Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Efendimiz'e dil uzatanin âkibeti

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Fars'in reisi (Kisra, M.K.) Efendimiz (sav.)'den gelen mektubu okur okumaz parçalayip atmisti. Efendimiz (sav) de bu durumu sahâbîlerine haber vermis ve "Benim mektubumu parçaladi, ALLAH (c.c.) (cc) da onun saltanatini paramparça edecek " buyurmustu. Çok geçmeden kendi öz oglu onu paramparça etti. ve daha sonra da saltanati parçalanarak Peygamberimiz (sav)'in sahâbîsinin (Sa'd Ibn-i Ebî Vakkas, M.K.) ayaklari altinda kaldi. O'na dil uzatanlarin âkibeti hep Fars krali gibi olacaktir. Bugün olmasa da yarin bu hakikat görülecektir...

Kaynak: Salih Suruç, Kâinatin Efendisi Peygamberimizin hayati, Cilt 2, Yeni Asya yayinlari, Istanbul, 1993, S. 363-370

E R H A N

New member
Web sitesi
www.hidayetcagý.com
ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM
Evet
inşaallah bizde bu dava ya yardımcı olanlardan oluruz
Ahir zamanda kurulacak islam birliği Allah ın yardımıyla onlara gereken cevabı verecek inşaallah

mhmt

New member
tam olarak araştırmam olmadı ama DANİMARKA daki, efendimize hakaret karikatürünü çizen adam yanarak ölmüş diye duymuştum. bu konuda bilgisi olan varsa bizimle paylaşsın.. bu dünyada yanmamış olsa bile cehennem onları bekliyor...allah bizi cehennem ehli olmaktan korusun...amin
selam ve dua ile...

abrec

New member
arkadaşım doğru yalan bu haber allah bilirde bence o şahış korkudan beni öldürmesinler diye öldü süsü vermiştir kendisine ceza ilaki u dünyada olmaz bu dünyada olursa bize ibret olsun diye olur..........

Üst Alt