Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Dinimize Göre Cinsel Iliski

ercan1980

New member
Web sitesi
www.kurandini.net.tc
erbatan' Alıntı:
1. kardes seni bukara rahatsız ettiğini bilmiodum.ama ben kuranı hıfs ettim.yani hafızım.ama kusura bakmayın adsız kardes ben yine bir foruma uyum salayamıyacağımı biliordum.artık daha az online olcam.bu sert çizginiz yüzünden:mad:

Hafız mısın? Seyfo bir link vermişti hatırlarsan! Papağan Kuran okuyordu! Şimdi ona sorsan "وَإِنَّهُ لَذِكْرٌ لَّكَ وَلِقَوْمِكَ وَسَوْفَ تُسْأَلُونَ" ne demek diye, bilmez anlamını! Okur ama okuduğunu anlamaz! Malesef bizim Türk hafızlarımız da böyle! Seni bilmem ama onlardan farklı olduğunu da zannetmiyorum. Olsaydın, ilgilendiğin başlık için Kuran'da o konuya denk gelen ayetleri, milletin anlayacağı bir biçimde verirdin. Marifet okumakta diil! Okuduğunu anlamakta ve anladığını uygulamkta!!!

Adsiz0000

New member
arkadaslar sizi kapistirmak degildi niyetim, kusura bakmayin. ama ilgilenen arkadaslara tesekkür ediyorum, cevabi aldim.. sagolun, allah dogru yoldan şaşırtmasın!

mtn1905

New member
arkadaşlar ne kadar ayıp 2 müslüman insan bir biriyle kapışır mı ??hem anlamak demişsiniz ama siz anlayamamışsınız önce bu tür konulara cevap vermeden önce uhuvvetinizi genişletin daha sonra cevap verin..hoş görülü olun..tamam arkadaş yanlış cevap vermiş olabilir söylersini uyarırsınız zaten kendiside özür dilemiş..ben kimsenin avukatı değilim. Ben İSLAM(barış)ın dini olduğunu biliyorum..siz kendi aranızda bu kadar çatışırsanız hemde basit bi mesele yüzünden inançsız insanlarla nasıl müchadele edeceksiniz..sizi eshefle kınıyorum ve kardeşliğe davet ediyorum...Müslüman müslümanın kardeşidir.Ona zulmetmez onu yalnız bırakmaz.Zulme teslim etmez-Mümin mümine karşı birbirine kenetlenmiş binalar gibidir.....EV KEMA KAL..

mtn1905

New member
Tamam müslüman müslümanın kardeşidir ama diğer insanlarda arkadaşlarımızdır...Yalnız gayri müslim arkadaşlar cehaletleri yüzünden kardeşimiz olamıyorlar aslında bu hakikatlerden haberleri olsa onlarda kardeşlerimiz olabilirler..

Üst Alt