir amacı var (öğren ve öğret)bizi bir araya getiren inancımız değilmi inandıklarımızı basite almamalı böyle saçmalıklara dur demeliyiz .selametle.

ayna44

New member
göz renkleri zaten bellidir burda kalkıpta ruh haline göre gözlerim mosmor deniliyo

benim gözlerim mavi veya yeşil siyah ise kime ne fayda önemli olan o gözlerlen rabbimin yarattığı güzellikleri görebilmek ve şükretmektir

göz renklerinin tartışması yerine burda göremeyen gözler için üzülüp nasıl yardım edebiliriz konusu tartışılmalıydı........?

Bak kardesım burda dedıgın gıbı ogrensem ne olur ogrenmesem ne olur burda amaç bu konuyu burdakı arkadaslarla paylasmak amaç sana dusen yorum yapmak ve yapmamamak burda elestırmek degıl ...saygı duymak
elestırmeye kalksak burda konu kalmaz.....

ayna44

New member
Herkesin cıkardıgı konuya saygı duyalım lutfen
bırını elestırırken once kendınıze bakın ve oyle elestırın...
Selamun aleykum

sumisali

New member
Bak kardesım burda dedıgın gıbı ogrensem ne olur ogrenmesem ne olur burda amaç bu konuyu burdakı arkadaslarla paylasmak amaç sana dusen yorum yapmak ve yapmamamak burda elestırmek degıl ...saygı duymak
elestırmeye kalksak burda konu kalmaz.....

konuyu eleştirmek için yazmadım bu forumda bulunmanın amacı ne biraz düşünelim herkez herkesi eleştiriyo ve eleştiriler kırıcı oluyo madem allah diyoruz ve burada bulunuyoruz herkesin inancına saygı duymalıyız kırmadan kırılmadan .selametle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt