Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

gerisi gelmeyen sevda.

hafi74

New member
selamu aleyküm. ben bugün bir hikaye paylaşmak istiyorum.2 tane genc varmış bunların birbirleriyle tanışması enteresan olmuş artık nasip derler ya birisinin vasıtasıyla tel eline gecmiş cocuğun ismi nasip kızın ismide kadermiş cocuk kızı aramış ve cok kısa zamanda cok sevmiş ve ona aşık olmuş ,olmuş ama kavuşması imkansız bir sevgi ,
cocuk hergece sabah namazlarına kadar uyuyamaz ve namaz vakti geldiği zaman namazı kılar yatmaya calışır. sonra kızla görüşmek ister ama kız o kadar hal ehliymişki takva aşki bir türlü cocuğun isteklerine ve aşkına sahip cıkmakta zorlanıyormuş ve en sonunda kader eve annenle gelin ve görüşelim nasipte tamam demiş.görüşmüşler ama ikiside bir birini görememiş ve kız her seferinde sana aşık değilim seni istemiyorum dermiş ve nasip tel lerde ağlayıp üzüntüden cok bunalıma girmiş ve enterasan olayda nasibin başından bir evlilik gecmiş aileside o yüzden sıcak bakmamış tabi ailesi ne iş yaparsın ve ne mezunusun ve ev varmı yani klasikleşmiş sorular oysa nasibin küçüne giden şuymuş keşke ona namaz kılıyormusun, alllahtan korkuyormusun sorularını sormalarını isterdi ve sormadı kızın ailesi,
sonramı bende merek ediyom yazıyorum;
nasib'in hayatı cok ağlamaklı gecmiş 3 tane müslüman arkadaşını cok sevmişti allah icin ama cok,
ve herkezden kelek yiyordu ve birsinden cok kötü bir kelek yedi ve ağladı hıckıra hıçkıra ve kimse ye iyilik yapmıcam kararı aldı ama olmadı düşmüş bir insanada yaptı iyilini ve oda aynısı yaptı ve son can dostunada kefil olmuş ama malesef oda ona kelek atmış ve adeta yıkılmıştı ama imanının gücüyle dayanmak ve allahının huzuruna borcsuz cıkmaktı ve o aralar kaderi tanımış ve aşık olmuştu onu o kadar cok seviyorduki ,ama yaşayışları cok farklıydı kader dünya ve ahiret olarak nasibten cok üst seviyedeydi ,
ve kızda aşık oldu en sonunda cok inat etmesine rağmen kızda onu sevdi ve ondan sonra olumsuzluklar başladı. nasip cok sevmesine rağmen bir türlü artık nasib olmucakmış gibi kararlar almaya başladı fakat bir türlü beceremiyordu. ama eskisi gibi deyildi artık ve üzüntüden ağlamaktan cok yıpranmıştı kaderi yanlız bırakmaya başladı cünkü iyi kokular gelmiyodu burnuna nasip yedikleri kelekleri hic unutamıyordu ve yüzdü yüzdü kuyuruna geldi kalan borcu azalmıştı cok seviniyordu ama sevdine birtürlü kavuşamıyordu ama o hep hıckırıklarını artık saklıcaktı en güzel arkadaşı yalnızlıktı ve bir gece cok ağlayıp dayanamadı ve tel actı ,kader ise uykulu vaziyette kapat sesin duyulmuyor sonra ara dedi ve bir kez daha yanlız kaldığını anladı ve tamam dedi ve kapattı . artık hayatından cıkmaya karar verdi ama bir türlü cıkamıyordu ölesiye seviyordu unutamıyordu nasıl bir aşk oldunu o da bilmiyordu.ama kavuşmaları imkansızdı. cünkü biryerde gençkız ve diğer yerde ise evlenmiş boşanmız biri,
kader evet deyip kendini ateşe atmak istemiyordu,aşkınıda kimse ye söylemeyip icine atıyordu.
ve kader hanım da tamam deyip susuyordu artık, konuşmaları azaldı ve hic olacak dereceye kavuştu zatende nasipte artık tel ve msj ve diğer ulaşimlardan uzak olup kacıyordu ve kendisini feda etmeye karar verdi sırf o mutlu olsun diye ve dediki ben nasip olarak evlenmicem diye karar verdi ve artık uzaklaşıyordu. ve yinede ici kan alıyorduda yapacak hic birşeyi yoktu cünkü kader ailesine ne sevdiğini nede hoşlandını söylüyordu dolayısıyla ikiside kahroluyordu ve yapılcak birşeyde kalmamıştı ve günler böyle geciyordu. artık ayrılık canları calmaya başladıı ve koptu sayılacak derceye geldi ..
belki onun gibi seven bulamıcaktı kader. ama istediği tarzı bulacaktı cünkü nasip onun istediği tarzdaydı ve tam aradığı kişiydi tam 12 den vurmuştu ama evdeki hesap carşıya uymadı inşaallah başka sevenlerinki uyar.dua ve selamla

Üst Alt