Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Filistinli Zehranin Gözleri

Filistinli Zehranin Gözleri

• evet izledim

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayir izlemedim

• Bu filmi daha önce duymamistim.

• Bu filmi duydum ama izlemedin

• MUKEMMEL BIR FILIM

• Kullanılan toplam oy
    0

Burcu

New member
Arkadaslar aranizdan biri "FILISTINLI ZEHRANIN GÖZLERI" filminiseyrettmi??
Ben seyrettim Çok güzel filmdi bittiğin hepimiz ağlıyorduk. :mad:

:( ALLAH KARDEŞLERİMİZİN YARDIMCISI OLSUN ;) (AMIN)

Seyretmemis olanlara tavsiye ediyorum ! ;)

Derya

New member
uff bana zehranin gözleri demeyin yahu :( :eek:

O filimi bakarken kactane mendil paketi bitirdimigi siz bana sorun :eek:
Aslinda bunu bir filim deyip gecmek dogru degil.
kim bilir irak afganistan cecenyada vs. vs. bufilim gibi neler olmustur neler.
Yorum yapamayacagim kadar mukemmel filim. ;)
Allah yapandan ve yardimci olandan razi olsun (AMIN)

Sara

New member
Burcu' Alıntı:
Arkadaslar aranizdan biri "FILISTINLI ZEHRANIN GÖZLERI" filminiseyrettmi??
Ben seyrettim Çok güzel filmdi bittiğin hepimiz ağlıyorduk. :mad:

:( ALLAH KARDEŞLERİMİZİN YARDIMCISI OLSUN ;) (AMIN)

Seyretmemis olanlara tavsiye ediyorum ! ;)

Bende seyrettim abla cok acikli bir film
Aglanmiyacak bir film degilki

E

Esra Uzun

Guest
Doğuş' Alıntı:
Film değil; gerçekler...
Ama kizlar bir durun Dogus abinin dedigine bak ben katiliyorum bu bir Film degil yanliz bundan birde baska insanlarimiz haberdar olsunlar diye birde kardeslerinin ne halde olduklarini görebilmeleri icin "filmlestirmisler".
Ama filmin kalitesine gelince tek kelimeyle cok iyi düzenlenip oynanmis bir proje, insanlarin en azindan yapimcinin veya yönetmenin bize göstermek istedikleri acik bellli bize kardeslerimizin ne halde olduklarini ve birde ne yapmaya calistiklarini anlatmaya calisiyorlar! ALLAH yazandan da oynayandanda kisacasi tüm emegi gecen mümin kardeslrimizden razi olsun! ;)

Derya

New member
Esra Uzun' Alıntı:
Ama kizlar bir durun Dogus abinin dedigine bak ben katiliyorum bu bir Film degil yanliz bundan birde baska insanlarimiz haberdar olsunlar diye birde kardeslerinin ne halde olduklarini görebilmeleri icin "filmlestirmisler".
Ama filmin kalitesine gelince tek kelimeyle cok iyi düzenlenip oynanmis bir proje, insanlarin en azindan yapimcinin veya yönetmenin bize göstermek istedikleri acik bellli bize kardeslerimizin ne halde olduklarini ve birde ne yapmaya calistiklarini anlatmaya calisiyorlar! ALLAH yazandan da oynayandanda kisacasi tüm emegi gecen mümin kardeslrimizden razi olsun! ;)

Agzimizdan aldiniz sözü yaa ;)

Sara

New member
Esra Uzun' Alıntı:

Bende katiliyorum
daha niceleri var bunlarin Allah yar ve yardimcilari olsun
Amin...

phpcooker

New member
S.A
Film hakkaten gerçekleri yansıtıyor ve kahpe (siyonist) israilin vahşiliğini bir kez daha göz önüne seriyor.
İran TV lerinden Sahar Tv bu filmi yayınladığı gerekçesiyle kapatıldı.(uydudan yayını kesildi) fransa tarafından.
İranlı yetkililerde tam bir azamet göstererek fransız muhabirleri sınırdışı etme kararı aldı. Boyun eğmedi Allah'ın izniyle...

TiKky

New member
Flim olmadığı gibi gerçeklerin flimleştirildiği bir yapıt

Aynı Zamanda ABD de yasaklanmış olmasının yanında Türkiyede ! Sinemalarda yayınlandımı Bilen veya Afişini gören var mı ?!!! ben bilmiyorum şahsen varsa söylesin ...

Gerçi türkiye Yapımında Başörtülülerin Göz yaşı olurdu Herhalde !!! :confused: :confused: :confused:

nehir_17

New member
slm

slm

Göklerde ve yerde olanların tümü Allah'ı tesbih etmiştir. O, üstün ve güçlü (aziz) olandır, hüküm ve hikmet sahibidir

SimSek

New member
Filim

Filim

Ben bu filmi ilk sizden duyuyorum ve acikcasi baya merak ettim.
Bu filimi internette nerden bulurum?

imran268

New member
ya arkadaşlar
daha önce duydum ben
arkadaşlar anlattı?
onlar qanlatırken ben eridim .izleyeceğim
baaklaım o zamna ne olacak???????????

kalın sağlıcakla 268

mistik_cadi

New member
filmin konusunu kısaca özetler misiniz? daha önce adını bile duymamıştım açıkçası:confused:

Aysegul

New member
Muhteşem bir film...Filistinli zehra küçük bir kız...İsrail milletinden büyük elçi oğluna sağlam ve güzel gözler aramakta...daha sonra zehrayı seçer ve türlü oyunlarla zehranın gözlerini almak için onu israile götürür...İzlemenizi tavsiye edrm

mistik_cadi

New member
Aysegul' Alıntı:
Muhteşem bir film...Filistinli zehra küçük bir kız...İsrail milletinden büyük elçi oğluna sağlam ve güzel gözler aramakta...daha sonra zehrayı seçer ve türlü oyunlarla zehranın gözlerini almak için onu israile götürür...İzlemenizi tavsiye edrm

teşekkürler Aysegul...:)

erbatan

New member
gerçekten duygu yoğunluğu çok fazla bir filimdi.izlerken gözlerim doldu...yapılan eziyetler sanki kendi ruhuma yapıldı.izlerken tirtir titredim...ALLAHUEKBER!!!

göklerden mahzene
qolop4444

Üst Alt